Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení čeká týden, kdy se jim bude dařit vše, na co sáhnou!

Info ikona
Horoskop

Nový týden , nové štěstí – platí to alespoň pro tři znamení zvěrokruhu a vy si budete přát být mezi nimi! Od 19. července se hvězdy „přestaví“ a umožní, aby se některým z nás enormně dařilo.

Máte na své straně několik planet a můžete se těšit na kosmickou podporu v každodenním životě. Je vaše znamení zvěrokruhu jedním z těch šťastných?

Beran

Pro Berana existuje nejvyšší šance, že se v následujícím týdnu stane opravdu šťastným. Venuše dává milostnému životu nový impuls, Saturn a Mars zase cíleně posouvají toto znamení v jeho práci a Slunce zajišťuje, že i všechno ostatní bude šlapat jako hodinky. Zní to jako výhra v loterii, že?

Býk

Býk se může těšit na speciální týden, protože může těžit ze tří planet v jeho znamení. Venuše, Merkur a Neptun věnují zemskému znamení plnou pozornost a odměňují ho dobrým pocitem ze všeho, co udělá a do cesty mu přihrají mnoho dobrých příležitostí. To může být i v lásce velkým přínosem, ale především profesionálně a finančně. Z dlouhodobého hlediska to může změnit věci pozitivním způsobem. Využijte této příležitosti, drahý Býku, a využijte naplno tuto „hlavní cenu týdne“.

Kozoroh

Vše od profesionálního po soukromý život nemohlo pro Kozoroha vyjít lépe. Můžete očekávat plnou planetární sílu od Venuše, Merkuru, Uranu, Neptunu a Jupitera! Aby z nich mohl Kozoroh těžit, nemusí v nadcházejícím týdnu dělat nic jiného, než dát plnou důvěru svému odhodlání a nezapomenout na disciplínu. Udělejte ze sebe vítěze a zůstaňte na vrcholu u soukromých i profesionálních „projektů“ všechny následující dny.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.