Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato znamení by měla tento týden zpomalit, aby se vyhnula katastrofě

Info ikona
Horoskop

První květnový týden je pro určitá znamení zvěrokruhu jako dělaný pro trochu odpočinku. Příliš spěchu a hektičnosti by vám mohlo ublížit. Zkuste malinko zvolnit a nechat věci plynout. Ono někdy se nejlépe vše vyřeší, když od toho dáme ruce pryč. Obzvlášť to platí pro tato tři znamení.

V týdnu od 3. května by měli Lev, Střelec a Beran udělat krok zpátky a začít brát věci trochu klidněji. Jinak vás čeká stres a žádný výsledek. Naprosto zbytečně vyčerpáte svoje energetické rezervy. Není nic špatného na tom, že v příštích několika dnech budete brát situace klidněji a pomaleji. Další týdny se vám investovaná energie vrátí dvakrát tolik!

Lev

Toto znamení zvěrokruhu má ve hvězdách tento týden napsáno: Vyhýbejte se všem radám od přátel a kolegů. Překypujete sebevědomím a vitalitou a kolegové i kamarádi se toho na vás pokusí nahrnout maximum. Potlačte svou sílu a zpomalte. Lev má tendenci řešit všechno přímo, teď a tady – to je tento týden špatná cesta. Lev by měl zpomalit své tempo a čas od času naslouchat názorům ostatních, jinak by se mohl beznadějně ztratit ve své energii a nekonečně mnoha úkolech.

Střelec

Střelec v tomto týdnu rozhodně potřebuje přestávku. Jeho nadšení pro nové věci je obdivuhodné, ale ani Střelec nemá nekonečnou energii. A to mu tento týden Neptun výrazně připomene. Střelec by si měl šetřit své síly a pečlivě přemýšlet o tom, jaké si stanoví priority a k čemu chce využít svou energii. Není nic špatného na tom, že v příštích několika dnech vezmete věci zlehka – tímto způsobem si můžete dobít energii. Od úterý čeká Střelce obzvláště dobrý cit pro záležitosti okolo peněz.

Beran

Ti, kteří se na rodili ve znamení Berana, by se neměli v příštích několika dnech přibližovat k věcem s přílišnou vervou a neměli by ani rychle a unáhleně sdílet své nápady a myšlenky s okolím. Místo toho je lepší se malinko stáhnout. Trávit čas sám se sebou a uklidnit se uvnitř. Beran se obvykle rychle rozhoduje a snadno nadchne ostatní pro své plány. Ovšem tentokrát bude lepší, když se chvíli zdrží a zpomalí. Pokud nebude rozvážněji vnímat události kolem sebe, mohla by být jeho důvěra zneužita. Opatrně!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.