Přejít k hlavnímu obsahu

Královská svatba je na spadnutí: Jak je to skutečně s Meghan Markle?

Svět se dělí na dva tábory. Zatímco jeden nastávající princeznu zbožňuje, druhý se nedokáže smířit s tím, že se tak blízko trůnu dostane „déčková“ herečka. Ať už se přikláníte na jakoukoli stranu, tady je pár informací, které vám Meghan možná představí v jiném světle.

Když pár oficiálně potvrdil svůj vztah, otočila se proti Meghan celá královská rodina. Zvlášť královně se nelíbilo, že by se měla dostat na pomyslný Olymp herečka, kterou pronásleduje sexuální skandál, navíc už jednou rozvedená. Požehnání k sňatku ale páru přeci jen nakonec dala. Prý si jí Meghan získala svou citlivou povahou a dobrosrdečností. Hereččin mediální obraz ale stále nenabírá pozitivních barev. Každá mince má ale dvě strany a právě tu druhou vám nyní představujeme.  

Vztah kvůli kariéře?

Špatné světlo na ni háže i nevydařené manželství s filmovým producentem Trevorem Engelsonem, které zkrachovalo už po dvou letech. Zlý jazykové tvrdí, že se Meghan na post herečky doslova vyškrábala díky Trevorovi. Spíš než její přání to však bylo přání Engelsona. Meghan byla v době jejich seznámení zapálená pro studium mezinárodních vztahů a chtěla se stát političkou nebo se věnovat kaligrafii, pro kterou má obzvlášť silné vlohy.

Sexuální skandalistka

Herečka, která je známá hlavně z televizního pořadu Kravaťáci, byla terčem pomluv hlavně kvůli docela žhavé sexuální scéně s hereckým kolegou Patrickem J. Adamsem. Díky tomu se dostala i do nelibosti samotné královny. Po pravdě - ani Meghan se do lechtivé scény příliš nechtělo, ovšem smlouva s producentem pořadu byla neúprosná a Meghan ji natočit zkrátka musela. Zdá se ale, že i přes pomluvy byl jinak byl její herecký výkon oceněn. Erotická scéna z filmu se stala nejsledovanějším videem světa a Meghan vystřelila mezi nejvyhledávanější herečky na Google.

harry a manzelka

Hrozné vztahy s otcem

Médii prolétla zpráva, o tom, že Meghanin otec žije ve špatných podmínkách a jeho dceru to vůbec nezajímá. Psalo se také, že k oltáři ji pravděpodobně otec Thomas Markle ani nepovede a jeho úlohu převezme dokonce princ William. Nyní už je však potvrzeno, že se jednalo o Fake News. Meghan je svému otci velice vděčná minimálně za to, že jí díky patnáctimilionové výhře v loterii dopřál vzdělání na nejlepších školách, kvůli kterému se polovina Američanů na dlouhá léta zadluží.

Svatba, která mimochodem Velké Británii vydělá asi půl miliardy liber na přílivu turistů, vyvrcholí už 15. května a ač to zpočátku nebylo růžové, nyní to vypadá, že už ji nic ohrozit nemůže...