Přejít k hlavnímu obsahu

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

Skoro každý zná svoje znamení zvěrokruhu, málokdo však ví, která planeta jeho znamení vládne. Přitom vládnoucí planety řídí celý zvěrokruh a ovlivňují, jak se pod jejich vlivem jednotlivá znamení chovají. Na znamení, kterému vládnou, pak mají pochopitelně největší vliv. Která planeta vládne vám?

Mohlo by se vám líbit

Prosincový čínský horoskop: Kozy vstupují do báječné životní etapy, Kohouty čeká náročný měsíc

Co vás čeká a nemine v posledním měsíci tohoto roku? Prosinec je tady a s ním i nový čínský horoskop. Zjistěte, jaká budoucnost je na obzoru, můžete vyhlížet báječné životní období, nebo se musíte připravit na náročný prosinec?
svetzeny.cz
Info ikona
Planety

Střelec – Jupiter

Nejspíš jste neustále v pohybu, řadíte se mezi myslitele a s realizací svých plánu neotálíte. Vašemu ohnivému znamení vládne mocný Jupiter, což je planeta štěstí, optimismu a touhy po vědění. Lačníte po dobrodružství, chcete všechno vidět a zažít a máte v sobě neuvěřitelnou energii. Lidé jsou k vám přitahováni díky vaší spontánnosti a pozitivní náladě. Není nikdo lepší, s kým by mohli vyrazit prozkoumávat svět, než právě vy!

Kozoroh – Saturn

Saturn vládne láskyplnému Kozorohu a představuje zodpovědnost, tvrdou práci a odhodlání. Někdy se také říká, že úkoluje ostatní planety a drží je pod kontrolou. Kozorozi dokážou být velmi sebekritičtí, takže jste na sebe možná velmi tvrdí, když nejdou věci podle plánu. Vždy se však snažíte poučit ze svých chyb. Ostatní lidé vás rozhodně chtějí do týmu a nechtějí vás nikdy zklamat.

Vodnář – Uran

Jako vzdušné znamení zanecháváte svůj otisk ve všem, co děláte. Je to způsobené i tím, že vám vládne Uran, což je planeta originality, inovací a rozšířeného vědomí. Energie Uranu podporuje ty, kteří se nebojí nových způsobů myšlení. Nejspíš jste ochotni věřit věcem, které přesahují hranice běžného chápání.

Ryby – Neptun

Neptun, který vládne Rybám, je bůh moří v římské mytologii a představuje sny, představivost a duchovní záležitosti. Překypujete kreativitou a odmítáte přílišný realismus. Dáváte přednost vznášet se na obláčku nad zbytkem světa a rádi se necháváte unášet fantaziemi. Máte mimořádně vyvinutou schopnost empatie a hluboké emoce.

Mohlo by se vám líbit

Karma: Zátěž, kterou si nesete z minulých životů, má zásadní vliv na ten nynější. Zbavte se jí jednou pro vždy

Určitě už jste někdy zaslechli otřepané rčení „karma je zdarma“. Obvykle se pronáší ve chvíli, kdy někdo udělá něco zlého a čeká ho jakási odplata osudu. Jenže to je dost zkreslená představa. Jak to tedy je s karmou ve skutečnosti a co je dobré o ní vědět?
svetzeny.cz
Info ikona
Vesmír

Beran – Mars

Jako první znamení zvěrokruhu Beran udává tempo, zatímco zbytek světa ho dohání. Vládne vám planeta Mars, což je podle starořímské mytologie bůh války. I vy se řadíte mezi válečníky a síla vašeho odhodlání vás vždy dostane tam, kam potřebujete. Mars je planeta akce a přináší s sebou energii a vášeň, což ve vás nechává vrozenou sebedůvěru.

Býk – Venuše

Když pomyslíte na Venuši, vybaví se vám nejspíš krása a láska. Pro Býky, kterým Venuše vládne, jsou to také osobní preference. Nejspíš jste milovníky dobrého jídla, umění, smyslných vůní, máte estetické cítění a především ve svém životě vyhledáváte lásku. Venuše jako bohyně lásky hraje velkou roli ve vaší hluboké loajalitě a oddanosti těm, na kterých vám záleží.

Blíženci – Merkur

V římské mytologii byl Merkur považován za posla bohů. Planeta komunikace, Merkur, která vám vládne, vás vybízí, abyste se učili, přemýšleli a sdíleli své názory. Vaše vzdušné znamení patří spolu s Vodnářem a Váhami k intelektuálně založeným znamením.

Rak – Měsíc

Vaše pocity se mění stejně rychle jako příliv a odliv. Možná je to zapříčiněno tím, že vám vládne Měsíc, který je stejně jako za odlivy a přílivy moří odpovědný i za tok lidských emocí. Můžete být citlivější než ostatní znamení a více v kontaktu se svým vlastním nitrem. V životě hledáte bezpečí a pohodlí a pečlivě se staráte o svoji rodinu a domov.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop zdraví 2023: Býky potrápí přejídání, Střelce doženě zanedbaný spánek

Co čeká všechna znamení v roce 2023 po zdravotní stránce? Zdraví je to nejdůležitější, co v životě každý z nás má, a každý se tak díky horoskopům může připravit na to, co ho čeká a nemine. Tento rok je specifický tím, že se u některých znamení objeví psychické problémy nebo virózy, patříte mezi ně?
svetzeny.cz
Info ikona
Vesmír

Lev – Slunce

Nejjasnější hvězda Slunce vládne nejjasnějšímu znamení. Vaše nevázanost, laskavost a zdánlivě nekonečný přísun energie – to vše je ovlivněno právě Sluncem. Slunce představuje vaše základní principy bytí, které tvoří vaši osobnost. Jste ve spojení se svým nitrem a jste hrdí na to, kým jste.

Panna – Merkur

Svou vládnoucí planetu, Merkur, sdílíte s Blíženci. U vás Merkur ovlivňuje především logické uvažování a produktivitu. Díky Merkuru také dokážete skvěle rozlišovat a hodnotit, díky čemuž se stáváte skvělým kritikem.

Váha – Venuše

Svoji vládnoucí planetu, Venuši, sdílíte s Býkem. Venuše vašemu znamení přináší harmonii do vztahů. Díky tomu jste přirozeným prostředníkem, vážíte si férovosti a poctivosti a tvrdě pracujete na ochraně těch, které milujete. Vaše vztahy pro vás znamenají opravdu hodně a jste hrdí na to, že jste dobrým přítelem i partnerem.

Štír – Pluto

Štíři ukrývají temnou stránku. Možná je to proto, že jim vládne sice trpasličí, ale mocná planeta obíhající daleko od Slunce – Pluto. Pluto je spojováno s temnotou, podvědomím, smrtí a znovuzrozením. Díky Plutu jste fascinováni temnými a tajemnými věcmi kolem vás a vaše schopnost dostat se do kontaktu se svým nevědomým z vás dělá jedno z nejmocnějších znamení zvěrokruhu.

Zdroj článku