Přejít k hlavnímu obsahu

Listopad dle astrologie: Období Štíra přináší bouřlivé emoce, energie Střelce svádí k milostným dobrodružstvím

Info ikona
Horoskop

Jaké jsou nejdůležitější astrologické události listopadu? Tento měsíc je ovládaný velmi silnými energiemi Štíra a Střelce, věci se tedy rozhodně dají do pohybu. Prim budou hrát planety Venuše, Merkur a Jupiter. Novoluní ve Střelci otevírá dveře novým příležitostem, po konci retrográdního Jupiteru se nám konečně uleví.

Období Štíra přináší bouřlivé emoce

V současné době se již od 24. října nacházíme v období Štíra. To nám do životů vnáší emoční hloubku, vše prožíváme mnohem intenzivněji než obvykle. Může to být katalyzátor různých proměn našeho osobního života. Nyní nadešel ten správný čas, abychom se podívali hluboko do svého nitra a zjistili, co se skrývá pod povrchem našich tužeb. Ve Štíru se nachází také planety Venuše a Merkur. Lze tedy počítat s tím, že v tomto období budeme vést vášnivé konverzace a naše emoce ve vztazích budou bouřit.

Čínský horoskop: Tygři, Opice, Kohouti a Buvoli se v listopadu negativní energie jen tak nezbaví

Co nás čeká a nemine v listopadu? Komplikované období nastane pro Tygry, Opice, Kohouty a Buvoly. Ti budou mít problém zbavit se negativní energie proudící kolem nich. Jaká budoucnost čeká na další čínská znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Přesun Merkuru do znamení Střelce

Dne 17. listopadu dojde ke změně, kdy se planeta Merkur ocitne ve znamení Střelce. Merkur je vládcem cestování a komunikace. V tomto čase bude mnohem snazší cestovat, plánovat dovolenou a také se „odvázat“. Pokud jste dlouho odkládali důležitou konverzaci či nepříjemný rozhovor, je načase se do toho pustit nyní. Půjde to snáze. Střelec je velmi upřímné znamení, snadněji se otevřete a odhodláte se říct, co máte na srdci.

Info ikona
Střelec

Energie Střelce svádí k milostným dobrodružstvím

Slunce sice do znamení Střelce vstoupí až 23. listopadu, ale planeta Venuše v něm bude už od 16. dne v měsíci. Venuše je zodpovědná za vše, co souvisí se vztahy, s láskou a romantikou. Přináší nová milostná dobrodružství, příval zábavy i svobodomyslné energie. Trochu se konečně všichni uvolníme a začneme jednat spontánněji. Navíc jak už jsme zmínili, je zde ještě pozitivní komunikační vliv planety Merkur, která usnadní seznamování. Rovněž v tomto období můžeme změnit svou víru v určité věci. Později se přidá ještě vliv Slunce ve Střelci, což přináší rovnou dvojitou ohnivou a dobrodružnou energii. Typické pro Střelce je, že mění plány na poslední chvíli, nenechte se proto zaskočit různými zvraty a změnami. Do našich životů vnáší notnou porci optimismu i radosti.

Přichází magické datum 11. 11.: Výjimečný den plný energií, které vám mohou změnit život

Mnoho dnů v kalendáři se označuje jako dny magické, nebo magická data. Mezi ně patří i 11. listopad. Víte však, co se za těmito čísly skrývá? Jaké znaky v těchto magických číslech lze vyčíst, na co se v tento den zaměři, a na co si dávat velký pozor?
svetzeny.cz

Novoluní ve Střelci otevírá dveře novým příležitostem

Novoluní ve Střelci je pro nás přichystané 23. listopadu. Novoluní vždy znamená vhodný čas pro nové začátky. Tentokrát se odehraje ve znamení svobodu milujícího Střelce, což nám přináší šance k osobnímu i duchovnímu růstu. V tomto čase se nebudeme tolik řídit rozumem jako srdcem. Můžeme se do věcí vrhat po hlavě a nechat se pohltit našimi tužbami. O novoluní je vhodné provádět lunární rituály, připravte si například očistnou koupel či měsíční vodu.

Konec retrográdního Jupiteru

Třiadvacátý listopad je důležitý ještě z jednoho důvodu – končí období retrográdního Jupiteru. Děje se tak po dlouhých čtyřech měsících. Dle astrologů je to velmi dobrá zpráva, protože je to čas duchovního uvolnění a obnovy. Poslední dobou bylo vše velmi chaotické a stresující, teď by se vše mělo zklidnit. Retrográdní Jupiter v Rybách je také o introspekci, na konci jeho období byste si měli být jistí, co vlastně chcete a kam směřujete.

Zdroj článku