Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

Info ikona
numerologie

Jaký magický dar vám byl nadělen? Dle numerologie se odvíjí od data narození. Stačí si vypočíst své životní číslo, abyste zjistili, zda máte vůdčí vlastnosti čaroděje, rozvinutou intuici empata nebo jste schopni třeba komunikovat s oním světem.

Magický dar se odvíjí od data narození

Magický dar, který vám byl dán do vínku, je spojen s vaším datem narození. Je proto potřeba, abyste si nejprve vypočetli své životní číslo, které určí, kterou superschopnost máte právě vy. Jeho výpočet je úplně jednoduchý. Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Přichází magické datum 12. 12.: Aktivuje karmické zákony, zároveň v sobě ukrývá andělský vzkaz

svetzeny.cz

Číslo 1 – Čaroděj

Číslo 1 symbolizuje stvoření. Pokud spadáte pod jeho vliv, jste mocným čarodějem. V životě budete mít šanci ovlivnit dění okolo sebe. Máte ohromnou moc prosadit si svou vůli. Jste odhodlaní dosáhnout všeho, co si zamanete. Někdy mohou vaše snahy sklouznout až k manipulaci, a lidé kolem vás se tak stávají pouhými figurkami na vaší šachovnici.

Číslo 2 – Empat

Umíte skvěle navnímat energie druhých, numerologové vás označují jako tzv. empata. Máte soucit s druhými a dobré srdce. Váš magický dar je tzv. třetí oko, tedy naprosto výtečná intuice a dobrý odhad. Jste schopni vnímat proudy energií kolem vás, a snadno tak rozpoznáte dobro od zla. Nenecháte se opít rohlíkem. Druhým dovedete ulevit od trápení a žijete v souladu s přírodou.

Číslo 3 – Trojitý Měsíc

Číslo tři se pojí se třemi fázemi luny, numerologové vás proto nazývají tzv. Trojitým Měsícem či také trojitou bohyní. Pod vašima rukama se rodí úžasné věci, ale je ve vás ukryto i něco temného – máte mocnou ničivou sílu. Vše se odvíjí od nastavení vaší mysli, platí pro vás staré dobré pořekadlo, že byste si měli dávat pozor na to, co si přejete, mohlo by se vám to totiž splnit. Používejte svůj dar s pokorou.

Info ikona
 zenamesic.jpg

Číslo 4 – Vládce živlů

V čísle 4 se ukrývají čtyři mocné živly – oheň, voda, vzduch a země. Svůj život žijete v rovnováze s nimi, proto jste velmi racionální a vaše mysl je mocná. Živly vás nabíjí sílou z přírody, která vás chrání před zlem. Jste imunní vůči negativitě druhých i kletbám. Elementy totiž kolem vás vytvářejí ochranné magické pole, přes které k vám zlo nepronikne.

Číslo 5 – Mluví s duchy

Číslo 5 symbolizuje to, co numerologové označují jako pátý element – ducha. Pakliže jste se narodili pod vlivem tohoto mocného čísla, jste médium, které je schopno napojit se na onen svět a navázat spojení s duchy. Dost možná měl určitou nadpřirozenou schopnost i někdo z vašich předků.

Číslo 6 – Učedník Slunce

Číslo 6 je v numerologii spojeno se slunečním svitem a dalšími zdroji světla. Kolem vás proudí neuvěřitelně silná energie, která z vás vyzařuje. Slunce vám dalo krásný dar vést a pomáhat druhým. Lidé vás budou ochotně následovat. To s sebou nese i velkou zodpovědnost, využívejte svého daru uvážlivě.

Numerologie roku 2023: Jeho energie je poklidná, výsledné číslo 7 má však i svou stinnou stránku

svetzeny.cz

Číslo 7 – Učedník Měsíce

Měsíční svit vám dal do vínku magický dar v podobě skvělé intuice, jasnozřivosti a věšteckých snů. Věnujte pozornost svým myšlenkám, může se v nich skrývat proroctví. Vaše magie je založená na instinktech, můžete se spolehnout na svůj vnitřní hlas. Pokud budete důvěřovat sami sobě, dotáhnete to v životě daleko.

Číslo 8 – Mocná čarodějnice

Číslo 8 je v numerologii obecně považováno za extrémně mocné. Možná jste jedni z těch šťastlivců, kteří jsou pod jeho ochranou. V první řadě vám to do vínku dává zázračný „vnitřní kompas“, který vás vždy navede na správnou cestu. Díky němu také snadno rozpoznáte dobro od zla. Jste také rozeným alchymistou a umíte skvěle pracovat s energiemi. A to není vše, vaše charisma je tak silné, že si snadno každého omotáte kolem prstu.

Číslo 9 – Šaman

Numerologie vnímá devítku jako duchovní číslo. Snoubí se v ní vše výše uvedené. Vaším kouzelným darem je schopnost vidět věci jinak než ostatní. Jste neuvěřitelně kreativní a každý obdivuje umělecká díla, která tvoříte. Zajímáte se o přírodní léčitelství a komunikaci s duchy. Je možné, že ovládáte schopnost astrální projekce.

Zdroj článku