Promotion
Promotion
Promotion

Tyto sny k vám vysílají varovný signál: Pokud se vám zdají, čeká vás zklamání v lásce, zrada přítele i ztráta peněz

Promotion
Promotion

Sny o hercích

Pokud ve snu často vídáte herce a herečky, znamená to, že máte ve svém okolí někoho, kdo se před vámi přetvařuje a hraje si na kamaráda. Vaše podvědomí se vám snaží dát najevo, abyste odkryli jeho masku a uvědomili si, že tato osoba ve skutečnosti není váš přítel. Udělejte to dříve, než vás oklame, nebo vám ublíží.

Sny o nehodách

Nehoda ve snu značí, že je ve vašem okolí nějaká osoba, která sabotuje vaše plány a snaží se vám uškodit. Zamyslete se nad tím, kdo by to mohl být, snažte si sen vybavit co nejdetailněji – kdo jsou účastníci nehody, kdo řídil, co vidíte kolem sebe. To by vám mělo napovědět.

Sny o temných zákoutích

Pokud se ve snech procházíte temnými uličkami, nebo jste na cizím dvorku, dávejte dobrý pozor na to, s kým se zde potkáte. Tato místa totiž symbolizují to, co je před vám i skryté. Pakliže tam potkáte nějakou známou osobu, znamená to, že tato osoba před vámi něco tají i ve skutečnosti. Stejný význam má i sen o tom, že jste našli někoho schovaného ve své skříni.

sny
Info ikona

Sny o zlodějích

Sny o zlodějích mluví samy za sebe, znamenají, že vás někdo v životě okrádá o čas, peníze, nebo energii. Pokud má na sobě zloděj masku, musíte hledat další vodítka k tomu, kdo by to mohl být. Zaměřte se na to, co krade, kde se nacházíte, co má zloděj na sobě.

Sny o cigaretách

Sny o cigaretách nemají nic společného se zdravím. Pokud jste to vy, kdo kouří, znamená to, že si v životě procházíte těžkým obdobím a potřebujete dlouze přemýšlet a rozjímat o životě. Pokud cigaretu kouří někdo jiný, pak si na něj dejte pozor, provede vám v budoucnu něco špatného.

Sny o pijavicích

Sny o pijavicích znamenají, že i ve vašem životě je někdo, kdo vám „pije krev“, vysává z vás energii a zpátky vám nic nedává. Také to může znamenat, že vás nějaká blízká osoba využívá jen kvůli penězům. Avšak je zde jedna výjimka, pokud jste žena a pijavice se do vás zakousla, může to značit počátek těhotenství.

Sny o kočkách

Vidět roztomilé kočičky ve snu neznačí nic dobrého, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kočka je špatné znamení a její přítomnost ve snu je spojována s podvodem, nevěrou, zradou a také blížící se nemocí.

sny kočka
Info ikona

Sny o strašidelném domě

Pokud se ocitnete v domě, kde straší a setkáváte se zde s duchem, nebo nějakým monstrem, je to varovný signál, že by se vám, nebo vašim blízkým v dohledné době mohlo stát něco špatného. Tento sen vás nabádá k opatrnosti.

Sny o krabicích

Krabice ve snech symbolizují vaše citové problémy. Pokud najdete ve snu prázdnou krabici, čeká vás zklamání v lásce. U tohoto typu snu je vždy důležité analyzovat věci, které se v krabici nachází, to vám pak umožní udělat si komplexní výklad snu.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion