Přejít k hlavnímu obsahu

Románek v práci: Průzkum ukázal, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr s kolegou či nadřízeným

Zajímalo by vás, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr se svým kolegou, nebo nadřízeným? Magazín Psychic World se to rozhodl zjistit. Výsledky jsou hodně překvapivé, platí, že tichá voda břehy mele. Kde jste se umístili vy?

Průzkumu se zúčastnilo více jak 2500 lidí

Online magazín Psychic World se dotazoval 2569 lidí ohledně toho, zda měli někdy románek s kolegou či nadřízeným, přičemž se soustředili na to, jaké znamení zvěrokruhu má poměr v práci nejčastěji. Různé průzkumy uvádí, že poměr s kolegou či nadřízeným někdy v životě zažila cca polovina lidí. V tomto průzkumu však vyšlo nižší číslo – 26 %. Zajímá vás, kde jste se umístili vy, nebo váš partner?

1. Váhy

První místo suverénně obsadily Váhy. Až 68 % Vah přiznalo, že měly někdy románek v práci. Váhy se na první pohled mohou zdát hodně rezervované, ale tady se ukazuje, že tichá voda břehy mele. Nesmíte zapomínat, že Vahám vládne planeta lásky Venuše, ve skutečnosti jenom svou plachost a odměřenost předstírají. Kvůli lásce jsou schopné hodně obětovat i riskovat. Účastníci průzkumu ve znamení Vah také uvedli, že jejich pracovní romance velmi často vyústila v dlouhodobý vztah či dokonce v manželství.

2. Býk

Vahám zdatně sekundují Býci, těm vítězství uniklo o 5 %. Celých 63 % z nich přiznalo, že někdy chodili se svým kolegou či nadřízeným. Pro Býky je kariéra extrémně důležitá, takže se na rozdíl od Váhy rozhodli svůj románek utajit, aby předešli potenciálním problémům.

Mohlo by se vám líbit

Jak okouzlit každého muže? Vyzkoušejte těchto 5 psychologických triků, které skutečně fungují

Chtěli byste vědět jak na to, aby si vás konečně všiml muž, po kterém už dlouho pokukujete? Bude třeba náhodě trochu pomoci a „vytasit“ psychologické zbraně. Poradíme vám 5 psychologických triků, jejichž efektivita byla vědecky prokázána.
svetzeny.cz

3. Panna

Na třetím místě skončily Panny s 55 % přiznaných vztahů na pracovišti. Panny se snadno zamilují, a tak nás to ani nepřekvapuje. Často mohou mít poměr dokonce s více kolegy, a to i najednou. V tomto průzkumu se ukazuje, že ta nejnenápadnější znamení zvěrokruhu jsou ve skutečnosti pěkná kvítka.

4. Ryby

Těsně v závěsu za Pannou skončilo znamení Ryb s 52 % přiznaných románků v zaměstnání. Ryby bývají něžné a zasněné, není se čemu divit, že je romantika v kanceláři tolik láká. Také si jen tak někoho nepustí k tělu, takže je pravděpodobnější, že navážou vztah s někým, koho dobře znají, a to může být právě kolega, nebo šéf. Stejně jako u Vah platí, že jim může láska vydržet a leckdy se pracovní románek změní na vztah, a posléze na manželství.

5. Vodnář

Páté místo obsadil Vodnář, 46 % z nich uvedlo, že někdy v minulosti měli vztah s kolegou. U nich se jedná pouze o krátkodobé pletky, Vodnáři bývají velmi koketní, rádi flirtují a leckdy to přeroste v něco víc. Nechtějí však míchat vztah a práci, takže je pro ně románek v práci pouze povyražení.

Mohlo by se vám líbit

Chyby ve výchově dětí: Astroložka radí jednotlivým znamením, jak být lepšími rodiči

Astroložka Linda Furiate tvrdí, že vaše znamení zvěrokruhu má vliv na to, jací jste rodiče. Odvíjí se od něj váš styl (ne)výchovy, ale i to, jaké chyby jako rodiče děláte. Zjistěte, na co byste si konkrétně vy měli dávat pozor, a staňte se lepšími rodiči.
svetzeny.cz

6. Blíženci

Blíženci se neumístili až tak vysoko, jak byste možná čekali, protože se o nich často mluví jako o lidech, kteří jsou přelétaví. Obsadili 6. místo s 41 % Blíženců, kteří někdy zažili románek v zaměstnání. Blíženci mají rozvernou, ale také značně zmatenou povahu, bývají roztržití, takže nikoho nepřekvapí, že jejich pracovní románky mnohdy končí pořádným drama.

7. Štír

Vášniví Štíři obsadili 7. příčku s 37 % respondentů, kteří přiznali, že měli někdy poměr s kolegou. Proč nejsou výš? Mají totiž tendenci oddělovat soukromý a pracovní život. Na kariéře jim hodně záleží a neradi by, aby cokoliv ohrozilo jejich postavení a pověst. Často jejich náklonnost k spolupracovníkovi končí u flirtu, víc si nedovolí.

8. Beran

Na podobné úrovni jako Štíři skončili i Berani s 34 % respondentů, kteří přiznali, že někdy zažili románek v práci. A to ze stejného důvodu, pro Berany je jejich práce velmi důležitá a nechtějí věci komplikovat tím, že budou mít pletky na pracovišti.

Mohlo by se vám líbit

Americký psycholog rozdělil lásku do 7 typů: Dokonalá láska podle něj existuje, je to ta vaše?

Podle amerického psychologa Roberta Sternberga existuje celkem 7 typů lásky. Naděje na to, že vztah vydrží celý život, je však pouze u jednoho z nich. Tento typ pojmenoval Robert Sternberg jako „Dokonalou lásku“. Má za to, že existuje. Zjistěte, zda váš vztah naplňuje její znaky, a má tedy šanci vydržet.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kým jste byli v minulém životě? Některé věci, které se vám nyní dějí, jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, jsou to zkušenosti, které si sebou nesete. Zjistěte, kým jste byli v minulém životě a jak to ovlivňuje váš současný život.
svetzeny.cz

9. Střelec

Ani jedno ze znamení zvěrokruhu, které je často označováno jako jedno z nejnevěrnějších, se neumístilo vysoko. Jen 30 % Střelců někdy zažilo románek v práci. Střelec si hodně cení svobody, takže do vztahů se nežene a asi se v tomto případě bojí, že by ho kolega pak mohl uhánět a jemu by se těžko utíkalo.

10. Rak

Umístění Raka na 10. příčce nepřekvapuje, jen 22 % Raků zažilo románek v zaměstnání. Mnozí z nich uvedli, že jsou příliš ponořeni do své práce, než aby se soustředili na jiné věci. Rak půjde maximálně do sexu s kolegou na jednu noc, nechce, aby mu jeho osobní život zasahoval do toho pracovního.

11. Lev

Překvapivě Lev skončil na předposledním místě se 14 % respondentů ve znamení Lva, kteří uvedli, že někdy měli poměr v práci. Lvi si rádi zaflirtují a potěší je lichotky od kolegů, ale tím to začíná a také končí. Chtějí se soustředit na budování kariéry, nenechají se rozptylovat v cestě za svým cílem.

12. Kozoroh

Pouhých 9 % Kozorohů přiznalo, že někdy zažili románek v práci. Kozorozi jsou totiž výjimečně disciplinovaní a ctí heslo: „Co je v domě, není pro mě.“ V cestě za úspěchem jim nesmí nic stát, takže by nedopustili, aby vztah s kolegou či nadřízeným ohrozil jejich kariéru.

Mohlo by se vám líbit

Těmto dvojicím to podle horoskopu nemůže nikdy fungovat. Jste výjimka potvrzující pravidlo?

Hvězdy nám nepřály – i tak by se dal nazvat následující článek. Přinášíme vám znamení, kterým to spolu podle hvězd nemůže nikdy fungovat. Zažili jste to také nebo jste výjimka potvrzující pravidlo? Napište nám do komentářů.
svetzeny.cz

https://www.psychicworld.com/blog/star-signs-most-likely-office-romance-study

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Tyto sny k vám vysílají varovný signál: Pokud se vám zdají, čeká vás zklamání v lásce, zrada přítele i ztráta peněz

Rozpoznejte varovné signály, které se vám zjevují ve vašich snech. Porozumět snům je těžké, ne vždy symboly, které obecně vnímáme kladně, jsou pozitivní i ve snech. Možná vás překvapí, které sny mají ve skutečnosti negativní význam, nečekaně to nejsou ty o smrti.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu si vše berou příliš osobně

Hvězdy nám nenadělily jen pozitivní vlastnosti, ale i takové, které nás dokážou pěkně potrápit. Jsou mezi námi lidé, kteří si kdejakou poznámku a vtip vezmou příliš osobně a pokud po nich budete chtít, aby si vystřelili sami ze sebe, pohoříte. Patří mezi tato znamení i vy?
svetzeny.cz