Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září pro každé znamení zvěrokruhu: Planety silně ovlivní váš osobní a pracovní život. Zjistěte, jestli se věci obracejí ve váš prospěch

Přečtěte si týdenní horoskop na týden od 28. srpna do 3. září pro vaše znamení horoskopu. Horoskop a astrologické předpovědi astroložky vám poskytnou náhled na následující týden. Přechod planet bude mít různý vliv na váš osobní a pracovní život. Podívejte se, jestli se věci obracejí ve váš prospěch a kdy je třeba udělat správný krok na základě hvězd.

Info ikona
Aries

Beran

Slunce se přesune do Panny, což vám přinese nějaké potíže v životě, o které se budete muset postarat. Je čas na uspořádání vašich financí a možná budete potřebovat pomoc. Slunce vám ukáže skutečné výzvy, které se nemusíte bát přijmout.

Býk

Slunce v Panně ovlivní vaši kreativitu, proto je nejlepší čas pustit se do svých projektů. Je také správný čas na práci s dětmi a týmové aktivity. Čekají vás společenská setkání, možná vás potká i práce s dětmi a mládeží.

Blíženci

Slunce v Panně vám pomůže soustředit se na potřeby vaší rodinyDoma můžete očekávat určité změny, ať už půjde o novinky od členů rodiny nebo třeba koupi nové nemovitosti. Vaši přátelé či příbuzní se s vámi budou chtít setkat.

Rak

Slunce v Panně podporuje vaši komunikaci, obzvlášť mezi sourozenci. Tento týden pro vás bude rušný, budete dělat mnoho věcí najednou. Vaše cestovatelské plány vás velmi unaví. Mohou se objevit nové příležitosti ze sektorů souvisejících s médii.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie pro září: Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku. Číslo 7 by mělo být obezřetné

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce září. Nejprve si jednoduše vypočtěte své životní číslo, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, jaké září čeká na vás.
svetzeny.cz
Info ikona
Leo

Lev

Roční solární tranzit spouští vaše finance a čekají vás výdaje. Toto je komplikovaná doba pro podnikání, takže musíte být velmi opatrní. Ujistěte se také, že svými slovy nikomu neubližujete. Je na čase zapracovat na vašem projevu.

Panna

Slunce zasahuje do vašeho osobního života, kdy budete tento týden silně pod vlivem svých emocí. Je čas na transformaci a nový začátek. Může se jednat o osobní nebo profesní život. Objeví se také nové projekty, noví lidé či nové obchody.

Váhy

Slunce v Panně ovlivňuje vaše emocionální potřeby, kdy můžete očekávat nějaké emocionální problémy. Budete se cítit, jako byste na všechno byli sami. Držte se tento týden dál od skandálů a kontroverzí.

Štír

Každoroční solární tranzit spouští vaše dlouhodobé plány týkající se osobního a profesního života. Toto je velmi důležitý čas, protože Slunce bude přitahovat pozornost k vaší budoucnosti. Budete si muset své plány dobře promyslet a poradit se s vaším okolím.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď od kartářky na dny od 26. srpna do 2. září: Který den bude potřeba vymést kostlivce ze skříně a kdy vás čeká šťastný den?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na dny od 26. srpna do 2. září. Zjistěte, co vám karty na tyto dny přinesly. Na který den připadá nejšťastnější tarotová karta, nebo který den bude třeba, abyste se osvobodili od starých návyků?
svetzeny.cz
Info ikona
Střelec

Střelec

Roční solární tranzit ovlivňuje vaši kariéru a záležitosti související s domovem. Tento sluneční vliv vás také učiní velmi aktivními a ambiciózními. Zůstávejte však realističtí, čeká vás mnoho povinností a bude to velmi náročné.

Kozoroh

Stejně jako minulý týden i tento bude mít sluneční tranzit vliv na vaši spiritualitu a zahraniční spolupráci. Budete mít šanci setkat se s lidmi z cizích zemí, to může přinést nové společné projekty. Můžete také očekávat školení související s vaší kariérou.

Vodnář

Slunce v Panně vám přinese výzvy ohledně financí a partnerství. Budete mít pochybnosti o svých schopnostech a také vás čekají výdaje. Je načase přemýšlet o úsporách a novém finančním plánování. Možná se také setkáte s finančním poradcem.

Ryby

Slunce v Panně ovlivní vaše osobní a profesní vztahy. Merkur také vstoupí do sektoru vztahů, což může spustit mnoho komunikací. Není však správný čas na probírání partnerských problémů, takže byste neměli nic nuceně probírat.

Zdroj článku