Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na letošní jaro: Odložte strach a přivítejte nové příležitosti

Jaro začne z pohledu astronomů přesně 20.března ve 22:30. A to je už doslova za dveřmi. Jaké to letošní jaro bude? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nahlédla do svých mariášových karet.

Letošní jaro přináší novou energii a tolik potřebnou naději na zklidnění a nové začátky. Karty vyloženě vybízejí k tomu, abychom si dopřávali a na maximum užívali všechno, co nám dělá radost. I kdyby to měla být maličkost.

Máme příležitost být tvůrci svého života a rozhodnout se, zda chceme žít ve strachu a obavách, nebo si je k sobě nepustit a vidět kolem sebe spíše to dobré. Zejména nadcházející duben přinese velkou podporu pro všechny, kteří se chtějí posunout k získání vnitřní síly a nalezení správného životního směru.

Zdraví

Čerstvá, svěží energie je všude kolem. Probouzí se příroda, jejíž jsme součástí. Pro své zdraví uděláte nejlépe, když budete co nejvíce právě v přírodě. Venku, na čerstvém vzduchu, dobijete baterky a podpoříte zejména svoji psychiku. Na slunci ale také načerpáte tolik potřebný vitamin D. Zkuste se zaměřit nejen podporu imunity, ale také pročištění svého těla. Dobrou službu vám udělají mladé kopřivy, podběl a další bylinky, které můžete přidávat do jídla. V rámci detoxu si ale nepřipouštějte žádné strachy a obavy. Dívejte se dopředu. To je správná cesta.

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

Víte, který z archandělů nad vámi drží ochrannou ruku? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu. Je vaším andělem strážným Ariel, Zadkiel, Jofiel, Uriel či někdo jiný? Zjistěte, kdo vás ochraňuje a jakých aspektů vašeho života se to týká.
svetzeny.cz

Láska

Přichází období, kdy je důležitý nejen vztah s vaším partnerem. Tématem číslo jedna je sebeláska, sebeúcta a sebevědomí. Pokud máte v tomto ohledu nějaké rezervy, je tu vhodná doba a příležitost zapracovat na sobě. Protože jedině pokud budete milovat sami sebe, budou vám fungovat i vztahy s ostatními. Do popředí se během dubna a května dostane i sexualita. Pozor si ale dejte na toxické vztahy, které se vyznačují závislostí. Važte si sami sebe.

Rodina a přátelé

Je tu Boží oko, což je karta zázraků, radosti a citu. Komunikace, radost, setkávání se. Těmito slovy by se dalo vyjádřit poselství karet v oblasti rodinných a přátelských vztahů. Snažte se trávit čas s svými blízkými, s nimiž je vám opravdu dobře. Naopak neztrácejte svůj čas s těmi, kdo vám ubírají energii a setkání s nimi pro vás dávno není radostí. Nebojte se takové lidi ze svého života propustit. Čekají vás možnosti nových setkání. Když vás někdo někam pozve, neodmítejte a jděte. Může to být záměr Vesmíru, který vám tímto prostřednictvím otevře další dveře. Nepromeškejte takovou příležitost.

Čeká nás několik silných úplňků Měsíce: Dubnový přinese klid a harmonii, červencový rozbouřené emoce

V astrologii jsou úplňky považovány za důležité události, které mohou mít vliv na lidské chování a emoce. Každý úplněk má svůj vlastní význam a astrologický význam se může lišit v závislosti na znamení Zvěrokruhu, ve kterém se nachází. Jaké úplňky nás potkají v tomto roce?
svetzeny.cz

Práce

Karty naznačují příznivé tendence. Nemusíte mít obavy, že byste o práci přišli. Bude se vám dařit a je tu i dobré finanční ohodnocení, pokud si ho skutečně zasloužíte. Důvěřujte autoritám, které v zaměstnání či ve svém podnikání potkáváte a s nimiž souzníte. Zejména během dubna bude vhodný čas procítit, zda to, co děláte, vás skutečně naplňuje. Pokud to tak není a vy zůstáváte jen kvůli penězům, je to špatně a měli byste se zamyslet nad tím, jaká práce by vás skutečně naplňovala a dělali jste ji s láskou a radostí.

Info ikona
peníze

Peníze

Karty nás opět nabádají k tomu, abychom zahodili strach a obavy z nedostatku. Přestaňte tlačit a trápit se, panikařit, že nebudete mít peníze. Někdy přicházejí tyto negativní pocity jen zvenčí, prostřednictvím médií a nejsou opodstatněné. Důvěřujte tomu, že vše se děje správně. Vesmírné zákony platí a pokud správně do Vesmíru požádáte, hojnost k vám přijde.

Cikánský horoskop: Zjistěte, zda jste okouzlující Hvězda, divoká Dýka nebo jiné znamení

Cikáni jsou s věštěním, magií a horoskopy spojováni již po staletí. Traduje se, že to byli právě oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Existuje i cikánský horoskop. Zjistěte, jaké vlastnosti dle něj máte.
svetzeny.cz

Kartářka radí

„Užívejte si krásný jarní čas a pracujte na tom, abyste se zbavili svých strachů a obav. Strach patří k nejhorším emocím, svazuje nás, vyčerpává energii a brání nám jít dál. Navíc nás rozděluje jako společnost. Právě teď je příhodná doba udělat něco pro to, abychom byli více tolerantní a začali se respektovat navzájem. Poslouchejte svoji intuici a věřte, že se vše v dobré obrátí. Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová

Výkladem karet a věštěním se zabývá už bezmála 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku," říká kartářka.

 Motto: „Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku