Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Růžové brýle si nasadí dvě znamení zvěrokruhu. Berani, buďte ve střehu

Pouze dvě znamení zvěrokruhu nemůže zasáhnout chladná realita posledních dnů v týdnu od 29. srpna do 4. září. Nasadí si růžové brýle a růžově uvidí nade všechny pochybnosti nejen v lásce.

Mrzutost, pesimismus a nedůvěra nám často brání vést šťastný a naplněný život. Ale mohou být také užitečnými varovnými signály, když se něco zdá příliš dobré, než aby to byla pravda. V nadcházejícím týdnu mezi 29. srpnem a 4. zářím se však dvě znamení zvěrokruhu rozhodnou pro růžové brýle a uvidí vše z přikrášlené perspektivy. Jak se to projevuje u Blíženců a Berana, zjistíte v týdenním horoskopu:

Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září pro každé znamení zvěrokruhu: Planety silně ovlivní váš osobní a pracovní život. Zjistěte, jestli se věci obracejí ve váš prospěch

Přečtěte si týdenní horoskop na týden od 28. srpna do 3. září pro vaše znamení horoskopu. Horoskop a astrologické předpovědi astroložky vám poskytnou náhled na následující týden. Přechod planet bude mít různý vliv na váš osobní a pracovní život. Podívejte se, jestli se věci obracejí ve váš prospěch a kdy je třeba udělat správný krok na základě hvězd.
svetzeny.cz

Beran

Ohnivé znamení má v poslední době hodně stresu, zejména pokud jde o milostné záležitosti. Tento týden ho však planeta lásky Venuše ze všech sil podporuje a pomáhá mu vidět svůj život opět pozitivněji. Někdy je potřeba změnit úhel pohledu, abychom si uvědomili, že všechno je vlastně docela dobré tak, jak to je. A toto nové sebevědomí se vyplácí: Beran nemůže být v tomto týdnu zaskočen žádnou kritikou. Pro nezadané, při vší euforii, jsou nyní šance na setkání s novým skvělým člověkem lepší než kdy dřív. Možná z toho vzejde i velká láska!

Seriál Krok za krokem: Jak dnes vypadají herci z rodiny Lambertových a Fosterových?

Vzpomínáte si na rodinný sitcom Krok za krokem z devadesátých let? Jeden z ikonických seriálů, plný humoru a soužití dvou rodin. Získal si popularitu nejen ve světě, ale i u nás v Česku. Podívejte se, jak vypadají hlavní hrdinové seriálu dnes a jak moc se změnily od dob vysílání.
svetzeny.cz

Blíženci

Společenská povaha vzdušného znamení tento týden vynikne a pomůže vám zviditelnit se ve skupině lidí. S dodatečnou kosmickou pomocí Marsu a Jupiteru se Blížencům podaří přesvědčit důležité lidi o svých nápadech a všechny zaujmout. Ale pozor, neměli byste spoléhat na něco jako štěstí. Buďte tedy opatrní s přehnaně horlivými zakázkami nebo investicemi! Blíženec by mohl leccos přehlédnout a poté toho litovat.

Zdroj článku