Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop manželství 2023: Která znamení čeká v novém roce svatba. Střelci mají smůlu, Býky čeká osudová láska

Letošní rok se chýlí ke konci a spousta lidí bilancuje a přemýšlí. Hodnotí, jaký byl ten uplynulý rok. Dobrý nebo špatný? A jaký bude nový rok? Co vše v něm zažijete, ať už negativního či pozitivního? A čekají vás v novém roce nějaké velké změny?

V novém roce spousta lidí čeká změny, ať už v práci, v osobním životě, ve finanční oblasti nebo v lásce. K lásce se pojí nejen vztahy, ale také manželství. Máte stálého partnera a přemýšlíte nad tím, jestli se v novém roce stanete manželi? Nebo naopak, jste single a přemýšlíte, zda bude rok 2023 pro vás o lásce a manželství? Jaká znamení budou mít v novém roce štěstí a řeknou si své ano?

Beran

Beranům vládne oheň a tak mají hodně životní energie, která se může projevovat určitým způsobem rebelství, průbojností nebo ambicemi, které se rozhodnete splnit si za každou cenu. Pokud si něco usmyslíte, chcete to ihned a to může ovlivnit i váš vztah a případnou svatbu. Vztahy můžete prožívat v turbulentní rychlosti a žádost o ruku by podle vás měla přijít stejně, bez zbytečného otálení. Když už se váš partner vysloví, plánujete svatbu ihned, nač čekat. V novém roce vás může čekat nová žádost o ruku a březen či léto bude pro svatbu vhodný.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop lásky 2023: Některá znamení zasáhne Amorův šíp. Raci i Vodnáři, můžete se radovat

Zamilovanost je jedinečný pocit, který v životě snad každý párkrát zažijeme. Mít v životě partnera, se kterým to klape a rozumíte si, je často výhra. Nemáte právě teď vedle sebe nikoho a toužíte po lásce? Možná i vám rok 2023 dopřeje lásku.
svetzeny.cz

Býk

Býci jsou lidé založení hodně prakticky a materiálně, takže jejich klidná a vyrovnaná povaha se bude při veškerém stresu, který kolem svatby nastává, bude hodit. Žádost o ruku na sebe nenechá dlouho čekat. I vaši odpověď si rozmyslíte racionálně a proberete všechna pro i proti. V novém roce se ani vám nevyhne ona osudová otázka a bude-li vaše odpověď ano, pak by pro vás mohla být vhodná svatba v chladnějším období. Takový únor nebo říjen není o nic horší než další měsíce.

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců se soustředí na intelekt a jsou toho založení. Rádi vedou diskuze s druhými lidmi a tím se dozvídají nové a nové informace. Jsou činorodí lidé, kteří mají aktivní životní styl. Někdy se v nich mohou objevovat dvě různé osobnosti, které jsou nevyzpytatelné. Svatba je pro ně novou a nepoznanou životní etapou a měsíc květen, ač je podle pověr špatným měsícem na svatbu, si neohrožení Blíženci rádi vyberou.

 

Info ikona
prstýnky
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Jedničky jsou ambiciózní, šestky vás dokáží zničit

Datum a rok narození má na váš život velký vliv nejen z důvodu věku a slavení narozenin, ale také z numerologického hlediska. Může nastínit to, jakým člověkem jste, co jsou vaše silné i slabé stránky. Jaká je vaše osobnost podle posledního čísla roku vašeho narození?
svetzeny.cz

Panna

Panny jsou obecně velmi pečlivým znamením, které potřebuje mít vše zorganizováno, pečlivě naplánováno a detail je jejich druhé jméno. Stojí nohama na zemi a jsou jedni z těch, kteří se rozhodují pečlivě, když přijde nabídka k sňatku. Mohou mít obavy a jisté pochybnosti, takže jejich rozhodování se může protáhnout. Pokud však se sňatkem souhlasí, svatbu plánují do posledního detailu a měsíce jako březen, duben, květen nebo říjen jsou ty pravé.

Váhy

Jejich intelektuálně založená povaha a snaha udržet svůj život v rovnováze a harmonii je pro ně typická. Chtějí hlavně klid, vyhýbají se stresu a spěchu jak jen to jde. Mají smysl pro fér hru a umění, jsou ti, kteří rádi tvoří. Jsou také velmi spontánní a svatba je pro ně velkou událostí, kterou chtějí sdílet s těmi nejbližšími, ať už jde o rodinu nebo přátelé. Své ano si rády řeknou v březnu, červnu nebo v září.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček