Přejít k hlavnímu obsahu

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?

Podle specialistů na zkoumání duše či tajemna, v životě neexistují náhody, ale přesně naplánovaný sled událostí. Neexistují žádná náhodná setkání, vše se řídí podle plánu naší duše a vyššího záměru. Kdy nám vstoupí do života ten, který je nám souzený? Přijde, když to nejméně čekáme.

Tady je několik příkladů, které jasně ukazují, že jste připraveni na setkání se svou spřízněnou duší:

 

1. Nikoho v životě už nechcete

Každý určitě zná to bolestné zklamání ze vztahu, který nevyšel. Možná je to už váš několikátý vztah a vy už prostě ve svém životě nikoho dalšího nechcete. Dokonale si zvládnete poradit i bez cizí pomoci? Přesně v tuhle chvíli vám vesmír pošle toho pravého člověka k vám, vaši spřízněnou duši.

 

2. Potřebujete dostat životní lekci

Možná v životě děláte něco špatně nebo jste si až příliš zvykly na způsob svého života a nijak se neposouváte dál. Nebo jste uvízli v nějaké etapě svého života a nevíte, jak pokračovat. V takových chvílích se přesně objeví ten člověk, aby nám ukázal tu správnou cestu, pomohl nám s těžkým rozhodnutím nebo nám poskytl cennou životní lekci.

7 různých typů spřízněných duší, které v životě můžete potkat

Když slyšíte slovo spřízněná duše, pravděpodobně se vám vybaví osoba, kterou všichni hledáme. Tu jedinou osobu, kterou každý z nás potká a okamžitě ví, že se znají odjakživa. Jaké další typy duší existují a narazili jste už na některou z nich?
svetzeny.cz

3. Nevíte, co máte dělat dál

Dostali jste se ve svém životě na křižovatku a netušíte, jakou cestou se vydat? Nedokážete se rozhodnout, co je pro vás v daný okamžik nejlepší nebo jednoduše nevíte, jak s životem naložit dál? Vesmír myslí na všechno a pokud budete na své životní cestě bezradní může vám poslat nějakou spřízněnou duši a nemusí to být nutně váš životní partner.

 

4. Našli jste sami sebe

Naučili jste se mít rádi sami sebe, pečujete o sebe a nepřipustíte, aby cokoliv narušovalo vaši životní pohodu? Nemáte žádné sebedestruktivní chování a máte vyrovnanou mysl? Gratulujeme! Pak jste se asi dokázali napojit na své vyšší já a dosáhli jste harmonie se svou vlastní podstatou.

 

5. Máte v životě bolest

I v takových případech nám do života vstupují naše spřízněné duše a konkrétně v tuhle chvíli, za ně budete nejvíce vděční. Procházíte si těžkým obdobím? Ztratili jste milovanou osobu nebo jen už prostě nemůžete dál? Do vašeho života může přijít člověk, který vám pomůže zpět na nohy a dá vám důvod se opět ze života radovat.

 

6. Naučili jste se zvládat problémové situace

Vše, co se kolem vás děje přijímáte s klidným srdcem? Nemáte zapotřebí kontrolovat a manipulovat lidi kolem sebe a řídit jejich životy? Jen tak vás někdo nevytočí a dokážete zachovat chladnou hlavu? Pak jste dokázali opravdový posun, jste klidní, rozvážní a nechybí vám optimismus. I v takovou chvíli vám muže vesmír seslat toho pravého člověka, jak se říká za odměnu, který bude po vašem boku a budete společně růst.

Nikoho nepotkáváte v životě náhodou: 5 typů kosmických spojení

Věříte na náhodu? Ve vesmíru nic jako náhoda neexistuje, všechny lidi, které v životě potkáte, vám mají něco sdělit. Někdy vám do života vstoupí lidé, kteří vám nejsou souzeni. Někdy jsou zase určeni pouze k tomu, aby vám dali lekci. Jaká kosmická spojení vznikají?
svetzeny.cz

Zdroj: pronaladu, huffpost