Přejít k hlavnímu obsahu

Dana Batulková zavzpomínala na Karla Gotta a ukázala fotky, které nikdo neviděl. "Je to jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná," říká herečka

Info ikona
Dana Batulková

Dana Batulková se svým fanouškům pochlubila fotografiemi z narozenin zesnulého zpěváka Karla Gotta. Ten by letos oslavit 83. narozeniny. Fanoušky tak potěšila herečka Dana Batulková, která v den mistrových narozenin, sdílela dosud neviděné fotky!

Herečce je údajně poslala manželka Karla Gotta, Ivana. "Dneska má narozeniny. Dostala jsem od Ivanky tyhle dvě fotky z Karlových osmdesátin. Netušila jsem, že něco takového existuje. Pro mě poklad. Moc děkuju," napsala herečka k fotkám.

Fanouškům se rovněž svěřila, co mu v té chvíli říkala. "Tady jsem mu říkala, že je jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná. A je to pravda. Je moje láska od mých čtyř let a zůstane jí navždycky," uzavřela Batulková svoje vzpomínání na nejoblíbenějšího českého zpěváka.

Sledující Dany Batulkové se shodují, že jsou fotografie velice vzácnou památkou. "To je krásné," píše jedna z fanynek. "A já mám zase strašně rád vás. Působíte na mě strašně uklidňujícím a pohodovým dojmem, i když asi nezpíváte božsky," složil poklonu herečce fanoušek.

Zdroj: Instagram