Přejít k hlavnímu obsahu

Denisa Nesvačilová má údajně novou známost: Milostný trojúhelník se opakuje

Info ikona
Denisa Nesvačilová

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ovšem to neplatí pro herečku Denisu Nesvačilovou (31), která údajně zažívá románek se svým kolegou v Divadle Radka Brzobohatého. Zdá se tak, že se z bolestného a velice veřejného rozchodu s Petrem Kolečkem oklepala a je připravená na novou životní etapu.

Trojúhelník Kolečko, Vignerová, Nesvačilová skončil

Milovník žen Petr Kolečko pořádně zamíchal s kartami a hlavně se životy rovnou dvou žen. Pomyslnou vítězkou tohoto scénáristky byla nakonec modelka Aneta Vignerová, která si nakonec s tatínkem svého syna Jiříčka, řekla pohádkové „ano“. Zda spolu budou žít šťastně až do smrti ukáže čas, ovšem co se ukázalo hned byla zrada a ponížení, kterému musela čelit právě Denisa.

Asi dvanáct hodin před tím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén, mi napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být pár dní sám, protože je toho na něj hodně. Dvacet čtyři hodin poté, co jsme měli odletět, se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě pár dní před tím mluvil velmi ošklivě,“ prozradila oblíbená česká herečka.

Ondřeji Gregor Brzobohatému došla s exmanželkou trpělivost: Svou bývalou lásku požene k soudu

svetzeny.cz

Denisa má údajně nový objev, má to ale háček! Zase!

V kuloárech se proslýchá, že pohledná kráska a nejnovější hvězda českého Playboye už má za Kolečka náhradu. Že má Denisa ráda komplikované vztahy, o tom už zřejmě není pochyb. Aha! přichází se šokujícím odhalením. Jejím nová láska je zadaný kolega Lukáš Burian (44).

Herec žije se svojí partnerkou

O herci Lukáši Burianovi se toho mnoho neví, dosud totiž nebyl středem zájmů bulvárních novin, což se zřejmě brzy změní. Znát ho můžete ze seriálů Gympl s (r)učením omezeným nebo Dobrá čtvrť. Dalšímu milostnému trojúhelníku se snad poučená Denisa už vyhne, ovšem lásce občas nejde poručit. Herečka ani herec ovšem údajný vztah (zatím) nepotvrdili.

Propast pod Markem Ztraceným: Miliónové dluhy, rozbitý vztah i rozpadlá kapela

svetzeny.cz

Zdroj článku