Přejít k hlavnímu obsahu

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejvíce charismatická? Patříte mezi těchto 5 vyvolených

V přítomnosti charismatického člověka se každý cítí dobře, nabitý pozitivní energií i sebevědomým. Dokáží vás přitáhnout až magnetickou silou, a právě empatické chování a velká energie patří mezi klíčové vlastnosti charismatického jedince. Jaká znamení patří mezi přirozeně charismatické osobnosti? Možná tam patříte i vy.

Už se vám někdy stalo, že jste se setkali s člověkem, který téměř okamžitě přitahoval vaši pozornost? Pokud je vám tohle povědomé, pak jste nejspíš narazili na charismatickou osobnost. Mají neuvěřitelnou vnitřní sílu, kterou svým šarmem, vtipem i osobností šíří dál. Je možné, že i vy mezi ně patříte a ani to netušíte.

Berani

I když patří mezi tvrdohlavá znamení, tak doslova přetékají skvělou energií, která dokáže rozproudit každého. V přítomnosti Berana se budete cítit velmi dobře, jsou to energetičtí a usměvaví jedinci, dokáží pozvednout náladu i ducha. Možná vás to překvapí, ale patří mezi velmi dobré posluchače a často se stává, že právě Beranovi prozradíte svá niterní tajemství. Není s nimi nikdy nuda, jsou velmi loajální a především to, co mají na srdci, mají také na jazyku. Jen stěží byste hledali upřímnější znamení.

Mohlo by se vám líbit

Duchovní význam 11. 11.: Využijte datum, které má magický význam

Jedna z nejběžnějších forem magie se vyskytuje v číslech — zvláště v opakujících se sekvencích; můžete je označit jako andělská čísla . To znamená, že přání, když hodiny odbíjejí 11:11, není založeno pouze na mýtu, ale ve skutečnosti je za tím magický příběh. Můžete se tedy vsadit, že 11. listopad (alias 11/11) má velký duchovní význam.
svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci mají v povaze okouzlit kohokoliv, protože mají měnící se osobnost podle toho, s kým tráví čas. Blíženci jsou proto velmi přizpůsobiví, veselí, všestranní komunikátoři a být v jejich společnosti je pro ostatní lidi zábavné. Blíženci jsou vždy ve středu večírků, takže pokud plánujete nějakou oslavu, pozvěte na ni Blížence, abyste z ní udělali nezapomenutelnou událost. Jejich charisma pramení z vyprávění jejich divokého života. Vždycky dokáží nějaké drama změnit ve vtipnou historku, na kterou jen tak nezapomenete.

Lvi

Pokud někdo nesmí ve výčtu chybět, pak je to právě král džungle! Lev je skvělý, pokud jde o inspirování svých vrstevníků, a dokonce i lidí obecně. Přestože toto znamení zvěrokruhu může na první pohled působit až příliš arogantním dojmem, existuje důvod, proč Lvům nikdy nikdo neodolá. Toto sluneční znamení velmi dobře ovládá komunikační dovednosti a působí energicky a neporazitelně. Takže v podstatě bez ohledu na to, kam jdou nebo kým jsou obklopeni, budou Lvi vždy působit pozitivně na ostatní a rádi vám pomohou.

Mohlo by se vám líbit

Listopad dle astrologie: Období Štíra přináší bouřlivé emoce, energie Střelce svádí k milostným dobrodružstvím

Jaké jsou nejdůležitější astrologické události listopadu? Tento měsíc je ovládaný velmi silnými energiemi Štíra a Střelce, věci se tedy rozhodně dají do pohybu. Prim budou hrát planety Venuše, Merkur a Jupiter. Novoluní ve Střelci otevírá dveře novým příležitostem, po konci retrográdního Jupiteru se nám konečně uleví.
svetzeny.cz

Štíři

Štíři jsou velmi často podceňovaná znamení. Potkali jste někdy Štíra, který by neměl intenzivní pohled a asertivní povahu? V tomto slunečním znamení je něco, co se vyznačuje vášnivostí a oddaností, takže většina lidí se cítí pouhou jejich přítomností opravdu zastrašena. Štíři nepatří k těm, kteří by si často stěžovali, a snadno zvládnou obrovské úkoly úplně sami, aniž by požádali o pomoc. V podstatě jsou tedy více než schopni fungovat sami, což z nich dělá opravdu silné vůdce. Navíc jsou nesmírně odhodlaní a cílevědomí, a jakmile se pro něco rozhodnou, nic je nezastaví.

Vodnáři

Vodnáři mají pověst poněkud odtažitých a zvláštních lidí, ale když je lépe poznáte, budete překvapeni. Mají všeobecné znalosti, talent pro kreativní věci a celkový nadhled. Jejich zaměstnání patří většinou mezi zajímavé umělecké obory a rádi se o tom rozvykládají. Tohle vzdušné znamení je nejen velmi chytré, ale dokáže se také vcítit do kůže každého. Jsou to éterické bytosti, jejichž elegance a šarm působí téměř okamžitě. Jen nejsou tak extrovertní, jako ostatní výše jmenovaná znamení.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška