Přejít k hlavnímu obsahu

Kariéra: Pro jakou práci jste byli stvořeni? Prozradí to měsíc vašeho narození. V těchto oborech naleznete štěstí a spokojenost!

Info ikona
Horoskop

Chtěli byste se dozvědět, v jakém zaměstnání budete nejšťastnější a nejspokojenější? Prozradí to mimo jiné i váš měsíc narození. Zjistěte, pro jakou kariéru jste jako stvoření, je to voják, lékař, bankéř či umělec?

Leden

Lidé narození v lednu jsou velcí workoholici, kariéra je pro ně nejdůležitější ze všeho. Jsou velmi zodpovědní a spolehliví. Dávají si velké cíle a chtějí se dostat na vedoucí pozice. Nijak se netají tím, že touží vydělávat hodně peněz. Vhodná kariéra: architekt, stavbyvedoucí, stylista, plastický chirurg, manažer, advokát, bankéř.

Únor

Lidé narození v únoru touží být ve vedoucí pozici, někteří z nich se velmi hodí pro podnikání. Peníze a kariéra jsou pro ně velmi důležité. Sice dobře dokážou spolupracovat s ostatními v týmu, více jim však vyhovuje, když pracují v klidu a sami. Vhodná kariéra: astronaut, pilot, politik, vědec, technik, designér, spisovatel, výtvarník.

Březen

Lidé narození v březnu bývají velmi empatičtí a kreativní. Hodí se pro kariéru v uměleckých oborech i v pečovatelských službách. Komunikují klidně a mají dar ostatní uklidnit, zvážit by měli i kariéru psychoterapeuta. Vhodná kariéra: spisovatel, herec, charitativní pracovník, pečovatel, zdravotník, masér.

Tohle je nejnenáviděnější znamení zvěrokruhu! Proč ho ostatní nemohou vystát?

svetzeny.cz

Duben

Lidé narození v dubnu jsou velmi soutěživí, neústupní a cílevědomí. Jednoznačně touží po vedoucí pozici, pokud musí poslouchat pokyny někoho jiného, bývají nešťastní. Nevadí jim pracovat pod tlakem, motivuje je to k vyšším výkonům. Vhodná kariéra: manažer, ředitel, prodejce, učitel, bankéř, profesionální sportovec.

Květen

Lidé narození v květnu touží mít stabilní zaměstnání, kde nedochází k příliš velkým změnám. Raději mají rutinní práci. Trvají na tom, že jejich práce musí být dobře placená, velmi si cení svého času. Vhodná kariéra: bankéř, finanční poradce, architekt, kouč, kuchař, designér, technik, řemeslník.

Červen

Lidé narození v červnu nesnášejí nudu a rutinu, chtějí mít zaměstnání, kde každý den zažijí něco jiného a naučí se nové věci. Jsou velmi kreativní, tuto dovednost v práci zajisté uplatní. Často mívají neobvyklé zaměstnání. Vhodná kariéra: spisovatel, pracovník v reklamní agentuře, politik, novinář, produkční, průvodce, delegát.

Červenec

Jste velmi empatičtí, starostliví a citliví. Pečovat o druhé je vaše přirozenost. Rovněž míváte dobré nápady a jste kreativní. Nebojíte se ozvat a navrhnout zlepšení stávajícího systému. Vhodná kariéra: trenér, poradce, lékař, záchranář, umělec, herec, kapitán lodi, psychoterapeut, koordinátor.

Srpen

Máte velmi vysoké sebevědomé a velké ambice. Líbilo by se vám být slavný a zazářit. Budete se snažit stát se odborníkem v oboru. Potřebujete hodně uznání a chvály ze strany vedení, spolupracovníků i klientů. Vhodná kariéra: moderátor, herec, zpěvák, sportovec, politik, kadeřník.

Září

Jste perfekcionista, který si umí práci dokonale rozvrhnout a zorganizovat. Rovněž jste velmi inteligentní, vyhovuje vám práce hlavou, nikoliv rukama. Potřebujete ve své práci vidět smysl, baví vás ostatní pomáhat a hledat řešení. Vhodná kariéra: lékař, účetní, lékárník, advokát, zubař, novinář, učitel, inspektor, kriminalista.

Odhalte vážné nebezpečí dřív, než bude pozdě: 5 příznaků, že váš partner trpí posttraumatickou stresovou poruchou

svetzeny.cz

Říjen

Ve svém životě chcete mít harmonii a pořádek. Potřebujete práci, kde nevládne chaos, proto vás budou přitahovat stabilní odvětví (právo, finanční sféra, účetnictví). Také nemáte rádi, když jste nuceni dělat důležitá rozhodnutí. Vhodná kariéra: soudce, advokát, bankéř, finanční poradce, výtvarník, spisovatel, sociální pracovník.

Listopad

Jste velmi odvážný člověk, který míří vysoko. Žádné cíle pro vás nejsou dost velké. Nebojíte se vzít i práci, která by ostatním přišla riziková a nebezpečná. Dovedete si získat respekt druhých, kteří vás na slovo poslouchají. Vhodná kariéra: voják, policista, investigativní novinář, ředitel, politik, vědec.

Prosinec

Jste člověk, který si užívá života plnými doušky, kariéra pro vás není stěžejní. Je možné, že za život hned několikrát změníte obor nebo vycestujete do zahraničí za prací. Peníze pro vás nejsou to nejpodstatnější, chcete, aby vás práce naplňovala a bavila. Vhodná kariéra: animátor, řidič, delegát, tlumočník, pilot, stevard, veterinář, profesionální sportovec.