Přejít k hlavnímu obsahu

Kuchařová a Brzobohatý jsou před Bohem stále manželé: Ondřej Táňu stále drží v šachu!

Info ikona
Kuchařová, Brzobohatý

Ačkoli se Taťána Kuchařová (35) a Ondřej Brzobohatý (40) rozvedli už v březnu minulého roku, osvobozeni jeden od druhého ještě tak docela nejsou. Před Bohem jsou totiž stále svoji a čeká je ještě nepříjemný proces anulování církevního sňatku. To se ale ukazuje jako běh na dlouhou trať, zvlášť, když Ondřej tak docela nespolupracuje.

Co bůh spojil, člověk nerozlučuj, praví církev. Počítá sice s výjimkami, kdy je možné prohlásit sňatek za zneplatněný, ale jen v závažných případech, kdy musí alespoň jeden z manželů vážně porušit to, co prohlásil ve slibu. „Anulovat církevní sňatek není vůbec žádná legrace, musí se důkazně prokázat, že ten sňatek nebyl z určitých důvodů naplněn,“ potvrdila Kuchařová situaci redakci Expresu.

První rok Písařovicové a Brzobohatého: Láska jim kvete a tchyně Gregorová Danielu zbožňuje! Jak je na tom ex Kuchařová?

svetzeny.cz

Bez souhlasu obou to nejde

Za důvod k zneplatnění se považuje například situace, kdy po svatbě nedošlo ke spojení muže a ženy za účelem plození dětí, dále se připouští zatajení zdravotního stavu, odklon od víry, uzavření sňatku pod tlakem, či soustavné odmítání hodnot manželství jako jsou věrnost, nerozlučnost a zrození potomstva. Právě poslední bod je přesně rozepsán v žádosti Kuchařové, která se odvolává mimo jiné na Ondřejovy opakované nevěry. Už v minulosti učinila tiskové prohlášení, ve kterém popsala, že vztah jejího manžela s jeho současnou přítelkyní, Danielou Písařovicovou (44), trval i po dobu jejich manželství a že také nebyla jedinou ženou, se kterou se měl hudebník stýkat. Problém je, že tento fakt Brzobohatý popírá.

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

svetzeny.cz

Bojkot jako odplata?

Žádost o anulaci leží už od listopadu u Metropolitního církevního soudu, Táňa se ale nemůže hnout z místa. Předpokladem ke zneplatnění je totiž souhlas obou manželů a ten se, zdá se, Brzobohatému udělit nechce. Jak informoval slovenský deník Čas.sk, Brzobohatý si patrně záměrně nevyzvedává soudní obsílky a celý proces, který by vedl k očištění Miss World z roku 2016 před Bohem, prodlužuje.

To, jaký důvod za tím stojí, je otázkou. Podle některých neověřených výpovědí informátorů z okolí páru má Táně vracet „litry špíny“, kterými na adresu Ondřeje po provalení románku s tanečnicí Zuzanou Pilnou (31) a vztahu se současnou partnerkou Danielou, nešetřila.

Zdroj článku