Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Rolins a Homoly: Drsný punker nasadil zpěvačce parohy dva roky po narození dcery

Na první pohled byla Dara Rolins (51) s Matějem Homolou (50) velmi nesourodý pár. Popová diva a drsný punk rocker působili na okolí rozporuplným dojmem. Přesto se frontman kapely Wohnout stal otcem jediného dítěte krásné blondýnky. Divoký život ovšem Matěj nedokázal vyměnit za ten rodinný a zpěvačku zostudil nevěrou před celým národem.

Na muže Dara neměla příliš štěstí, a když už se někdo objevil po jejím boku, jednalo se o hezounka, za kterým se otočila nejedna žena. Možná už měla dost uhlazených krasavců a všechny tak velmi překvapila, když do společnosti poprvé přišla s Matějem. Sympatický drsňák ji zcela okouzlil a byla z toho láska, jako trám.

Zpěvačka snila o rodinném štěstí

Na akcích se od sebe nemohli odtrhnout a konečně to vypadalo, že Dara potkala toho pravého. Rozezněly se zvonky štěstí a zpěvačka oznámila, že je těhotná. V roce 2008 se páru narodila dcera Laura a rodinné idylce nic nechybělo. ‚‚Matěj je z ní naprosto nadšený, Laura si ho omotala kolem prstu," řekla Rolins webu idnes.cz s tím, že tatínek také malou přebaluje, koupe a vychválila Homolu až do nebes. Kdykoliv potřebovala chvilku klidu, v partnerovi měla oporu a věděla, že se na něho může spolehnout v péči o dceru. 

Vztah Dary a Matěje měl hodně trhlin

Bohužel to bylo tak jediné, kdy Matěj vyšel Daře vstříc. Jejich názory se více a více rozcházely a nedokázali najít společnou řeč ohledně bydlení. Rok bydleli v pronajatém bytě na Vyžlovce, ale zpěvačce chyběla Praha. Homola zase nechtěl zpět do velkoměsta a situace se vyřešila dost netradičně - každý bydlel sám. Rolins si pronajala byt v Šárce a partner zůstal na vesnici. Pro partnerský a především rodinný život trošku nešťastné řešení. V tu dobu už začaly prosakovat informace o velké krizi mezi Darou a Matějem. To nejhorší ale ještě mělo přijít.

Osudová láska Schneiderové se Švehlíkem: Jitka zasadila oblíbenému krasavci bolestivou ránu

Jako z červené knihovny vypadalo seznámení dvou oblíbených herců. David Švehlík (51) měl v plánu jít zcela jinou životní cestou. Když ale poznal Jitku Schneiderovou (50) bezhlavě se zamiloval a věřil, že to bude navždy. Do vztahu bohužel vstoupila nevěra a ohnivá zrzka zlomila fešnému herci srdce.
svetzeny.cz

Homola se nechal nachytat při nevěře

Kdo zná kapelu Wohnout, tak ví, že je to poněkud divočejší hudba a následné večírky stojí rozhodně za to. Po jednom takovém koncertě Matěj asi příliš nepřemýšlel a především si neuvědomil, že jakožto partner oblíbené zpěvačky je pod drobnohledem. Bohužel chtíč mu zatemnil mozek a fotografové tatínka tehdy dvouleté Laury vyfotili, jak si do své dodávky odvádí jakousi slečnu. Snímky samozřejmě obletěly média. Dara byla zdrcená. „Moje rodina se právě rozpadla. Je to pro mne největší životní zklamání," napsala zpěvačka webu super.cz. Homola si samozřejmě sypal popel na hlavu a veřejně se omlouval. Zostuzení Dary přede všemi, ale zpět už vzít nemohl.  

Čas všechnu bolest vyléčil

Vztah s otcem své dcery Rolins okamžitě ukončila a nějaký čas trvalo, než se z nevěry vzpamatovala. Nejdůležitější ale byla a je dospívající Laura, které zpěvačka rozhodně nechtěla brát tátu. Dnes už mezi bývalými partnery nepanuje žádná nevraživost. Matěj také respektoval vztah mezi Darou a Rytmusem, ovšem pouze do chvíle, než došlo k rozchodu a s ním spojené veřejné házení špíny. To už se ozval a zastal se ženy, se kterou už bude navždy spojen prostřednictvím dcery. Se zatím posledním přítelem Rolins, legendárním fotbalistou Pavlem Nedvědem vychází Matěj skvěle, alespoň podle fotek na sociálních sítích. Kdo by měl ale problém s milovaným Grande Paolem…? 

Dara našla štěstí v lásce až na sklonku padesátky
Zdroj článku