Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Jedničky jsou ambiciózní, šestky vás dokáží zničit

Info ikona
Numerologie

Datum a rok narození má na váš život velký vliv nejen z důvodu věku a slavení narozenin, ale také z numerologického hlediska. Může nastínit to, jakým člověkem jste, co jsou vaše silné i slabé stránky. Jaká je vaše osobnost podle posledního čísla roku vašeho narození?

Chcete vědět, jak vás definuje poslední číslo vašeho data narození? Z celého data narození (den, měsíc i rok) se zaměřte na rok vašeho narození, konkrétně na poslední číslo. To vás může definovat a dát vám spoustu informací. Jaké je vaše číslo?

Číslo 0

Lidé s číslem nula na konci roku narození jsou přirozeně inteligentní a často adaptivní. Nedělá jim problém se přizpůsobit aktuálním podmínkám a všemu, co se okolo nich děje. Jako jednotlivci mohou dosáhnout všeho, co si usmyslí a jsou velmi cílevědomí a pilní. Neodradí je žádná překážka.

 

Kartářka radí, jak mít bohatý nový rok 2023: Vše se dá do pohybu, přichází více možností, ale také nutnost nechat některé věci odejít

svetzeny.cz

Číslo 1

Lidé s jedničkou na konci jsou často velmi soutěživí jedinci, kteří udělají pro vítězství úplné maximum. A je jedno, jestli jde o soutěž v práci, kdy vyhrajete odměnu nebo jen hraje deskovou hru s přáteli. Umí si svůj triumf náležitě užít. Jde o člověka motivovaného a ambiciozního, který má své sny a neváhá si za nimi jít. Nevzdávají se snadno, budou bojovat až do posledního dechu. Možná někteří až moc touží po majetku a bohatství, což jim může trochu zkreslovat realitu života.

Číslo 2

Lidé s dvojkou mohou působit jako ti, kteří mají dvě tváře, dvě osobnosti. Jste ti, kteří rozlišují lidi na oblíbené a neoblíbené. Ti, kteří patří do první kategorie jsou ti, které opravdu milujete a máte k nim blízko. Neváháte jim ukázat vlídnou tvář. Ti, kteří se řadí do druhé kategorie mohou poznat opovržení i nesympatie. Umí rozvířit stojaté vody, jsou neustále v pohybu a nezastaví se ani na sekundu.

Číslo 3

Lidé s trojkou na konci roku narození mají své názory a to prakticky na vše. Na rodinu, práci, okolí a nejčastěji na život. Během života je mohou plynule měnit, podle toho, jak se k nim okolí chová nebo podle toho, co zažili. Potřebují k životu různé úhly pohledu a než se rozhodnou, tak je všechny chtějí slyšet. Někdy je dobré se zastavit a vyslechnout si rady druhých lidí, může mezi nimi být to, co hledáte.

 

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

svetzeny.cz

Číslo 4

Lidé se čtyřkou jsou si vědomi toho, co se okolo nich děje. Mají přehled o druhých a zajímají se. Jejich osobnost vypadá, že rozumí všem potřebám druhých, zkoumají možnosti a umí rozklíčovat, co člověka motivuje a co naopak demotivuje. To je mimochodem dobrá vlastnost pro vedoucí pracovníky. Jejich myšlenky jsou pro ně velmi cenné a okolí to vnímá podobně.

Číslo 5

Lidé s pětkou často ztělesňují aspekty lidstva a také života. Jejich osobnost je tvořena pěti základními složkami života a právě to může utvářet vaši osobnost. Je to pro ně základ existence. Jsou to lidé pohodoví, ale mají velkou motivaci. Dosahují úspěchu a toho, co si přejí. Jejich vytrvalost jim v tom hodně pomáhá.

Číslo 6

Lidé se šestkou se rádi ponoří do temnějších stránek lidského života. Můžou v sobě mít určitou část, která si libuje v temných částech a daří se jí v nich. Neznamená to, že se budou zabývat pouze negativními věcmi. Když mají pocit, že je někdo okolo, kdo jim může škodit nebo je ohrožovat, neváhají a zlikvidují každého, kdo jim stojí v cestě.

 

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

svetzeny.cz

Číslo 7

Je-li posledním číslem roce narození právě sedmička, jde o lidi s tajemnou osobností. Může jít o lidi krásné, bystré, elegantní s velmi uhlazeným chováním. Na druhou stranu i za nevinným úsměvem stojí mnoho tajemna, které neváhají použít, pokud je to jen trochu potřeba. Mnoho lidí úplně neví, co si s takovými lidmi počít a jak s nimi komunikovat.

Číslo 8

Myšlenky lidí, kteří mají v roce narození poslední osmičku se považují za velmi obsáhlé a vážné. Pravidelně tito lidé dumají nad novými koncepty a nápady všeho druhu. Jsou to přesně ti, kteří s vámi povedou zapálené, ale smysluplné konverzace a diskuze. Zároveň si velmi váží svých blízkých. Někdy je fajn se zastavit a myslet trochu na sebe, ne jen na druhé.

Číslo 9

Je-li posledním číslem vašeho roku narození devítka, pak to jsou často velmi pečlivé jedinci. Jde-li o věci, které nejsou jejich šálkem čaje, přístup k nim je nedůvěřivý a velmi opatrný. Jsou to perfekcionisté a chtějí, aby vše fungovalo tak, jak má. Usilují často o dokonalost a to v podstatě ve všem, co dělají.

 

Zdroj článku