Přejít k hlavnímu obsahu

První rok Písařovicové a Brzobohatého: Láska jim kvete a tchyně Gregorová Danielu zbožňuje! Jak je na tom ex Kuchařová?

Jestli šlo rozchod Ondřeje Brzobohatého (39) a Taťány Kuchařové (35) označit za bouřlivý, je to možná stále ještě slabé slovo. Zatímco Ondra taktně mlčel, z Táni létaly hromy – blesky. A to i na účet současné partnerky Daniely Písařovicové (43), se kterou se měl scházet ještě za doby trvání jejich manželství. Kam se posunuly osudy bývalých manželů rok od provalení celé kauzy?

Mohlo by se vám líbit

Nejsvůdnější ikona 80. a 90. let si zničila dokonalý obličej plastikami

Kim Basinger je americká herečka a modelka, která se proslavila v průběhu 80. a 90. let 20. století. Herečka byla symbolem krásy a dokonalé ženy, nyní byste ji ovšem jen těžko poznali. Ona sama ovšem nikdy veřejně nepřiznala, že by kdy nějakou úpravu či botox podstoupila. Co myslíte? Fotky hovoří jasně!
svetzeny.cz

„Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct? Opět to jen potvrzuje vše, co jsem už řekla, a nepřekvapuje mě to. Jsem ráda, že jsem z tohoto toxického vztahu venku a nechci další věci okolo bývalého manžela komentovat,“ prohlásila Taťána už někdy minulý rok touto dobou v pořadu Showtime. Nezapomněla připomenout ani svou snahu o to kráter, který jejich manželství zasáhl, zvrátit. Manželé se měli totiž podle jejích slov obracet pravidelně na pomoc odborníků a docházet společně do poradny. Nicméně kýžený výsledek Táňa nedostala. V dobu se už Ondřej objevoval po boku tanečnice Zuzany Pilné, záhy vyšlo najevo, že manželé žijí už několik měsíců odděleně. 

Mohlo by se vám líbit

Hvězda 90. let Kelly z Beverly Hills 90210 oslavila půl století. Podívejte se, jak vypadá dnes svůdná kráska, která popírá botox

Milovníci devadesátek si těžko představí větší seriálový kult než Beverly Hills 90210, právě ten totiž po dobu několika let připoutával každou neděli k obrazovkám přes milion českých diváků, aby okoukli, co se děje v životech Steva, Brandona, Andrei, Valerie, Dylana, Kelly, Brendy, Davida a Donny a taky, co je nového v pověstném Peach Pitu. Silná sestava se nyní potkala po tři a třiceti letech od první klapky – i když už bohužel ne v plném počtu. Dylan McKay, vlastním jménem Luke Perry, podlehl přesně před čtyřmi lety mozkové příhodě. Hvězda večera ale byla jasná. Neuvěříte, jak prokoukla Jennie Garth!
svetzeny.cz

Střídání „stráží“

Nebyla to nakonec ale Zuzana, která urvala srdce jednoho z našich nejlepších hudebníků. V květnu minulého roku, v době, které předcházela veřejná šuškanda o románku s Písařovicovou, se novopečený pár konečně přestal skrývat. Na narozeninách Petra Jandy (80) se Písařovicová a Brzobohatý objevili spolu a vzájemnou náklonnost rozhodně neskrývali. Od té doby tvoří harmonický pár, kterému jde všechno jako na drátkách. Do karet jim mimo jiné hraje i fakt, že Daniela je možná vůbec první partnerkou Ondřeje, která splňuje vysoké nároky jeho matky Hany Gregorové (70). „Líbí se mi, je to velmi pěkná a moudrá žena, kultivovaná. Daniela je jeho výběr. Je šťastný, úplně kvete, co víc si máma může přát, jako to, když vidí dítě šťastné," měla se dokonce podle Plusky.sk vyjádřit na adresu Daniely, ačkoli k jeho partnerkám měla v minulosti spíše negativní stanoviska. „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," mluvila například na adresu Táni. 

Misky vah? Nevyvážené!

Zatímco Ondřej našel po boku Daniely možná to, co celý život hledal, netají se dokonce názorem, že s Danielou založí rodinu, bývalá Miss World stále tápe. „Dávám si ještě čas pro sebe. Ty věci se nedají jen tak přeskočit. Ale ne že by nebylo z čeho vybírat, vedu teď hodně čilý společenský život,“ přiznala Táňa pro Super.cz, u které casting na ideálního chlapa evidentně stále pokračuje. 

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček