Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na měsíc září: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Září je měsíc, kdy vše kolem vás dosahuje nádherných barev a vše dozrává. V tomto období byste se měli cítit plni sil, a když něco začne skřípat, je to upozornění do budoucna, ať to ihned řešíte a nepřehlížíte.

Září je úžasný měsíc, ale jeho podstatou je zodpovědnost a vědomá aktivita, která vytváří z věcí přítomných věci budoucí. V tomto měsíci odpočívejte, relaxujte a neplýtvejte silami – budou se vám hodit na zimu. Sedněte si nad svými plány, tvořte něco nového, nebo opravujte staré, ale vše zvolna. Září je přípravou na říjen, který vám potvrdí, že každý je strůjcem svého štěstí. Užívejte si nádherné zářijové dny. 

Týdenní horoskop: Růžové brýle si nasadí dvě znamení zvěrokruhu. Berani, buďte ve střehu

Pouze dvě znamení zvěrokruhu nemůže zasáhnout chladná realita posledních dnů v týdnu od 29. srpna do 4. září. Nasadí si růžové brýle a růžově uvidí nade všechny pochybnosti nejen v lásce.
svetzeny.cz
Info ikona
Páže pentaklů

Karta lásky – Páže pentaklů

Tarotová karta Páže pentaklů je karta mladistvé a léčivé energie lásky. Vybízí vás, abyste podporovali vztahy mladých lidí, kteří utváří směr, jakým se vzájemné mezilidské vztahy vyvíjejí. Je to láska, která je vidět, má skvělou energii a je uzdravující. V září není čas na „růžové brýle“ či zamilovanost, je čas na opravdové city, které jsou již vyzrálé a upřímné, jako jsou od dítěte. Zamyslete se nad tím, jak dítě dokáže vnímat lásku a krásu a jak ji posuzujete vy postupem času. To bude téma tohoto měsíce: Co je opravdová láska a pravé city? Proč se máte rádi, jaké jsou k tomu podmínky a jak to poznáte? Děti vám ukazují láskyplné zrcadlo, které vám ukáže, jak jste mírumilovní nebo krutí. Pečlivě vnímejte, co se kolem vás bude dít, je to důležité pro vaši práci na lásce k ostatním a samozřejmě i sebelásce, bez které nelze milovat ostatní.

Numerologie: Váš den narození prozradí, jaký jste partner v lásce, manželství a vztazích

Každé číslo má v numerologii svůj význam a to i v otázkách lásky. Pomocí vašeho dne narození můžete zjistit, jakým partnerem jste, jak vnímáte vztahy a co od nich očekáváte. Den narození hraje důležitou roli v perspektivách lásky, manželství a vztahů.
svetzeny.cz
Info ikona
6 holí

Karta financí – 6 holí

Karta 6 holí vám oznamuje oslavu. Začněte se radovat ze svých úspěchů. Máte těžké finanční chvilky? Tato karta nabízí řešení, že ve dvou se to lépe táhne, pokud na to sami nestačíte. Pokud máte jednu práci, je třeba zkusit ještě brigádu. Pokud máte malou firmu, je třeba nalézt nového obchodního partnera. Najděte místo, kde prodáte svůj produkt. Je čas na nové partnerství, ať už v osobním nebo pracovním životě. Jde o vážné a trvalé spojení, takže vybírejte pečlivě. Vše je vám nakloněno, udělejte si pořádek na pracovním stole, nebo se svěřte příteli a uvidíte, že vše půjde samo. Pečlivě si sepište finanční plán a hledejte možnosti, jak se cítit materiálně spokojeně a v bezpečí.

Numerologie pro září: Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku. Číslo 7 by mělo být obezřetné

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce září. Nejprve si jednoduše vypočtěte své životní číslo, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, jaké září čeká na vás.
svetzeny.cz
Info ikona
Páže pohárů

Karta zdraví – Páže pohárů

Září je velmi silný měsíc a tarotová karta Páže pohárů klade důraz na pitný režim. Vnímejte, co vaše tělo potřebuje, bylinkami můžete doladit neduhy a vodou pročistit vaše tělo. Příjemné svěží naladění vás bude provázet s příjemnými pocity, které máte se sklenicí dobrého vína nebo levandulového čaje. Zdraví můžete podpořit příležitostnou adrenalinovou aktivitou střídavě s relaxací v sauně nebo plaváním. Je to skvělý čas na fyzickou rovnováhu, abyste se nepřetěžovali, ale ani nezlenivěli. Prospějí vám menší výlety či dovolené. Emoce zklidněte vodou a myšlenky odložte stranou. Užívejte si nádherný klid, který pramení z harmonie a souladu.

Horoskop: Období Panny přináší to nejlepší pro tři znamení zvěrokruhu. Býci, máte se na co těšit

Panna je známá svou uzemňující, jasnou energií. Toto období přinese mnoho pozitivních změn a energie do vašich životů. Radovat se mohou především tři znamení zvěrokruhu, pro které jsou připraveny vskutku výjimečné chvíle.
svetzeny.cz
Zdroj článku