Přejít k hlavnímu obsahu

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

Nesvačilová definitivně z Kolečka venku? Po obřadu s Anetou svatební noc s Denisou. Tak takové rozuzlení milostného trojúhelníku Nesvačilová, Vignerová, Kolečko patrně nikdo nečekal. Na profilu modelky, která má se scénáristou tříletého syna Jiříka, se objevilo oficiální prohlášení k utajovanému sňatku. Denisa Nesvačilová zatím musí čelit nepříjemným komentářům, při kterých si neberou fanoušci servítky.

Mohlo by se vám líbit

Jídelníček podle zpěvačky Adele: Sirt Food dieta, zvedání železa a box. Adele se podařilo nejen zhubnout, ale váhu si také udržet

Nezaměnitelný hlas a dokonalé oční linky zůstaly, kila navíc jsou ale pryč. Někdejší baculka Adele se zbavila obezity a vypadá to, že se jí daří si váhu udržet. A to nebývá vůbec nic jednoduchého. Jak se zpěvačce podařilo shodit desítky kilogramů a jak teď vypadá její životní styl?
svetzeny.cz

Těžko pohledat vztah plný takových zvratů, jako ten Anety Vignerové (34) a Petra Kolečka (38). Koncem minulého roku se napravený hříšník pokorně vrátil domů, pár týdnů na to jej ale reportéři načapali zase s temperamentní zrzkou in flagranti na toaletách. To byla pro Anetu poslední kapka. Prohlásila tehdy, že promarnil svou druhou šanci a třetí již nepřijde.

Chvíli to vypadalo, že zapustí kořeny u temperamentní zrzky. Aneta v lednu prohlásila, že je single a na svém rozhodnutí nehodlá nic měnit, se synem a kamarádem následně odletěla načerpat síly do Emirátů. Kolečko i Nesvačilová si od společnosti dali pauzu, že spolu tvoří pár se nepřímo potvrdilo až poté, co scénárista herečku doprovodil na udílení Českého lva.

Mohlo by se vám líbit

Marián Labuda z Vesničko má středisková tajně trpěl vážnou chorobou, neposlouchal rady lékařů, zemřel během chvíle

Marián Labuda st. byl oblíbený herec a komik, který uměl svým humorem rozzářit každou místnost, do které vstoupil. Ve svém životě si stihl zahrát v několika desítkách divadelních her, filmů i seriálů. Veřejnost ho zkrátka milovala. Právě proto byla pro většinu populace zpráva o jeho náhlém odchodu velkým šokem. Co za tím stálo? Známý herec zatajoval a ignoroval svůj zdravotní stav. Nebýt toho, možná by stále byl mezi námi.
svetzeny.cz

Krveprolití a policie v akci

Pár dnů před společenskou akcí se však v bytě Nesvačilové odehrálo drama jako z filmu. Denisa tehdy po vyhrocené hádce, jejíž část se odehrála na balkoně a přiměla sousedy přivolat strážce zákona, scénáristu pořezala na levé ruce. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíše nešťastná shoda okolností. Denisa vyndavala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml si, že v ruce drží nůž, tak jsem si bohužel pořezal ruce,“ snažil se incident zamést pod koberec Kolečko ve vyjádření pro Blesk. Posléze ale vyšlo najevo, že hádku odstartovala lascivní fotka od Anety.

Nůž na krk

Následně se vyjádřil jeden z přátel Kolečka, že scénárista všechny nitky s Anetou rozhodně nepřetrhal. „Petr jim oběma lže, jak Denise, tak Anetě. Nerad bych to více rozebíral, ale co se u nich děje, je naprosto šílený," prohlásil ve svém svědectví pro deník Šíp.

Zatímco Denisa nožem jen máchala, Aneta jej Kolečkovi patrně dala na krk. V Českém Krumlově jí 14. března řekl své „ano“ a snad definitivní. „Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my,“ podala první oficiální vyjádření k sňatku Aneta skrze sociální sítě a připojila fotku, kde se oběma na rukou blýská prsten.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Pamatujete si legendární seriály z dob socialismu? Žena za pultem nebyla zdaleka jediným fenoménem. Otestujte svoje znalosti

Fenoménem 70. a 80. let byly televizní seriály, které u televize sledovali celé rodiny. V dnešní době je výběr opravdu extrémně pestrý a stanice soutěží o divákovu pozornost. V době socialismu tomu tak nebylo. Pamatujete si některé ze seriálů? Vyzkoušejte si své vědomosti!
svetzeny.cz

Terč na zádech

Je zřejmé, že o razantním kroku scénáristy neměla Denisa ani tušení. Kromě toho, že se musí vyrovnat s bolavou ztrátou svého ex, musí čelit i tsunami hejtů a posměšných narážek. Veřejnost totiž pojala milostný trojúhelník jako zdroj lidové slovesnosti. „A teď na svatbě Kolečka a Anety jste taky byla? Chtělo by to nějaké přání novomanželům,“ dobírají si ji v komentářích. „Předpokládám, že Kolečko strávil svatební noc s Nesvačilovou,“ objevilo se také v diskuzích.

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku