Přejít k hlavnímu obsahu

Cikánský horoskop: Zjistěte, zda jste okouzlující Hvězda, divoká Dýka nebo jiné znamení

Cikáni jsou s věštěním, magií a horoskopy spojováni již po staletí. Traduje se, že to byli právě oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Existuje i cikánský horoskop. Zjistěte, jaké vlastnosti dle něj máte.

Podkova (22. 12. – 20. 1.)

Podkovy jsou největší dříči ze všech znamení tohoto horoskopu. Jsou to perfekcionisté, kteří touží v životě dokázat velké věci. Mají dobré srdce a neváhají druhým pomoci. Někdy však utrácejí více peněz, než si mohou dovolit.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi vnímaví. Mívají kreativní myšlení a v jejich hlavě se rodí originální nápady. Štěstěna jim přeje. Nikdy se nevzdávají a věří v lepší zítřky. Snaží se dělat šťastnými své blízké. Jejich slabinou je váhavost.

Kaple (20.2.-20.3.)

Lidé narození v tomto znamení jsou vážní, introvertní a v některých ohledech nedůvěřiví. Ukrývají v sobě velkou duchovní sílu a podvědomě je přitahuje cokoliv spojeného s vírou. Vynikají jako obchodníci. Milují ticho a klid.

Keltský horoskop: Zjistěte, zda máte přednosti nebojácného Vlka, mazané Lišky nebo jiného zvířete

Keltský horoskop čítá celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich symbolizuje určité výjimečné schopnosti, které dávají svému nositeli do života určitou výhodu. Jaká ze 12 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.
svetzeny.cz

Dýka (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození ve znamení Dýky jsou velmi temperamentní, divocí a impulzivní. Není radno s nimi přijít do křížku. Jsou velmi šikovní, co se týče ručních prací. Soutěživost je jim vlastní, chtějí uspět a jsou odhodlaní dát do toho všechno. Mívají skvělou intuici.

Koruna (21. 4. – 20. 5.)

Koruny jsou citlivé romantické duše, pro které je loajalita zásadní. Potrpí si na luxusní věci a pohodlí. Lidé narození v tomto znamení tvrdě pracují, aby získali vše, po čem jejich srdce touží. Rozhodně nečekají s nataženou dlaní, až jim bude něco darováno, raději se tito lidé přičiní sami.

Svícen (21. 5. – 20. 6.)

Lidé narození v tomto znamení jsou mimořádně inteligentní. Bývají zároveň i kreativní. Umí skvěle komunikovat a získat si druhé na svou stranu. Snadno se seznamují, spřátelí se téměř s každým. Jsou také velmi šetřiví, někdy to může hraničit až s lakomostí.

Kolo od vozu (21. 6. – 21. 7.)

Kolo symbolizuje koloběh lidského života. Pokud jste narozeni v tomto znamení, značí to, že jste velmi citliví, empatičtí a umíte milovat celým svým srdcem. Lidé narození v tomto znamení jsou také rození lídři a manažeři. Mají výjimečně dobrou schopnost se soustředit. Přehnaně se však strachují, zejména o své blízké.

Hvězda (22. 7. – 22. 8.)

Hvězdy září, každý je má rád pro jejich neutuchající optimismus, nakažlivý smích a smysl pro humor. Navíc jsou to lidé, kteří neváhají podat ostatním pomocnou ruku. Snadno si získají sympatie druhých. Jsou velmi ambiciózní a mnohdy přehnaně nároční.

Zvonek (23. 8. – 22. 9.)

Pakliže jste se narodili ve znamení Zvonku, vynikáte zejména svou disciplínou a pracovitostí. Jste mistři organizace. Ve všem musíte mít dokonalý systém. Jste ochotní pomáhat druhým a rozvíjet jejich potenciál. Lidé narození v tomto znamení milují dokonalost, možná ale až příliš, jejich nároky bývají přehnaně vysoké.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 11. do 17. března: Čeká vás těžký den plný zklamání a výčitek

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 11. do 17. března. Dozvíte se, kdy je ideální den na podpis smluv, který den je ideální pro rozhodnutí, jelikož se nemůžete rozhodnout špatně, ale také který den vás čeká těžká energie plná zklamání a výčitek, kterou budete muset překonat.
svetzeny.cz

Mince (23. 9. – 22. 10.)

Mince symbolizuje rovnováhu. Lidé tohoto znamení jsou moudří a mírumilovní. Jsou velmi dobří v urovnávání konfliktů a strategické komunikaci. Vynikají také jako podnikatelé. Jsou moudří a rádi své zkušenosti předávají dál.

Meč (23. 10. – 21. 11.)

Toto znamení je spojováno se změnou. Lidé v něm narození jsou neuvěřitelně flexibilní, díky čemuž mají v životě značnou výhodu. Rovněž mívají skvělé analytické myšlení. Jsou velmi charakterní, čest je pro ně důležitá. Bývají to charismatičtí lídři, ke kterým druzí přirozeně tíhnou.

Sekera (22. 11. – 21. 12.)

Pro lidi narozené ve znamení Sekery je svoboda vším. Milují volnost a dobrodružství. Bez cestování a poznávání nových věcí si nedovedou svůj život představit. Snadno se přizpůsobují změnám. Jejich velkou slabinou je lehkomyslnost.

Zdroj článku