Přejít k hlavnímu obsahu

Poselství andělů pro rok 2023: Drží nad vámi ochrannou ruku, odhoďte strach. Vzkazy, které chtějí, abychom věděli

Info ikona
Poselství andělů

Rok 2023 v sobě ukrývá krásné andělské poselství. Co nám tentokrát andělé strážní vzkazují? Je to pozitivní zpráva, která nám dodá sebedůvěru. Odhoďte strach, andělé jsou tady s námi a drží nad námi ochrannou ruku. Co dalšího chtějí, abychom věděli?

Andělské číslo 2023 dává vědět, že vaši strážní andělé jsou na blízku

Příští rok bude pod nadvládou andělského čísla 2023. Jaký je jeho magický význam? Má jich hned několik. V první řadě v sobě nese poselství, že je potřeba uvolnit se – přestat se přehnaně obávat a stresovat, být věčně nervózní. Toto číslo je spojené s odvahou, konkrétně s odvahou posunout se vpřed a nechat minulost za sebou. Což vždy nemusí být jednoduché. Rok 2023 nám přinese nové výzvy, ale andělé vás nabádají, abyste se jich nezalekli, zároveň je však přijali s pokorou. Pamatujte, že vaši strážní andělé jsou s vámi.

Prosinec dle numerologie: Devítka vybízí k urovnání sporů. Číslo 5 se vydává na novou životní cestu, číslo 8 čeká romantika

svetzeny.cz

Také toto kouzelné číslo signalizuje, že příští rok budeme obklopeni dobrem. Do života nám mohou přicházet lidé, kteří nám pomohou. Proto zůstaňte optimističtí, i když se vám momentálně zrovna nedaří. Nezapomínejte na své sny, aktivně si jděte za jejich splněním. Obecně se totiž andělské číslo 2023 váže k seberealizaci a kreativitě. Příští rok bude ve znamení osobního růstu, máte šanci kariérně se posunout vpřed i uspět na poli byznysu. Je také možné, že se naučíte novou dovednost, která vás třeba jednou bude živit.

Info ikona
Uriel

Dvojka značí sebedůvěru, trojka symbolizuje naše touhy

V roce 2023 jsou dvě dvojky a jedna trojka. Číslo 2 souvisí s naším sebevědomím, říká, že bychom si měli více věřit. Nabádá nás, abychom se nebáli vystoupit z naší komfortní zóny. Tento andělský vzkaz bychom mohli vyložit tak, že v roce 2023 nastane čas, kdy se konečně odhodláte k tomu, abyste si tvořili život dle vašich představ. Andělé vám k tomu dopomohou. Trojka pak vyzývá k tomu, abyste přijali výzvy, které vás čekají. Ne vždy bude vše zalité sluncem, ale pokud budete věřit sami sobě, zvládnete i nelehké úkoly.

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

svetzeny.cz

Je to také číslo, které přitahuje pozitivní energii. Rok 2023 bude hodně o dosahování cílů a seberealizaci. Pokud bychom vzali koncové číslo 23 a jeho význam, jako andělského vzkazu, jednoduše by se dalo vyložit jako naděje. Ta nás bude provázet po celý rok, díky ní zůstaneme silní. Andělský vzkaz 223 (nulu vynecháme) symbolizuje vaši životní cestu, která je zmítaná nečekanými zvraty, ale vy i tak v roce 2023 neztratíte směr.

Tyto signály rozhodně nepřehlížejte

Výše jsme zmínili jeden ze způsobů, jakým andělé strážní komunikují. Příští rok k nám všem bude přicházet řada jejich vzkazů, je tedy důležité znát jejich podobu, abyste je nepřehlédli. Kromě čísel umí komunikovat i skrze předměty. Nejčastěji vám dají vědět, že na vás dohlíží, když vám sešlou bílé peříčko. Další možností je nechat vás nalézt minci. Umí komunikovat i skrze vjemy, proto pozorně vnímejte vůně i hudbu. Možná se s vámi takto strážní andělé pokoušejí spojit. V neposlední řadě si všímejte mraků na nebi, mnohdy je v nich vepsáno poselství.

Zdroj článku