Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký je nejdokonalejší pár podle znamení zvěrokruhu? Spojení je plné vášně, podpory i kreativity

Najít pravou lásku není v dnešní době jednoduché, ať už se snažíte sebevíc. Hledáte svého partnera podle znamení zvěrokruhu? Víte, která znamení zvěrokruhu budou vašimi nejlepšími přáteli, a navíc i skvělými partnery? Možná právě vy tvoříte dokonalý pár podle horoskopu.

Hledáte partnera podle svých představ a přání a nemůžete takového nalézt? Zkuste se spolehnout na astrologii, třeba právě tam naleznete odpověď. Jaký má být váš partner? Možná jen hledáte u špatného jedince. Podle znamení existuje několik skvělých spojení, ale právě dnes se zaměříme na Berana a Vodnáře. Proč jsou právě oni dokonalá dvojice?

Beran a Vodnář

Tyhle dvě znamení si prostě skvěle padnou do noty, jejich láska bude intenzivní, vášnivá a bláznivá. Zamilují se oba až po uši a svou spřízněnou duši už nikam nepustí. Jejich společný pohled na svět, bude jejich základem pevného pouta. Nebudou mít mezi sebou žádná tajemství a v posteli jim to bude skvěle klapat. Mezi Beranem a Vodnářem není nikdy nuda, což činí jejich vztah nesmírně vzrušujícím. Obě znamení jsou velmi dobrodružná, takže jsou vždy připravena na všechno, jak v ložnici, tak i mimo ni. Když se Beran a Vodnář spojí v milostném páru, kombinace vize Vodnáře a činorodosti Berana z nich udělá vysoce kreativní dvojici, která společně dokáže nemožné. Rádi zkoušejí nové věci a dbají na to, aby se při tom dobře bavili. Obzvlášť rádi dělají věci společně jako tým. Zatímco jiné páry by se mohly jeden druhého nabažit, tihle dva zůstávají silní a vždy si užívají, když jsou ve společnosti toho druhého.

Mohlo by se vám líbit

Podzimní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Berany čeká nejhorší měsíc v roce, Raci mohou vyhlížet lepší zítřky

Jaký podzim čeká letos vaše znamení? Zjistěte, ve kterých oblastech se vám bude dařit a na co si naopak dávat velký pozor. Každé znamení zvěrokruhu bude mít silnější a slabší měsíce, jak na tom budete vy?
svetzeny.cz

Hádky a komunikace

Sexuální kontakt mezi znameními Berana a Vodnáře bude extrémně vzrušující. Jejich znamení se k sobě obecně dobře hodí a snadno se navzájem podporují, protože oba mají spoustu energie, kterou mohou následovat. Ale jak už to, tak funguje, tak u každého páru mohou vzniknout nějaké problémy. Vzhledem k jejich silným povahám plným energie by se mohli občas hádat. Ve většině případů si Vodnář nenechá líbit směšné konflikty a v případě potřeby mezi ně postaví někde cihlovou zeď. Přesto ji nakonec společně zbourají, protože si jeden druhého přece jenom váží takového, jaký je. Beran je vášnivé znamení se spoustou vřelých, tvůrčích emocí, které ale ne vždy umí vyjádřit a Vodnář to nemusí hned zcela pochopit a může se uzavřít. Na druhou stranu, když vše proberou, upřímně (jak má Beran v povaze), pak vše ladnost Vodnáře a humor Berana vyřeší.

Mohlo by se vám líbit

Ohromující příběh Shanti Devi: Indická holčička, která si údajně pamatovala detaily ze svého předchozího života

Příběh, který dokázal zmást celý svět vypráví o neobyčejné Shanti Devi, mladé dívce, která si údajně pamatovala všechny detaily ze svého minulého života. Jedná se o narafičený příběh nebo o důkaz fungování reinkarnace? Více se dozvíte v dnešním článku.
svetzeny.cz

Vztah plný vzrušení

Mnoho vztahů mezi Beranem a Vodnářem je založeno na vzájemném obdivu. Beran miluje, jak je Vodnář jedinečný a jeho vynalézavé vidění světa, Vodnář zase miluje Berana pro jeho energii a iniciativu. Vodnář dostává stále nové nápady, ale někdy má problém je uskutečnit. Obě znamení oceňují nezávislost a mají stejné názory i zájmy. Jejich zvláštní pouto jen tak někdo nepochopí. Občas se může stát, že Beran bude na Vodnářův vkus příliš angažovaný a rozhodný a Vodnář zase může být pro Berana příliš nepředvídatelný, což Beran nesnáší. Ani jeden se však dlouho nevydrží hádat a jejich společná dětská hravá mysl rychle odpustí. Pokud se oba partneři navzájem ujistí, že není nic důležitějšího než jejich vztah, pak bude vše v pořádku a tento pár má našlápnutou na zářnou budoucnost.

Slavné páry podle tohoto spojení:

Christian Bale (Vodnář) + Sibi Blazic (Beran)

Julia Stiles (Beran) + Preston J. Cook (Vodnář)

Vivienne Westwood (Beran) + Andreas Kronthaler (Vodnář)

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku