Přejít k hlavnímu obsahu

Dana Batulková zavzpomínala na Karla Gotta a ukázala fotky, které nikdo neviděl. "Je to jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná," říká herečka

Dana Batulková se svým fanouškům pochlubila fotografiemi z narozenin zesnulého zpěváka Karla Gotta. Ten by letos oslavit 83. narozeniny. Fanoušky tak potěšila herečka Dana Batulková, která v den mistrových narozenin, sdílela dosud neviděné fotky!

Herečce je údajně poslala manželka Karla Gotta, Ivana. "Dneska má narozeniny. Dostala jsem od Ivanky tyhle dvě fotky z Karlových osmdesátin. Netušila jsem, že něco takového existuje. Pro mě poklad. Moc děkuju," napsala herečka k fotkám.

Fanouškům se rovněž svěřila, co mu v té chvíli říkala. "Tady jsem mu říkala, že je jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná. A je to pravda. Je moje láska od mých čtyř let a zůstane jí navždycky," uzavřela Batulková svoje vzpomínání na nejoblíbenějšího českého zpěváka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sledující Dany Batulkové se shodují, že jsou fotografie velice vzácnou památkou. "To je krásné," píše jedna z fanynek. "A já mám zase strašně rád vás. Působíte na mě strašně uklidňujícím a pohodovým dojmem, i když asi nezpíváte božsky," složil poklonu herečce fanoušek.

Zdroj: Instagram

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček