Přejít k hlavnímu obsahu

Kuchařová a Brzobohatý jsou před Bohem stále manželé: Ondřej Táňu stále drží v šachu!

Ačkoli se Taťána Kuchařová (35) a Ondřej Brzobohatý (40) rozvedli už v březnu minulého roku, osvobozeni jeden od druhého ještě tak docela nejsou. Před Bohem jsou totiž stále svoji a čeká je ještě nepříjemný proces anulování církevního sňatku. To se ale ukazuje jako běh na dlouhou trať, zvlášť, když Ondřej tak docela nespolupracuje.

Co bůh spojil, člověk nerozlučuj, praví církev. Počítá sice s výjimkami, kdy je možné prohlásit sňatek za zneplatněný, ale jen v závažných případech, kdy musí alespoň jeden z manželů vážně porušit to, co prohlásil ve slibu. „Anulovat církevní sňatek není vůbec žádná legrace, musí se důkazně prokázat, že ten sňatek nebyl z určitých důvodů naplněn,“ potvrdila Kuchařová situaci redakci Expresu.

Mohlo by se vám líbit

První rok Písařovicové a Brzobohatého: Láska jim kvete a tchyně Gregorová Danielu zbožňuje! Jak je na tom ex Kuchařová?

Jestli šlo rozchod Ondřeje Brzobohatého (39) a Taťány Kuchařové (35) označit za bouřlivý, je to možná stále ještě slabé slovo. Zatímco Ondra taktně mlčel, z Táni létaly hromy – blesky. A to i na účet současné partnerky Daniely Písařovicové (43), se kterou se měl scházet ještě za doby trvání jejich manželství. Kam se posunuly osudy bývalých manželů rok od provalení celé kauzy?
svetzeny.cz

Bez souhlasu obou to nejde

Za důvod k zneplatnění se považuje například situace, kdy po svatbě nedošlo ke spojení muže a ženy za účelem plození dětí, dále se připouští zatajení zdravotního stavu, odklon od víry, uzavření sňatku pod tlakem, či soustavné odmítání hodnot manželství jako jsou věrnost, nerozlučnost a zrození potomstva. Právě poslední bod je přesně rozepsán v žádosti Kuchařové, která se odvolává mimo jiné na Ondřejovy opakované nevěry. Už v minulosti učinila tiskové prohlášení, ve kterém popsala, že vztah jejího manžela s jeho současnou přítelkyní, Danielou Písařovicovou (44), trval i po dobu jejich manželství a že také nebyla jedinou ženou, se kterou se měl hudebník stýkat. Problém je, že tento fakt Brzobohatý popírá.

Mohlo by se vám líbit

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

Nesvačilová definitivně z Kolečka venku? Po obřadu s Anetou svatební noc s Denisou. Tak takové rozuzlení milostného trojúhelníku Nesvačilová, Vignerová, Kolečko patrně nikdo nečekal. Na profilu modelky, která má se scénáristou tříletého syna Jiříka, se objevilo oficiální prohlášení k utajovanému sňatku. Denisa Nesvačilová zatím musí čelit nepříjemným komentářům, při kterých si neberou fanoušci servítky.
svetzeny.cz

Bojkot jako odplata?

Žádost o anulaci leží už od listopadu u Metropolitního církevního soudu, Táňa se ale nemůže hnout z místa. Předpokladem ke zneplatnění je totiž souhlas obou manželů a ten se, zdá se, Brzobohatému udělit nechce. Jak informoval slovenský deník Čas.sk, Brzobohatý si patrně záměrně nevyzvedává soudní obsílky a celý proces, který by vedl k očištění Miss World z roku 2016 před Bohem, prodlužuje.

To, jaký důvod za tím stojí, je otázkou. Podle některých neověřených výpovědí informátorů z okolí páru má Táně vracet „litry špíny“, kterými na adresu Ondřeje po provalení románku s tanečnicí Zuzanou Pilnou (31) a vztahu se současnou partnerkou Danielou, nešetřila.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček