Přejít k hlavnímu obsahu

Petr Kolečko si nedá pokoj. „Už mě to všechno se*e,“ hlásal na přehlídce, kde chodila Vignerová

Novomanželé Petr Kolečko (39) a Aneta Vignerová (35) nezačali svůj svazek zrovna v poklidu, Snad napravený hříšník Kolečko ovšem plní titulní stránky dál. Posledně to byla hádka na veřejné akci s médii, nyní ve Varech sice odmítl mluvit s médii, ale svůj „čas slávy“ si vzít nenechal.

Monika Bagárová už má kompletní rodinu, po které toužila. Její fešný partner bere fanynkám dech

Spokojená, šťastná a zase usměvavá. Pro Moniku Bagárovou (28) je rodina vše a na festival do Karlových Varů tak vyrazila i s dcerou Ruminkou (3) a pohledným partnerem. Přes den zpěvačka řádila s roztomilou holčičkou a večer patřila jen svému milému.
svetzeny.cz

Módní show návrhářky Zuzany Lešák Černé byla velkolepá, ovšem místo, aby se psalo o jejích úchvatných modelech, mluví se o chování Petra Kolečka, který dorazil podpořit svou lásku Anetu Vignerovou, která předváděla modely.

Kolečko odmítl mluvit s médi

Sama Aneta Vignerová přiznala Blesku, že její manžel dorazil na poslední chvíli. Byla jsem Petra podpořit na jeho akci a on zase přišel na tu moji. Myslím, že tak je to správné, že se oba podporujeme. Kytku asi nedostanu, protože Petr byl rád, že to sem stihl, ale jsem ráda, že je tady se mnou, řekla po přehlídce. Kolečko s médii mluvit odmítl, ale bez komentáře svoje bytí na akci nenechal.

KVIFF 2023: Móda, nebo nevkus? Brzobohatý si nalakoval nehty černou barvou

Co je a není vkusné, o tom by se dalo spekulovat celé hodiny. Na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varech si nešlo nevšimnout mužů, kteří se snaží následovat zahraniční trendy. Jak se vám líbí Ondřej Gregor Brzobohatý s nalakovanými nehty nebo Jordan Haj s kabelkou? Podívejte se do naší galerie.
svetzeny.cz

„Už mě to všechno se*e, je toho nějak moc,“ prohlašoval Kolečko, který byl podle účastníků akci velice nerudný a nepříjemný. Sama Aneta rozdávala úsměvy na všechny strany a zjevně se pár snažil, ale se zapomnělo na jejich velké faux pas, kde se Kolečko údajně choval jak šílený a řval na Anetu.

Kolečko řval na Anetu v zákulisí akce

Sama Aneta se k situaci vyjádřila, ale zjevně jí to bylo krajně nepříjemné. Že jsme udělali v backstagi haló, to je nějaká obrovská kauza? To byl náš normálně volnej den a to si můžeme přece dělat, co chceme. To, že na mě Petr řval, dobrý, tak jsme se tam pohádali, ale to přece neznamená nic," řekla rázně a vinu svalovala na vyhazovače. Nenapsal to nikdo, protože to každej chápal, že jsme byli na večírku a ti vyhazovači se chovali jako koko*i," odpověděla na otázku, jaktože se o kauze na začátku vůbec nepsalo.

Nesvačilové se zřejmě ulevilo

Po všech skandálech a chováním, nad kterým zůstává rozum stát, může být Denisa Nesvačilová zřejmě ráda, že unikla ze spárů Kolečka, který se zdá jako pořádný pruďas.

 

Zdroj článku