Přejít k hlavnímu obsahu

Duše dítěte si před narozením vybírá rodiče, přátele i své životní číslo. Starodávné kultury pro to mají své vysvětlení

K tématům duší, posmrtného života a reinkarnace se spousta lidí staví skepticky. Samotné duše si ještě před narozením vybírají své rodiče, přátelé a ty, kterými se budou v životě obklopovat. Možná je poněkud těžké tomu uvěřit, protože pro toto tvrzení neexistují žádné vědecké podklady. Ale některé věci zkrátka nelze vysvětlit, prostě věříme tomu, že tak jsou. Tímto tématem se, mimo jiné, zabývalo i mnoho starodávných kultur z celého světa, včetně indiánské, africké, řecké, či tibetské. Právě ty tvrdily, že si duše vybírají své zázemí ještě předtím, než dojde k početí na Zemi.

Na jakém principu to celé funguje?

Obecně lze říci, že funguje jakýsi vesmírný zákon. Ten duším poskytuje tzv. dar svobodné vůle, který duším umožňuje si vybrat, do jaké rodiny se narodí a jakými lidmi se v životě bude obklopovat. Zde se uplatňuje právě vesmírný zákon, který zajistí, že se určité duši v budoucím životě promítnou vztahy a činy z života minulého. To je mimo jiné také princip, na kterém funguje reinkarnace, která se vyskytuje v několika různých náboženstvích. Nejznámější případy jsou ale v Buddhismu, či Hinduismu.

Vše začíná u „zdroje”

Před tím, než vůbec vznikne početí na Zemi, tráví čas u tzv. vesmírného „zdroje”, kde se duše rozhoduje o svém budoucím životě. Duše si vybírá, komu se narodí, kým se obklopí a kým následně bude. Kromě toho si částečně vybírá i životní lekce a situace, které v životě prožije. Dále si duše vybírá i datum, čas a místo, kde se narodí. Z toho plyne, že i naše numerologie (životní číslo) předurčena ještě před početím. Proces rozhodování si následně, samozřejmě, nepamatujeme. Avšak jsou mezi námi jedinci s hlubším cítěním, kteří si, alespoň částečně, proces před narozením, pamatují.

 

Info ikona
duše

Velký výklad mariášových karet na letošní jaro: Odložte strach a přivítejte nové příležitosti

Jaro začne z pohledu astronomů přesně 20.března ve 22:30. A to je už doslova za dveřmi. Jaké to letošní jaro bude? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nahlédla do svých mariášových karet.
svetzeny.cz

Nejdůležitější výběr

Zamyslete se. Kdo má na nás od prvního dne na světě největší vliv? Jsou to rodiče. Duše reinkarnují z jediného důvodu, a tím je to, aby se poučily a vyvíjely. Jsou to právě rodiče, kteří nám ve vývinu a ponaučení pomáhají nejvíce ze všech. A to hned od prvního momentu. Mají obrovský vliv na to, jak se náš život vyvine, jak vnímáme sami sebe a své okolí a jak se rozhodujeme. To vše je navíc propojeno s životními lekcemi, které nás v životě čekají. Jsou to totiž právě rodiče, kteří nás jimi, alespoň v prvních letech života, provází.

Nemstěte se! Ten, kdo vám ublížil, jednou prožije to samé. Jedná se o životní cyklus, nikoli karmu

Smutek, žal, zoufalství. Trápení se prolíná skrze životy nás všech. Některé jsou horší, některé naopak malicherné. V každém případě život není vždy růžový. Mnohdy naše životní trápení způsobí někdo jiný. Ať už cíleně, nebo nikoliv, věřte tomu, že se to dané osobě v nějakém smyslu vrátí. Nenarážíme na karmu, nýbrž na přirozený životní cyklus, který zkrátka funguje. Boží mlýny totiž melou - pomalu, ale jistě. Každý, kdo vám někdy způsobil nějakou bolest, zradil vás, nebo vám ublížil, jednoho dne prožije to samé.
svetzeny.cz

Potkáváme stále stejné duše

V různých životech, která duše prožije, má tendenci tíhnout ke stále stejným lidem. Jak již bylo zmíněno, duše si kromě ostatních věcí vybírá také přátelé a další lidi, kterými se v životě obklopí. Ne nadarmo se tedy říká, že člověk poznal svou spřízněnou duši. Duše totiž přesně ví, kdo je ten pravý člověk, který nám má v daný moment přijít do života. Lidé, které potkáváme v průběhu života, pro nás ale samozřejmě vždy nemusí být jen pozitivní. Ti, kteří jsou pro nás nějakým způsobem špatní, jsou nám do života vybíráni cíleně. Právě tito lidé nám totiž mají dát již zmíněné životní lekce. Vše se děje z nějakého důvodu, a tak i nepříjemné situace, do kterých se můžeme dostat, mají nějaký hlubší význam. Snažte se z nich proto vždy vytěžit co nejvíce.

Zdroj článku