Přejít k hlavnímu obsahu

Čistá harmonie: Těchto pět dvojic se podle znamení zvěrokruhu nikdy nehádá. Potvrzujete toto pravidlo?

V každém vztahu dojde dříve či později na hádky, ovšem u těchto pěti párů znamení zvěrokruhu je (většinou) jen čistá harmonie. Na denním pořádku tak nemají žádné hádky, italskou domácnost nebo scény. Klidný a harmonický vztah je jejich druhé jméno.

Někdy potkáte někoho, s kým to jednoduše funguje samo a vy nemusíte zažívat scény nebo prožívat smutné chvíle, kdy brečíte do polštáře. Možná budou existovat drobné nesrovnalosti, které lze snadno a mírumilovně vyřešit, ale s tím pravým/ tou pravou se budou hádky a rozbroje zdát jako zbytečné. Těmto pěti znamením to funguje obzvláště dobře!

Váhy a Blíženci

Když se Váhy a Blíženci setkají poprvé, existuje už v tu chvíli mentální spojení, které ani jeden z nich v této podobě nezná. Je tak silné, že se z něj může snadno vyvinout přitažlivost a dokonce i láska. Dlouhé diskuse zde nejsou nutné, protože se oba pokusí porozumět tomu druhému na vysoké intelektuální úrovni. A zatímco Váhy dodávají tomuto vztahu teplo a vášeň, které je potřeba, Blíženci ho díky své zvědavosti udržují svěží.

Panna a Kozoroh

V případě, že vás zajímá, kdo je ten nejvíce zamilovaný pár na večírku, je to jednoznačně Panna a Kozoroh! Oba mají hned od začátku dobrou náladu, protože spolu vycházejí opravdu dobře a jsou na stejné vlně. Co mají společného? Oba se plně soustředí na určitý cíl - také toho druhého milují a dokáží ocenit. A zatímco jejich minulé vztahy většinou selhaly, protože Panna a Kozorozi příliš často kritizovali své partnery, v této kombinaci oba partneři vědí, jak se s kritikou vypořádat.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato tři znamení čeká týden, kdy se jim bude dařit vše, na co sáhnou!

Nový týden , nové štěstí – platí to alespoň pro tři znamení zvěrokruhu a vy si budete přát být mezi nimi! Od 19. července se hvězdy „přestaví“ a umožní, aby se některým z nás enormně dařilo.
svetzeny.cz

Býk a Rak

Bezpečnost a odhodlání jsou na prvním místě v seznamu priorit pro Býky i Raky. Není tedy divu, že se tito dva nehádají kvůli maličkostem, protože mají prostě stejné představy o životě. Rak se dokáže vyrovnat i s tvrdohlavou stránkou Býka - čehož si Býk velmi cení. Ať už jde o práci, plánování rodiny nebo přátele: Býk a Rak nikdy nebudou mít vize, které by je mohly rozdělit.

Vodnář a Blíženci

Vodnář i Blíženci se ve vztazích často cítí nepochopeni, a proto rádi utíkají. Když si tito dva navzájem skočí do náruče, udeří blesk, který je předzvěstí něčeho skvělého. Obě znamení jsou komunikativní, kreativní a okamžitě k sobě cítí lásku velmi specifickým způsobem. Místo toho, aby se hádali, diskutují konstruktivně, protože to je to, co Vodnář a Blíženci milují!

Štír a Býk

Ani Štír, ani Býk nejsou považováni za přímá znamení zvěrokruhu. V kombinaci se však oba úžasně doplňují Býk se cítí magicky přitahován k tajemnému Štírovi a Štír uklidní svoji rýpavou povahu, aby zbytečně nezranil Býka. Našlapují kolem sebe opatrně, ale se vší láskou a úctou. Tady je harmonie víc než dost!

Mohlo by se vám líbit

Jídelníček na tento týden, který zvládne připravit každý a kila půjdou dolů raz, dva!

Výživový poradce připravil speciálně pro čtenářky Světa ženy jídelníček, který není nijak složitý na přípravu a zároveň vám pomůže nastartovat metabolismus. Jak už to tak bývá, nejsou potřeba žádné složité recepty, abyste dopřála vašemu tělu to, co potřebuje a po čem bude správně fungovat.
svetzeny.cz