Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalá spřízněná duše pro každé znamení zvěrokruhu: Lvy upoutá tajemnost, Váhy touží po krasavcích

Info ikona
Spřízněná duše

Každé znamení zvěrokruhu má svou představu o dokonalé spřízněné duši. Kupříkladu Lvy upoutá tajemnost a Váhy zase touží po krasavcích. Zjistěte, kdo se perfektně hodí jako životní partner pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Berani k sobě potřebují cílevědomého partnera

Berani jsou velmi ambiciózní, to samé čekají od svého partnera. Povaleči a ti, kteří se spokojí s málem, nebudou Beranům imponovat. Naopak u nich zabodují sebevědomí odhodlaní lidé s tahem na branku. Pokud jsou navíc aktivní a ochotní jít do rizika, mají u Beranů další plusové body.

Býci touží po věrné polovičce

Pro Býky je stěžejní, aby se na svého partnera mohli ve všem spolehnout. Sami si zakládají na věrnosti, a to samé očekávají i od partnera. Jejich důvěru zklamete jen jednou. Ocení vedle sebe romantickou duši, která chce budovat společný domov. Býk touží najít někoho, kdo mu dá pocit, že je nejlepší na světě.

Blížence přitahují inteligenti

Blíženci tolik nedají na vzhled, ale lpí na tom, aby jejich partner byl inteligentní, zábavný, výřečný a měl smysl pro humor. Jsou poměrně vybíraví a rozhodně není snadné je „ulovit“. Dokud s vámi nejsou ve vztahu, můžete si být jisti, že se vídají i s někým dalším. Pokud je však zaujmete, budou vás milovat z celého srdce.

Spřízněné duše: Možná jste mezi těmi, kteří pravou lásku hledají marně. Jakých nejčastějších chyb se lidé dopouštějí?

svetzeny.cz

Raci chtějí mít po svém boku citlivého partnera

Raci jsou křehké romantické duše, které po svém boku chtějí mít citlivého a empatického partnera, který jim snese modré z nebe. Více než vzhled je pro ně důležitá povaha dané osoby. Preferují inteligentní protějšky, se kterými si mohou hodiny a hodiny povídat.

Lvy upoutá tajemnost

Se Lvy to ve vztazích není jednoduché, jsou velmi sebevědomí a jsou si plně vědomi svých kvalit. Na své partnery kladou vysoké nároky. Jejich spřízněnou duší bude někdo, koho obklopuje aura tajemna. Dále je přitahuje sebevědomí, cílevědomost a dobrodružná povaha.

Spřízněnou duši Panna hledá těžce

Pokud jsme zmínili, že Lvi jsou nároční při výběru partnera, není to nic proti Panně. To je totiž perfekcionistka, která chce k sobě někoho, kdo splňuje její představu o „dokonalosti“. Věrnost, patřičné vychování a cílevědomost jsou pro Pannu podmínkami, přes které „nejede vlak“.

Váhy touží po krasavcích

Váhy jsou znamením, které má vytříbený módní vkus, smysl pro estetično a velmi pečlivě se stará o svůj vzhled. Váhy se nijak netají tím, že jejich partner by měl být vzhledově atraktivní. Ovšem to nesnižuje jejich nároky v ostatních oblastech, zároveň k sobě hledají někoho, kdo jim bude věrný a také bude inteligentní.

Štíři chtějí mít po svém boku vášnivého partnera

Štíři jsou jedním z nejnáruživějších znamení zvěrokruhu. Milování je pro něj ve vztahu důležité, proto vedle sebe chce mít partnera, který to má stejně. Štír touží v životě po intenzivních zážitcích, proto jeho spřízněnou duší bude někdo, kdo se nedrží při zemi. Stejně jako Lvy, i Štíry přitahuje aura tajemna.

Střelci chtějí dobrodružnou polovičku

Střelci jsou velcí dobrodruzi, kteří rádi cestují a zkouší nové věci. Nedokáží si představit nudný život a neustálé sezení doma. Jejich spřízněnou duší bude někdo jim podobný, který je pochopí a nebude je chtít měnit.

Horoskop: První lednový týden bude dokonalý pro Býky, především v milostném životě

svetzeny.cz

Kozorozi trvají na tom, aby měl jejich partner úroveň

Kozorozi jsou známí tím, že jsou velmi vybíraví. Požadují, aby byl jejich partner na úrovni, měl dobré vychování, pověst, image i postavení. Záleží jim i na vzhledu, chtějí, aby o sebe jejich partner pečoval a oblékal se elegantně. Pokud by byl finančně zajištěný, je to pro Kozoroha příjemný bonus. Záleží jim také na pracovitosti a věrnosti.

Vodnáři touží po spřízněné duši, se kterou bude zábava

Vodnáři mají se Střelci společné to, že touží po spřízněné duši, se kterou bude zábava. Na rozdíl od Střelců však striktně lpí na tom, aby jim byl partner věrný. Jsou poměrně nároční na výběr partnera, protože chtějí někoho, kdo s nimi bude cestovat a objevovat svět, ale zároveň udržovat teplo rodinného krbu a pečovat o ně.

Ryby chtějí oddaného partnera

Ryby jsou velcí romantici. Touží po partnerovi, který jim snese modré z nebe, bude jim věrný a bude se k nim chovat láskyplně. Jejich spřízněná duše by měla být kreativní, nespoutaná, ale když je potřeba také vážná a starostlivá.


 

Zdroj: Zodiac Fire

Vize známého britského věštce pro rok 2022: Prý se k nám blíží vesmírná hrozba a čeká nás i jeruzalémský zázrak

svetzeny.cz