Přejít k hlavnímu obsahu

Staří mládenci Hollywoodu: Tito krasavci jsou stále nezadaní, lásku hledá Chris Evans i Bradley Cooper

Ačkoliv je Hollywood místem, kde existují tisíce šancí na seznámení, přesto někteří pohlední herci zůstávají sami. Podívejte se na atraktivní staré mládence Hollywoodu. Patří mezi ně Chris Evans i Bradley Cooper. Kdo další je ještě volný?

Staří mládenci Hollywoodu

O seznámení není ve filmové branži nouze. Často hollywoodští herci najdou zalíbení ve svých kolegyních, produkčních a asistentkách u filmu. Přesto jsou mezi nimi i staří mládenci, kteří svou osudovou lásku ještě nenašli. Patří mezi ně například Chris Evans i Bradley Cooper. Na další pohledné staré mládence Hollywoodu se můžete podívat v naší galerii. Níže naleznete také informace o některých z nich, jejich milostném životě a hledání spřízněné duše.

Mohlo by se vám líbit

Stará láska nerezaví: Jennifer Lopez a Ben Affleck si řekli své ano během tajného obřadu

Je to oficiální! Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) jsou manželé. Zpěvačka sdílela fotky v posteli, kde má prsten a pobídla své fanoušky, aby se podívali na její web, kam vkládá exkluzivní obsah ze svého života. Lopezová je po 20 letech od prvního zasnoubení vdanou paní Affleckovou.
svetzeny.cz
Staří mládenci Hollywoodu

Chris Evans hledá lásku

Chris Evans je 41letý pohledný americký herec a režisér. Je známý zejména z marvelovek. Nejvýraznější postavou, kterou si zahrál, je bezpochyby Kapitán Amerika. Co se týče jeho kariéry, je nesmírně úspěšný, bohužel se mu zatím nepodařilo najít tu pravou. A že ji najít chce – v nedávném rozhovoru se nechal slyšet, že hledá někoho, s kým by strávil zbytek života. A kdo by u něj mohl mít šanci? Vzhledově asi zejména tmavovlásky s hnědýma očima, tak totiž vypadají dvě jeho bývalé přítelkyně – komička Jenny Slate, se kterou se rozešel v roce 2018 a herečka Minka Kelly, se kterou chodil ještě před Jenny.

Bradley Cooper je stále nezadaný

Americký herec Bradley Cooper letos v lednu oslavil 47 let. Mezi jeho nejznámější snímky patří Pařba ve Vegas, Až tak moc tě nežere a Zrodila se hvězda – v tomto snímku si zahrál po boku zpěvačky Lady Gaga. V současné době je stále nezadaný. V minulosti však už ženatý byl, vzal si herečku Jennifer Esposito. Ta však o rozvod požádala pouhé čtyři měsíce po svatbě. Pár prý dělily „nepřekonatelné rozdíly“. Tři roky po rozvodu pak randil s Renée Zellweger. Herec má slabost pro slavné ženy, mezi jeho další lásky patřila například herečka Olivia Wilde, zpěvačka Jennifer Lopez či modelka Irina Shayk. V současné době se spekuluje, že randí s Humou Abedin, poradkyní Hillary Clinton. Nic však nebylo potvrzeno a herec je tedy stále oficiálně single.

Mohlo by se vám líbit

Dana Batulková zavzpomínala na Karla Gotta a ukázala fotky, které nikdo neviděl. "Je to jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná," říká herečka

Dana Batulková se svým fanouškům pochlubila fotografiemi z narozenin zesnulého zpěváka Karla Gotta. Ten by letos oslavit 83. narozeniny. Fanoušky tak potěšila herečka Dana Batulková, která v den mistrových narozenin, sdílela dosud neviděné fotky!
svetzeny.cz

Ben Barnes si soukromí střeží

Pohledný britský herec Ben Barnes se dokázal prosadit i v Hollywoodu. V současné době je mu 40 let a je stále single. Jeho bývalé vztahy jsou opředeny tajemstvím. Dle médií měla být jeho velkou láskou Tamsin Egerton, atraktivní anglická herečka, se kterou měl žít v Austrálii. Oba dva ale tvrdí, že jsou pouze dlouholetí přátelé. Dost se také psalo o jeho údajném vztahu se slavnou herečkou Felicity Jones, ani jeden z herců to však nechtěl komentovat. Dále ho média spojovala s herečkou Meganne Young, ale opět, ani jeden z herců se tehdy k údajnému románku nevyjádřil. Zarytě také tvrdil, že je pouze kamarád i s choreografkou Julianne Hough, se kterou byl opakovaně viděn.

Zdroje: UNILAD, Page Six, Elite Daily, PINKVILLA

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška