Přejít k hlavnímu obsahu

Podzimní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Berany čeká nejhorší měsíc v roce, Raci mohou vyhlížet lepší zítřky

Jaký podzim čeká letos vaše znamení? Zjistěte, ve kterých oblastech se vám bude dařit a na co si naopak dávat velký pozor. Každé znamení zvěrokruhu bude mít silnější a slabší měsíce, jak na tom budete vy?

Beran

Berany na podzim čeká nejhorší měsíc v roce. Tím bude září, které už se blíží mílovými kroky. Připravte se na to, že míra stresu se v tento měsíc může zvýšit, a to hlavně kvůli konfliktům ve vztazích. V říjnu se pak k tomu všemu mohou přidat finanční potíže. Situace se zlepší až v listopadu.

Býk

V září budou zklamaní hlavně nezadaní Býci, ne a ne natrefit na protějšek, který by splnil jejich vysoká očekávání. Obecně může příští měsíc nastat trápení ve vztazích. Vše se ale v dobré obrátí již v říjnu, kdy je na obzoru nový partner i úspěch v práci. V listopadu možná budete muset vycestovat za prací.

Blíženci

Pokud jste v práci byli pod tlakem, v září se vám uleví. Čeká vás skvělý měsíc pro duševní zdraví. V říjnu budete muset učinit důležité rozhodnutí v partnerství. Listopad je pro vás časem, kdy můžete vydělat hodně peněz. Avšak opět nastanou výzvy v milostném životě.

Velká tarotová předpověď od kartářky na měsíc září: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Září je měsíc, kdy vše kolem vás dosahuje nádherných barev a vše dozrává. V tomto období byste se měli cítit plni sil, a když něco začne skřípat, je to upozornění do budoucna, ať to ihned řešíte a nepřehlížíte.
svetzeny.cz

Rak

V poslední době jste možná zrovna nekypěli optimismem, ale vše se obrátí k lepšímu již v září. Tento měsíc posílí vaši naději v lepší zítřky. Říjen může být hektický z důvodu, že vaši pomoc budou potřebovat prarodiče či děti. Kariérně to však bude úspěšný měsíc. Listopad si užijete naplno, strávíte více času s dětmi.

Lev

Září je skvělým měsícem pro změny, které se týkají lepší organizace času, využijte toho. Přeje i seznamování a novým přátelstvím. V říjnu Lvi, kteří jsou v manželství, budou čelit velkým výzvám. Obecně mohou být rodinné vztahy problematické. Partnerský a rodinný život by se však měl zlepšit již v listopadu.

Panna

Panny se v září zamyslí nad tím, zda také dostávají tolik, kolik dávají druhým. Říjen přeje všem aktivitám spojeným se studiem. Je to také skvělý měsíc pro utužení vztahu na pracovišti. V listopadu pozor na to, ať pracujete s mírou, jinak by to, že nejste vůbec doma, mohlo začít štvát vašeho partnera.

Váhy

V září se stanete mediátorem, budete dělat to, co umíte nejlépe – vyvažovat, hledat rovnováhu a dělat kompromisy. Říjen přinese kariérní změny, nebraňte se jim, jsou nevyhnutelné. V listopadu dojde k harmonizaci vztahů v rodině.

Štír

Září přeje všem kreativním činnostem, možná si v tento měsíc zamilujete nový koníček či se vrhnete po hlavě do určitého projektu. V říjnu vám hvězdy předpovídají štěstí v lásce a plno romantiky. Listopad bude poklidným měsícem, ve kterém se můžete dozvědět i pozitivní zprávy ohledně zdraví.

Slavné osobnosti, které vypadají jako lidé z dávné minulosti: Dvojče Grety Thunberg bylo zlatokopkou, Nicholase Cage nazývají lidé upírem

Věříte na reinkarnaci? Pokud ne, možná po zhlédnutí následujících fotografií změníte názor. Podívejte se na slavné cestovatel v čase, patří k nim například švédská aktivistka Greta Thunberg nebo slavný hollywoodský herec Johnny Depp.
svetzeny.cz

Střelec

V září byste si měli odpočinout a trochu zvolnit snahu kariérně se prosadit. Potřebujete pauzu a možná i vyvstanou okolnosti, které vás přimějí věnovat se rodině. Mnohem lepším měsícem pro budování kariéry je říjen. Odpočatí se do toho pustíte naplno. V listopadu můžete bojovat s financemi či partnerskými spory.

Kozoroh

V září budete neuvěřitelně motivovaní, co se kariéry týče. Kozoroh je velmi pracovité znamení a příští měsíc ukáže, co v něm je. Říjen pro něj bude nejlepším podzimním měsícem. Užije si klid, harmonii a dostane se mu i podpory a důvěry od blízkých. I listopad je dobrým měsícem pro Kozoroha, s jednou výjimkou – podnikatelům se nemusí až tak dobře dařit.

Vodnář

Vodnář by si měl v září odpočinout hlavně duševně. Žijte na chvíli přítomným okamžikem a neutíkejte myšlenkami stále do budoucnosti. V říjnu se vám bude dařit v partnerských i obchodních vztazích. V listopadu konečně strávíte s partnerem více času, váš milostný život bude úžasný.

Ryby

Ryby jsou velmi emotivní a doléhají na ně události poslední doby. V září si však uvědomíte, že je třeba nepropadat úzkosti a dívat se dopředu. Budete připraveni se seznamovat a čelit svým strachům. Pokud jste zadaní, čeká vás velmi harmonický říjen, kdy se ve vztahu budete cítit naprosto skvěle. I v listopadu budou vaše vztahy jen vzkvétat, a navíc je na obzoru vidina finančního přilepšení.

Zdroj článku