Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhezčí oči podle znamení zvěrokruhu: Kozorozi vás dostanou pouhým zamrkáním, Blíženci optimistickým pohledem

Info ikona
Žena s modrýma očima

Každý je něčím výjimečný a atraktivní. Stejně tak každá žena a každé znamení zvěrokruhu. A právě některá znamení mají díky hvězdám výrazný a hluboký pohled, který vás okamžitě okouzlí. Síla jejich pohledu totiž vyzařuje životní optimismus, pohodu, sílu a možná také dokáže i čarovat. Ve kterých očích se zračí hluboký pohled studánky a také silná energie? Tahle znamení mají jednoznačně nejvýraznější pohled z celého zvěrokruhu.

Každá žena je přirozeně krásná a má svůj vlastní půvab. Najdou se lidé, kteří mají kouzelné zejména oči díky jejich svůdnému a hlubokému pohledu, na který není možné jen tak zapomenout. Navíc díky nim pravděpodobně rozhodně nezapadnou v davu. Blíženci mají roztomilý pohled plný jiskry a energie, očí Štírů mají zase za všech okolností svůdné oči. Kdo další má nejkrásnější pohled podle horoskopu?

Štír

Štíři patří mezi nejsvůdnější a nejvíce energické znamení horoskopu. A stejně takové jsou i oči Štírek, které jsou ohnivé a hluboké jako studánky. Když se na vás ženy Štírky dívají, máte pocit, že má jejich pohled rentgenovou sílu. Zároveň si ale tyto oči budete pravděpodobně vždy pamatovat.

Většinou jsou tmavé, mívají čokoládovou nebo oříškovou barvu, někdy z nich ale můžete vidět také mírnou vypočítavost či vychytralost. Ačkoliv se na vás často dívají odtažitě a s odstupem, jejich pohled má hypnotickou sílu. Při pohledu zblízka je Štírům vidět až přímo do duše. Navíc se v očích Štírů často zrcadlí i jejich nejniternější bolesti a prožitky. Nejen ukrytá bolest a hloubka duše Štírů ale dělá jejich oči tak krásné. Při delším pohledu v nich uvidíte upřímnost.

Na vážný, ale smyslný pohled Štírky proto jenom tak nezapomenete.

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci mají energický a roztomilý pohled. Jejich oči nejsou jako žádné jiné. Často se v nich ukrývá nejen hravost, věčné mládí a optimismus, ale také určitá forma šibalství. Blíženec vám totiž neukazuje svou duši nebo své skutečné a upřímné pocity, ale umí do svého pohledu naopak promítnout to, co chce, abyste viděli. Jejich oči jsou jako nádherné drahokamy, které září a nikdy je nepřehlédnete. I když ve svých očích Blíženci jenom málokdy zrcadlí své skutečné emoce, v ostatních jejich pohled pocity pravděpodobně vždycky vyvolá. Jejich mazaný výraz a zvláštní elektrizující jiskra vzbouzí i v druhých totiž veselost a dobrou náladu.

Ve společnosti Blížence se díky tomu každý hned cítí lépe. Jejich pronikavé oči vám přivodí hravější náladu a často také můžete mít při setkání s nimi pocit, jako kdybyste díky nim omládli o několik let.

Studie: Kdy je nejlepší mít dítě? Těhotenství před svatbou zvyšuje riziko rozchodu, dítě do roka od svatby ho naopak znižuje

svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi mají výrazné a trochu smutné laní oči. Právě jejich citlivý a melancholický výraz je ale velice půvabný. Jejich pohled je často soustředěný a vypadá trochu jako zasněný. Kromě nostalgie se v nich ale odráží také střízlivost a upřímnost. Kozorožky navíc většinou ušetří peníze za návštěvy kosmetických salónů, protože se často pyšní dlouhými a hustými řasami. Nejen jejich výrazné řasy dodávají jejich pohledu hloubku a dramatičnost.

Oči Kozoroha vypadají jako ty nejušlechtilejší oči z celého horoskopu. Jsou totiž upřímné, vážné a zároveň bývají světlejšího odstínu, který jenom ještě umocní jejich romantický a něžný vzhled. Pohled Kozorožek můžete právem přirovnat k pohledu plaché laně nebo lesní víly. Jisté však je, že mnohé lidi Kozorozi díky svým očím doslova okouzlí.

Zdroj: eastrohelp.com