Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází magické datum 12. 12.: Aktivuje karmické zákony, zároveň v sobě ukrývá andělský vzkaz

Blíží se výjimečně mocné datum 12. 12. 2022. Proč je z pohledu numerologie, karmických zákonů a andělských poselství tak důležité? Ne nadarmo nás kouzelné číslo 12 provází na každém kroku. Objevte jeho magický význam.

Magické datum 12. 12. z hlediska numerologie

Jistě jste si povšimli, že se blíží magické datum 12. 12. 2022. Astroložka Narayana Montúfar vysvětluje, proč je právě toto datum tolik mocné a silné. V numerologii je toto číslo obzvláště důležité, ale nemusíte se v této nauce vyznat, abyste si všimli, že nás dvanáctka provází na každém rohu. Máme 12 měsíců, hodiny na stěně jsou rozděleny na 12 hodin, 12 je znamení zvěrokruhu. Dvanáctka v sobě snoubí čísla 1 a 2. Jednička se vždy pojí s nezávislostí, samostatností, novými začátky a také se zasvěcením. Číslo dvě zase souvisí s citlivostí a trpělivostí. Výsledný součet dává číslo 3, které je úzce spojené s naším egem a pocity. Součet celého data pak dává číslo 6, které říká, že když na sobě budeme tvrdě pracovat, může dojít k pozitivním změnám.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie roku 2023: Jeho energie je poklidná, výsledné číslo 7 má však i svou stinnou stránku

Rok 2023 je za dveřmi. Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká? Výsledný součet je číslo 7, které je považováno za šťastné, neplatí to však tak úplně, sedmička má i svou stinnou stránku. Obecně se však dá říct, že nás čeká skvělý rok plný příležitostí.
svetzeny.cz

Magické datum 12. 12. aktivuje karmické zákony

Takzvané karmické zákony jsou univerzálně platné, ale v magické datum 12. prosince bude tato vesmírná energie skutečně silná. Toto číslo totiž symbolizuje završení karmického cyklu. Někdy se mu proto přezdívá také „dokonalé“. V tento den budou aktivovány mocné karmické zákony, asi vás nepřekvapí, že je jich také celkem 12. Dvanáctka z pohledu karmických zákonů symbolizuje oběť, vzpomeňte si na poslední večeři Ježíše Krista, kde se sešlo 12 apoštolů, a jeden z nich proti Ježíši intrikoval a ohavně jej zradil. Jaký je karmický význam tohoto dne, který obsahuje dvě dvanáctky? Pokud vám někdo v minulosti ublížil, karma mu to v tento čas může vrátit zpět. Také to značí nové začátky životních etap, jak vysvětluje astroložka Narayana Montúfar.

Na energii čísla 12 je něco, co volá po dokončení, ohlašuje konec cyklu, aby mohl začít nový. Pokaždé, když se toto číslo objeví, znamená to, že se něco blíží ke konci a že se blížíme k novému začátku.
Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop 2023: Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Býkům bude přáno, Ryby zbohatnou

Astrologie a horoskopy se zabývají mnoha věcmi. Jednou z nich je například to, jaký bude příští rok. Snad každý člověk si pokládá otázku, jaký bude jeho příští rok. A co se na to podívat z pohledu jednotlivých znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Zároveň v sobě ukrývá andělský vzkaz

Dvanáctý prosinec je čarovným dnem ještě z jiného důvodu, je to andělský vzkaz – 1212 nebo také 12:12 je kód nesoucí poselství andělů strážných. Jeho význam se shoduje s numerologií a vesmírnými zákony, také se dá vykládat jako blížící se změna k lepšímu. V tento den může nastat událost, která vás v životě posune dál. Je proto důležité být v tento den aktivní, mít otevřenou mysl a nebránit se novým věcem.

Je to také vhodná doba pro harmonizaci energií. Pokud ve vašem životě něco nefunguje nebo nevyhovuje, v tento magický den to můžete změnit k lepšímu. Hádáte se často s partnerem? Zasedněte ke stolu a vyříkejte si to. Nebaví vás vaše práce? Otevřete portál s pracovními nabídkami, třeba se na vás usměje štěstí, a bude tam čekat pozice ve vašem vysněném oboru. Zkrátka je třeba být aktivní a jít za štěstím.

V neposlední řadě je andělský vzkaz 1212 o intuici. Je důležité, abyste v tento den dali na vnitřní pocit. Pokud budete o něčem rozhodovat, a přepadne vás tíživý pocit, může to být špatné znamení. Vnímejte své naladění, vaše intuice by vás v tento výjimečný den neměla zklamat.

Zdroj článku