Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Jedničky jsou ambiciózní, šestky vás dokáží zničit

Datum a rok narození má na váš život velký vliv nejen z důvodu věku a slavení narozenin, ale také z numerologického hlediska. Může nastínit to, jakým člověkem jste, co jsou vaše silné i slabé stránky. Jaká je vaše osobnost podle posledního čísla roku vašeho narození?

Chcete vědět, jak vás definuje poslední číslo vašeho data narození? Z celého data narození (den, měsíc i rok) se zaměřte na rok vašeho narození, konkrétně na poslední číslo. To vás může definovat a dát vám spoustu informací. Jaké je vaše číslo?

Číslo 0

Lidé s číslem nula na konci roku narození jsou přirozeně inteligentní a často adaptivní. Nedělá jim problém se přizpůsobit aktuálním podmínkám a všemu, co se okolo nich děje. Jako jednotlivci mohou dosáhnout všeho, co si usmyslí a jsou velmi cílevědomí a pilní. Neodradí je žádná překážka.

 

Kartářka radí, jak mít bohatý nový rok 2023: Vše se dá do pohybu, přichází více možností, ale také nutnost nechat některé věci odejít

Vstupujeme do krásného roku 2023, který by měl být velmi odlišný od klidného a na rodinu zaměřeného roku minulého. Poslední den roku 2022 se nalaďte na vývoj a přestaňte se spěchem. Kdo něco nestihl, tak se to již nesnažte dohnat. Dramatické situace se naučte změnit na klidné, své schopnosti více využívejte ve svém životě, a pokud vám něco leží dlouho ve skříni, věnujte tomu svoji pozornost, nebo to někomu darujte. O tom je přesně tento rok. Vše se dá do pohybu, začnou se nabízet možnosti a více řešení.
svetzeny.cz

Číslo 1

Lidé s jedničkou na konci jsou často velmi soutěživí jedinci, kteří udělají pro vítězství úplné maximum. A je jedno, jestli jde o soutěž v práci, kdy vyhrajete odměnu nebo jen hraje deskovou hru s přáteli. Umí si svůj triumf náležitě užít. Jde o člověka motivovaného a ambiciozního, který má své sny a neváhá si za nimi jít. Nevzdávají se snadno, budou bojovat až do posledního dechu. Možná někteří až moc touží po majetku a bohatství, což jim může trochu zkreslovat realitu života.

Číslo 2

Lidé s dvojkou mohou působit jako ti, kteří mají dvě tváře, dvě osobnosti. Jste ti, kteří rozlišují lidi na oblíbené a neoblíbené. Ti, kteří patří do první kategorie jsou ti, které opravdu milujete a máte k nim blízko. Neváháte jim ukázat vlídnou tvář. Ti, kteří se řadí do druhé kategorie mohou poznat opovržení i nesympatie. Umí rozvířit stojaté vody, jsou neustále v pohybu a nezastaví se ani na sekundu.

Číslo 3

Lidé s trojkou na konci roku narození mají své názory a to prakticky na vše. Na rodinu, práci, okolí a nejčastěji na život. Během života je mohou plynule měnit, podle toho, jak se k nim okolí chová nebo podle toho, co zažili. Potřebují k životu různé úhly pohledu a než se rozhodnou, tak je všechny chtějí slyšet. Někdy je dobré se zastavit a vyslechnout si rady druhých lidí, může mezi nimi být to, co hledáte.

 

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

Astrologie Indů má kořeny již 5000 let zpátky v minulosti. Indický horoskop pro rok 2023 ukazuje, že po každé bouři přichází období klidu a příležitost se vrátit na svoji životní cestu. Velkou roli sehraje Saturn, jehož umístění přinese vlnu pozitivity. Podívejte se, jaké znamení jste podle indického horoskopu, a co vás čeká v následujícím roce.
svetzeny.cz

Číslo 4

Lidé se čtyřkou jsou si vědomi toho, co se okolo nich děje. Mají přehled o druhých a zajímají se. Jejich osobnost vypadá, že rozumí všem potřebám druhých, zkoumají možnosti a umí rozklíčovat, co člověka motivuje a co naopak demotivuje. To je mimochodem dobrá vlastnost pro vedoucí pracovníky. Jejich myšlenky jsou pro ně velmi cenné a okolí to vnímá podobně.

Číslo 5

Lidé s pětkou často ztělesňují aspekty lidstva a také života. Jejich osobnost je tvořena pěti základními složkami života a právě to může utvářet vaši osobnost. Je to pro ně základ existence. Jsou to lidé pohodoví, ale mají velkou motivaci. Dosahují úspěchu a toho, co si přejí. Jejich vytrvalost jim v tom hodně pomáhá.

Číslo 6

Lidé se šestkou se rádi ponoří do temnějších stránek lidského života. Můžou v sobě mít určitou část, která si libuje v temných částech a daří se jí v nich. Neznamená to, že se budou zabývat pouze negativními věcmi. Když mají pocit, že je někdo okolo, kdo jim může škodit nebo je ohrožovat, neváhají a zlikvidují každého, kdo jim stojí v cestě.

 

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

Jaký magický dar vám byl nadělen? Dle numerologie se odvíjí od data narození. Stačí si vypočíst své životní číslo, abyste zjistili, zda máte vůdčí vlastnosti čaroděje, rozvinutou intuici empata nebo jste schopni třeba komunikovat s oním světem.
svetzeny.cz

Číslo 7

Je-li posledním číslem roce narození právě sedmička, jde o lidi s tajemnou osobností. Může jít o lidi krásné, bystré, elegantní s velmi uhlazeným chováním. Na druhou stranu i za nevinným úsměvem stojí mnoho tajemna, které neváhají použít, pokud je to jen trochu potřeba. Mnoho lidí úplně neví, co si s takovými lidmi počít a jak s nimi komunikovat.

Číslo 8

Myšlenky lidí, kteří mají v roce narození poslední osmičku se považují za velmi obsáhlé a vážné. Pravidelně tito lidé dumají nad novými koncepty a nápady všeho druhu. Jsou to přesně ti, kteří s vámi povedou zapálené, ale smysluplné konverzace a diskuze. Zároveň si velmi váží svých blízkých. Někdy je fajn se zastavit a myslet trochu na sebe, ne jen na druhé.

Číslo 9

Je-li posledním číslem vašeho roku narození devítka, pak to jsou často velmi pečlivé jedinci. Jde-li o věci, které nejsou jejich šálkem čaje, přístup k nim je nedůvěřivý a velmi opatrný. Jsou to perfekcionisté a chtějí, aby vše fungovalo tak, jak má. Usilují často o dokonalost a to v podstatě ve všem, co dělají.

 

Zdroj článku