Přejít k hlavnímu obsahu

Krize v manželství: Veronika Arichteva a Biser údajně prožívají těžké životní chvíle

Zná to každý! Žádný vztah není dokonalý a krize přicházejí a v lepších případech i odcházejí. Své o tom ví i herečka Veronika Arichteva (37) a režisér Biser (46). V srpnu letošního roku oslaví 10 let od svatby, ale zdá se, že na růžovém obláčku dvojice zrovna nepluje.

Charismatický Karel Roden: Idol žen, který dobyl Hollywood a stáhl se do ústraní

Těžko bychom v našem filmovém rybníčku našli charismatičtějšího muže, než je Karel Roden (61). Oblíbený herec se dokázal prosadit v Hollywoodu a ženy všech věkových kategorií mu padají k nohám. O jeho životě toho není moc známo, ale něco se ven přeci jen dostalo. Přečtěte si o životě české legendy.
svetzeny.cz

S provalením údajné krize přichází web nasehvezdy.cz, který zná i pozadí těchto těžkých chvil slavné české dvojice.

Proč krize začala?

Nasehvezdy.cz prozradily, že za začátkem krize stojí filmová role. Není žádným tajemstvím, že Biser svou milovanou ženu rád obsazuje do seriálů a projektů, na kterých se jako režisér podílí. Nyní ovšem udělal výjimku a Veroniku se rozhodl do seriálu neobsadit! A zdá se, že byl oheň na střeše.

Už v minulosti měli trable na společném natáčení

Veroniku Arichtevu si diváci zamilovali nejen rolí Evy v seriálu O mě se neboj, kde hrála hlavní roli. Seriál režíroval její muž a natáčení se neobešlo bez komplikací mezi manželi. My jsme spolu točili po dlouhé době. Vždycky to máme tak, že se musíme sehrát a trošku si ujasnit ty naše místa. Bisi na mě byl přísnější, než by byl na jiný herečky. Ano, já jsem do toho trošku kecala, samozřejmě víc, než bych do toho kecala jinému režisérovi, prozradila se smíchem Veronika při rozhovoru se Super.cz při premiéře prvního dílu seriálu.

Petr Kolečko si nedá pokoj. „Už mě to všechno se*e,“ hlásal na přehlídce, kde chodila Vignerová

Novomanželé Petr Kolečko (39) a Aneta Vignerová (35) nezačali svůj svazek zrovna v poklidu, Snad napravený hříšník Kolečko ovšem plní titulní stránky dál. Posledně to byla hádka na veřejné akci s médii, nyní ve Varech sice odmítl mluvit s médii, ale svůj „čas slávy“ si vzít nenechal.
svetzeny.cz

Veronika nedostala roli

Oblíbený seriál Zlatá labuť, který má pod taktovkou také Biser Arichtev, ovšem Veronice novou roli nepřinesl. Režisér pro ni nenašel vhodnou roli, a tak se manželé pracovně rozdělili. V kuloárech se traduje, že má Biser blízko k herečce Martě Dancingerové (31), ovšem jsou to nepotvrzené informace a jelikož Veronika s Biserem plánují druhé dítě, nebo se alespoň netají tím, že by jim přírůstek do rodiny nevadil, zdá se, že tuto lehkou krizovku vyřeší raz dva. Právem patří mezi nejstabilnější české páry, kterých je jako šafránu.

Veronika Arichteva
Zdroj článku