Přejít k hlavnímu obsahu

Co o vás vypovídá čas vašeho narození: Kolem poledne se rodí intelektuálové, večer manipulátoři

Info ikona
Psychologie

Co o vás vypovídá čas vašeho narození? V jednotlivých časových oknech se rodí různé typy osobností. Zjistěte, jaké vlohy byly dány do vínku vám dle hodiny narození. Jste rozený lídr, filozof, podnikatel či mistrný manipulátor?

Kolem poledne se rodí intelektuálové

Narodili jste se v čase 12–12:30? Pak to značí, že jste intelektuálové, kteří se rádi učí novým věcem. Jste zvědavci, kterým neunikne, co se kde šustne. Nejradši byste získali všechnu moudrost světa. Neradi se ovšem chvástáte a nemáte potřebu poučovat druhé. Druhým se můžete jevit jako odměření. Snažíte se být co nejvíc samostatní a tvrdě dřete na tom, abyste si splnili své sny. Spoléháte přitom jen sami na sebe.

Hledáte stále své naplnění? Číslo životní cesty vám může pomoci najít vysněnou kariéru

svetzeny.cz

Mezi 14.–16. hodinou se rodí úspěšní podnikatelé

Lidé narození mezi 14.–16. hodinou mají přirozený obchodní talent. Mimořádně se hodí pro podnikání, jelikož v tomto oboru dovedou dosáhnout mimořádných úspěchů. Zároveň jsou to velcí milovníci přírody a outdoorových aktivit. Nejvíce jim štěstí přeje mezi 24. a 27. rokem života. Tehdy mají velkou šanci rozjet úspěšný byznys. Jsou to velmi milí lidé. Touží po luxusu a jsou ochotni tvrdě pracovat, aby jej dosáhli.

Info ikona
Placeholder image

Mezi 16.–18. hodinou se rodí lídři

Lidé narození v tomto čase jsou jednoznačně nejvíce sebevědomí. Váží si sami sebe, mají přirozenou autoritu a budí respekt. Jsou to rození lídři, ke kterým ostatní vzhlíží. Touží po pozornosti a nejlépe se cítí ve vedoucích funkcích. Zároveň jsou čestní a vždy jednají s druhými na rovinu. Tito lidé milují výzvy, nebojí se riskovat. Touží po společenském uznání, proto budou pravděpodobně volit prestižní povolání.

Večer se rodí manipulátoři

Mezi 18.–20. hodinou přišli na svět lidé, kteří v sobě mají smysl pro detail a jsou to perfekcionisté. Mají vůdčí schopnosti a pro ostatní jsou tak trochu záhadou. Rádi lidi ovládají, když chtějí, dovedou s nimi i mistrně manipulovat. Snaží se být nejlepší ve všem, co dělají. Mají tendence vybuchnout, když něco není dle jejich představ. Měli by se naučit zklidnit svou mysl, vyzkoušet mohou například meditaci či jógu.

Koloběh naší duše: Před svým narozením si vybíráme rodinu a přátele

svetzeny.cz

Mezi 20.–22. hodinou se rodí filozofové

Lidé narození v tomto čase jsou velmi klidní, mírní, vyzařuje z nich čirá harmonie. Už jen jejich přítomnost ostatní kolem nich dovede zklidnit. Jsou rozvážní a moudří. Umějí však být také tvrdohlaví, když chtějí. Záleží jim na druhých a nechybí jim empatie. Vždy jsou nápomocní. Jsou přátelští a vyjdou naprosto s každým.

Lidé narození mezi 22. hodinou večerní až polednem

Lidé narození v tomto časovém okně jsou velmi družní. Bývají optimističtí a usměvaví. Nechybí jim disciplinovanost, je na ně spolehnutí. Jsou citliví a vnímaví. Dobře znají své silné a slabé stránky, jsou to realisté, kteří stojí nohama pevně na zemi. Mají vůdčí schopnosti a přirozenou autoritu. Dobře se jim bude dařit zejména v uměleckých a tvůrčích oborech. Zde naplno uplatní svůj talent a kreativitu.

Zdroj: Times of India