Přejít k hlavnímu obsahu

Zdá se vám v noci o zvířatech? Ktará vás varují před podlomeným zdravím a která předpovídají lásku?

Info ikona
Sny

Sny o zvířatech jsou poměrně časté. Zamysleli jste se někdy nad jejich skrytým významem? Ten může být pozitivní i negativní. Záleží na tom, jaká zvířata ve snu vídáte, a jak se chovají. Věnovat pozornost výkladu snů se vyplatí, jelikož vás sny mohou upozornit na blížící se nemoc či negativní lidi ve vašem okolí. Spousta snů o zvířatech má ale pozitivní význam, zjistěte jaký.

Agresivní zvířata ve snech ohlašují Parkinsonovu nemoc

V roce 2011 se vědci Paulo Bugalho a Teresa Paiva zabývali spojitostí mezi sny a Parkinsonovou chorobou. Jejich studie zkoumala sice jen 40 jedinců, ale došla k zajímavému závěru. Předtím, než u pacientů propukla Parkinsonova choroba, zdály se většině z nich ty stejné sny. Vždy se v nich objevovala divoká agresivní zvířata, které ve snu útočila. Vypadá to, že pokud se vám zdá takový sen opakovaně, chce vás upozornit na vaše podlomené zdraví.

Info ikona
Agresivní zvíře

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

svetzeny.cz

Hadi se vás snaží zbavit negativní energie

Ačkoliv pohled na hady řadu lidí děsí, ve snech nejsou vyloženě negativním symbolem. Snaží se vás upozornit na to, že je kolem vás hodně negativní energie. V takovém snu vás obvykle had kousne. Pokud se vám tento sen zdá pravidelně, zamyslete se nad tím, jestli si nehřejete hada na prsou – toxického kamaráda či manipulativního partnera. Pokud máte ve snu z hada strach, aniž by na vás útočil, znamená to, že i ve vašem skutečném životě se obáváte jisté osoby. Na druhou stranu je had ve snu také symbolem kreativity a nové životní etapy.

Info ikona
Hadi

Brouci naznačují, že vás v životě něco hodně štve

Brouci ve snech symbolizují potlačované úzkosti a obavy, ale také denní obtíže, které vás v životě štvou. Většina lidí při pohledu na brouka cítí odpor a i ve snu brouk znamená, že ve vašem životě je něco, co vás extrémně netěší. Pokud ve vašem snu pravidelně vídáte brouky, měli byste se zamyslet nad tím, z čeho vaše nespokojenost pramení. Do té doby, než problém vyřešíte, se vám ve snu budou nadále zjevovat.

Sny o psech mají různé významy

Sen o psech mívá různé významy, hodně zálěží na tom, jak se psi ve snu chovají. Pokud štěkají, znamená to, že vás někdo ve vašem okolí pomlouvá. Když vás pes ve snu kousne, vaše podvědomí vám tím říká, že je ve vašem životě nějaká událost, kvůli které se cítíte provinile. Pokud na vás pes zaútočil, ale nekousl vás, je to varování, abyste bez rozmyslu neudělali nějakou hloupost. Avšak sny o psech mohou mít i velmi pozitivní význam. Pokud se se psem ve snu mazlíte a hrajete si s ním, vyjadřuje to vaši vnitřní spokojenost se vztahem či přátelstvím. Psi jsou totiž symbolem věrnosti, oddanosti a kamarádství.

Chování koček ve snech je odrazem vašeho života

Lauri Loewenberg se dlouhodobě profesionálně zabývá analýzou snů. Pro magazín Bustle uvedla, že kočka v našich snech a její chování, odráží náš reálný život. „Stav kočky a její chování je podobné tomu, co se děje v našem běžném životě,“ říká v rozhovoru. Pokud například ve snu hledáte ztracenou kočku, znamená to, že v reálném životě vám chybí intimita. Pozor na to, když kočka ve snu kouše a škrábe, to je varování od vašeho podvědomí. Snaží se vám tím sdělit, že to, čemu se aktuálně věnujete, je pro vás špatné.

Sny o žábách předpovídají bohatství i lásku

Žába je velmi pozitivním prvkem ve snech. Má značit bohatství i lásku. Pokud se vám zdá o žábách, brzy se ve vašem životě projeví pozitivní změna. Obrovské štěstí na vás čeká, pokud ve snu vídáte skákající žábu, to znamená, že se vám brzy splní vaše největší životní přání. Pozor pouze na žábu, která je ve vodě, to značí, že aktuálně máte problémy ve vztahu, ale nebojte se, budou snadno vyřešeny.

Nejstabilnější páry dle znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ty, které se k sobě naprosto perfektně hodí?

svetzeny.cz

sny