Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu si vše berou příliš osobně. Patříte mezi ně?

Hvězdy nám nenadělily jen pozitivní vlastnosti, ale i takové, které nás dokážou pěkně potrápit. Jsou mezi námi lidé, kteří si kdejakou poznámku a vtip vezmou příliš osobně a pokud po nich budete chtít, aby si vystřelili sami ze sebe, pohoříte. Patří mezi tato znamení i vy?

„Tak jsem to nemyslel,“ bude možná nejčastější věta, kterou těmto lidem, kteří jsou příliš vztahovační a vše si berou osobně, budete muset opakovat. Jakýkoli fór je pro ně urážkou a tak si dávejte pozor na jazyk. Především před těmito znameními.

Ryby

Ryby jsou citliví lidé. Vnímají své okolí velmi intenzivně a věnují pozornost detailům. Protože často vypadají zasněně nebo dokonce, že se přetvařují, říká se o nich, že neumějí rozlišit zábavu a vážnou situaci. Tím je zajištěno, že toto vodní znamení bude často uraženo nebo poníženo, i když k tomu není žádný důvod. Abyste Ryby neranili, dávejte pozor, jaké narážky jim říkáte.

Štír

Toto znamení je také příliš náchylné k tomu, aby věci bralo příliš osobně. Je to proto, že Štír dělá vše se stoprocentním nasazením, vášní a přesvědčením. Pokud před ním, byť i z legrace, prohodíte kritickou poznámku, je Štír okamžitě uražen. Dokáže se dokonce i velmi rychle rozzuřit, dávejte si proto pozor, co vypustíte z pusy.

Rak

Stejně jako Ryby, i Raci jsou velmi oduševnělí a citliví. Znovu a znovu přemýšlí o každém slově, které řeknete, a často si vezmou poznámky mezi řádky až příliš k srdci. Zvláště pokud říká negativní připomínky nějaký člen rodiny nebo někdy z okruhu blízkých přátel, bývá Rak trvale zklamán a tuto křivdu vám jen tak nezapomene. Raci se cítí zodpovědní za harmonické okolí, a proto si často kdejakou výtku berou příliš osobně.

Panna

Panny se snaží dosáhnout bodu dokonalosti, ať se to týká jejich života, vzhledu, domova nebo práce. To vyžaduje hodně disciplíny a pevnou morálku. Proto je téměř odpuštění hodné, že po tvrdé dřině nedokáže Panna pochopit humornou narážku. Pro Panny je to známka nedostatku respektu a nedocenění jejich úsilí. Ruku na srdce – Panny se nedokáží příliš zasmát ani samy sobě. Pokud někdo v práci dostane pochvalu a Panny ne, i to se jich dotkne.

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Tato znamení by měla tento týden zpomalit, aby se vyhnula katastrofě

První květnový týden je pro určitá znamení zvěrokruhu jako dělaný pro trochu odpočinku. Příliš spěchu a hektičnosti by vám mohlo ublížit. Zkuste malinko zvolnit a nechat věci plynout. Ono někdy se nejlépe vše vyřeší, když od toho dáme ruce pryč. Obzvlášť to platí pro tato tři znamení.
svetzeny.cz