Přejít k hlavnímu obsahu

Ondřeji Gregor Brzobohatému došla s exmanželkou trpělivost: Svou bývalou lásku požene k soudu

Info ikona
Taková to byla láska.

Takovou dohru mediálně propírané špíny nikdo nečekal. Hlavní aktér této nekonečné telenovely Ondřej Gregor Brzobohatý (40) už dále nehodlá poslouchat lži a výmysly zhrzené exmanželky Taťány Kuchařové (35) a modelku požene k soudu za pomluvu!

Vše odstartovala před týdnem církevní žaloba sepsaná Taťánou, jež se dostala do redakce deníku Blesk. V dokumentu například modelka popisuje svého bývalého chotě coby sexuálního, impotentního devianta, který má zálibu v ženských šatech. Na základě těchto údajných lží se jindy mlčenlivý hudebník rozhodl promluvit a veškerá obvinění vyvrátit. Samozřejmě s tím, že je naprosto jasné, kdo žalobu do redakce poslal. Tím začala přestřelka na sociálních sítích.

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

svetzeny.cz

Pod palbou kyberšikany

Blonďatá kráska se začala bránit. ‚‚Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku,” napsala Miss Word 2006, na kterou se snesla vlna nenávistných komentářů, které sama nazvala kyberšikanou. Nezapomněla zmínit své aktivity hodny minimálně Nobelovy ceny za mír a mezi řádky naznačila, že žalobu do redakce donesl exmanžel. To už byla pro hudebníka poslední kapka!    


 

Nad Ondřejem Brzobohatým se stahují mračna. Fotky a informace bulváru údajně poskytl on sám

svetzeny.cz

Žaloba k civilnímu soudu

‚‚Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla,” stojí na začátku Ondřejova nového vyjádření, jenž má pro modelku nečekanou dohru. ‚‚Na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,” šokoval všechny muzikant s tím, že i když pravda vyšla najevo, Kuchařová stále dokola lhala. 


 

Nátlak na ostatní redakce

Brzobohatý má dle svých slov naprostou jistotu, že se žaloba do Blesku dostala přes bývalou partnerku a deník neměl být jediný, komu byl onen dokument podsunut!  ‚‚Chtěl bych poděkovat šéfredaktorům dalších redakcí, kam Taťána prostřednictvím nastrčené osoby či sama osobně žalobu či informace v ní obsažené donesla, že dokázali odolat jejímu nátlaku, aby vše zveřejnili,” poodkryl Ondřej další nekalé praktiky zhrzené modelky, jež nevydýchala exmanželův odchod a následný rozvod. Jak se k žalobě postaví Kuchařová? Vytáhne eso z rukávu nebo se bude nadále řídit heslem zatloukat, zatloukat, zatloukat…? 

Zdroj článku