Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka s nejširším úsměvem Katherine Heigl sdílela na Instagramu vzácný příspěvek se svými dětmi

Viděli jste děti této krásné blondýnky? Že ne? To bude tím, že blondýnka své děti na odiv nedává příliš často, tentokrát ale udělala výjimku!

Katherine Heigl je nejnovější maminkou, která rozvířila internet sladkou fotkou se dvěma jejími dětmi – a pro herečku je to vždy zvláštní příležitost, která jen zřídka sdílí poznatky o svém osobním životě. V úterý Heigl zdokumentovala slunečný letní den strávený se svým synem Joshuou Bishopem a dcerou Adelaide.

Fotku sdílí zcela výjimečně

Na fotografii se Heigl povalovala na modrobílé židli a držel Adelaide, zatímco Joshua seděl vepředu. Katherine se jemně usmála a měla na sobě velké, kulaté sluníčko a bílý top přes něco, co vypadalo jako puntíkované plavky.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Heigl sdílí obě děti – kromě své nejstarší dcery Naleigh Mi-Eun – se svým manželem Joshem Kelleym. Zatímco rodinných příspěvků je málo, herečka nám poskytla pár pohledů do jejich života. Nedávno zveřejnila rozkošný video sestřih k 10. narozeninám Adelaide.

Videosestřih její dcery měl enormní úspěch

"Moje krásná, ohnivá a vtipná dívka má dnes 10 let," napsala k videu, které zachytilo její růst v průběhu let. "Před deseti lety Adalaide vstoupila na svět a do našich náručí. Bylo to nejmenší miminko, jaké jsem kdy viděla. Vážila pouhé 4 libry 11 uncí. Začala jsem jí říkat burák," rozněžnila se herečka. 

Mohlo by se vám líbit

Staří mládenci Hollywoodu: Tito krasavci jsou stále nezadaní, lásku hledá Chris Evans i Bradley Cooper

Ačkoliv je Hollywood místem, kde existují tisíce šancí na seznámení, přesto někteří pohlední herci zůstávají sami. Podívejte se na atraktivní staré mládence Hollywoodu. Patří mezi ně Chris Evans i Bradley Cooper. Kdo další je ještě volný?
svetzeny.cz

Zdroj: INstyle

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku