Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký byl váš minulý život dle numerologie: Byli jste válečníci, milionáři či věštci?

Každého z nás by jistě zajímalo, kým jsme byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jsme v blahobytu a nic nám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jsme bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali. Možná, že zjistíte, že podvědomě jste to celou dobu tušili.

Existuje mnoho způsobů, jak to zjistit. Tyto způsoby se většinou dělí na hypnotické a nehypnotické techniky. Hypnóza do určité míry osvěžující vaše vzpomínky na minulost, a navíc je přesnějším způsobem, jak odpovědět na vaše otázky. Abychom si to usnadnili, přejděme k nehypnotické technice. Existuje totiž číselný výpočet, díky němuž se dozvíte o svém minulém životě vše, co byste měli vědět.

Mohlo by se vám líbit

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

Nechceme vám kazit náladu, ale tři znamení zvěrokruhu musí být nyní velmi silná– čeká vás těžký říjen s mnoha překážkami. Ale znáte to, po každé bouřce vyjde slunce.
svetzeny.cz

Minulé životy souvisejí s životním číslem, jak jej vypočítat?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla, nejinak tomu je v případě určení minulých životů. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001. Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Životní číslo 1

Pokud je vaším životním číslem jedna, znamená to, že jste v minulém životě hodně obětovali pro druhé. Určitě jste byli člověkem, který velí a chrání slabší. Mohli jste být duchovním, který poskytl úkryt těm, kteří to zoufale potřebovali i vyhlášeným vojevůdcem, který v bitvě chránil svou zemi. Možná jste dokonce byli politikem. Pravděpodobně jsi patřili do královské rodiny. Buď jste byli králem nebo královnou, nebo vůdcem. Byli jste váženým člověkem a řídili jste mnoho lidí. Vaše rady a rozhodnutí byly považovány za konečné.

Životní číslo 2

V minulém životě jste nedopadli dobře. Ačkoliv jste byli při penězích, pochopili jste, že skutečně šťastnými vás učiní jen láska. Jenže váš milostný život byla jedna velká tragédie. Milovali jste osobu, která o vás buď nestála nebo jste ji svými skutky odehnali, případně jste o ni přišli úplně. V tomto životě se možná znovu setkáte.

Nebojte se zjistit, kým jste v minulém životě byli. Může vám to přinést cenné poznatky do současného života.
Mohlo by se vám líbit

Karmický dluh z minulého života: Důvod, proč se vám v životě nedaří. Zjistěte, jak jej vypočítat

Nedaří se vám a máte pocit, že se vám celý život smůla lepí na paty? Dle numerologie by to mohlo souviset se zatížení tzv. karmickým dluhem. Není to i váš případ? Jednoduchým výpočtem si můžete ověřit, zda máte či nemáte karmický dluh z minulého života.
svetzeny.cz

Životní číslo 3

V minulém životě jste se dlouho hledali, snažili jste se své potřeby vyjádřit pomocí kreativních činností a umění. Měli jste tvůrčí zaměstnání – kuchař, spisovatel, umělec, zahradník, designér či něco podobného. Navíc, co vás možná překvapí, v minulém životě jste měli dvojče! Byli jste velmi emocionálním člověkem, pro kterého byly vztahy velmi důležité. Váš předchozí život měl velmi znepokojivý milostný život, a to také může být důvodem vaší smrti.

Životní číslo 4

Toto číslo zobrazuje velmi zajímavý, jedinečný a dobrodružný život. Většina z vás možná byla v armádě. Možné jsou i další profese, jako je vězeňský dozorce nebo mistři. V podstatě jste strávili větší část svého života v uzavřeném a izolovaném prostoru. V minulém životě jste jako malé děti osiřeli nebo byli opuštěni rodiči. Proto se v tomto životě budete snažit rozdávat lásku a soucit.

Životní číslo 5

Pravděpodobně jste žili ve válečné zóně a často jste trpěli náhlými nechtěnými situacemi. Váš život nebyl nikdy příjemný a vždy vás sužoval strach. Také v současném životě se často cítíte neklidní a vždy se chcete pohnout z místa. Mnohdy jste jednali na úkor ostatních, v tomto životě je vaší karmickou lekcí nebýt sobecký.

Mohlo by se vám líbit

Budíte se mezi 3 až 5 hodinou ranní? Zpozorněte, vaše tělo takto volá o pomoc. Zjistěte, co vašemu tělu schází v emoční, duchovní a fyzické rovině

Budíte se mezi třetí až pátou hodinou ráno, ačkoliv v tuto dobu ještě vstávat nemusíte a budík vám nezvoní? Dle čínské medicíny to může souviset se zdravotním stavem vašich orgánů i psychikou. Jaký je konkrétní význam jednotlivých hodin, co se vám vaše tělo snaží říct?
svetzeny.cz

Životní číslo 6

Ve vašem minulém životě jste se vydali buď cestou náboženství a duchovna nebo jste se věnovali zábavné činnosti – herectví, zpěvu, cirkusu. Vaše zdraví nebylo v dobré kondici, navíc jste museli bojovat s tím, že vás v životě opustila blízká osoba, na které vám hodně záleželo. V tomto životě toužíte po bezpodmínečné lásce, šťastné rodině a porozumění.

Životní číslo 7

V minulém životě jste to dotáhli daleko. Určitě jste se angažovali buď v církvi nebo v politice. Byli jste člověkem, známým ve svém okolí, dokonce možná slavným. Byli jste velmi soutěživí a chtěli jste být ve všem nejlepší. V toto životě ale budete toužit najít hlubší spojení s partnerem a navazovat opravdová přátelství.

Životní číslo 8

V minulém životě jste žili bezstarostný život v luxusu. Mohli jste být bohatým obchodníkem či majitelem několika nemovitostí. Peníze ve vašem životě hrály naprosto zásadní roli. V současném životě se nenecháváte unést emocemi a rozhodujete se racionálně. Budete hledat jiný smysl života než je hromadění majetku.

Životní číslo 9

V minulém životě jste měli nadpřirozené spojení. Byli jste věštcem případně astrologem, numerologem nebo badatelem v oblasti nadpřirozena. Je také možné, že jste byli cestovatelem nebo humanitárním pracovníkem. Je to smutné, ale je možné, že jste byli poustevníkem – hluchým a němým. Získali jste vlastnosti z předchozího zrození, a proto můžete být v tomto životě poněkud klidní a přízemní.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku