Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie pro září: Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku. Číslo 7 by mělo být obezřetné

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce září. Nejprve si jednoduše vypočtěte své životní číslo, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, jaké září čeká na vás.

Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku

Číslem září je po sečtení (2 + 0 + 2 + 2 + 9 = 15, 1 + 5 = 6) harmonická 6. Toto číslo je velmi pozitivní, symbolizuje rovnováhu, vše krásné, rodinu a rovnost. Obecně se můžeme těšit na velmi vydařený měsíc plný klidu a pohody. Šestka je číslem vyvažujícím, chce nastolit rovnováhu a rovnost. Je dost možné, že tento měsíc se na poli politiky budou řešit právě věci týkající se rovnosti práv. Šestka se také pojí s nadějí. Dost možná se nám všem v tomto měsíci začne blýskat na lepší časy. Dobré zprávy by nás měly čekat i v oblasti medicíny a léčení – číslo 6 totiž s touto oblastí souvisí. V neposlední řadě je to číslo rodiny a domova, tato oblast našeho života bude hrát prim.

Horoskop: Září se blíží a bude extrémně náročné pro tři znamení zvěrokruhu. Smůla padla na Váhy

Nový měsíc, nové štěstí? U těchto tří znamení zvěrokruhu bude pozdně letní nálada poznamenána těžkostmi. Tři znamení zvěrokruhu si během září vyberou smůlu a budou se muset vypořádat s řadou nástrah. Ovšem nebojte se, nic netrvá věčně!
svetzeny.cz

Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, co vás čeká v srpnu

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Číslo 1

Září je měsícem příznivým pro změny. Pokud jste s něčím dlouhý čas nespokojeni, nadešel čas konat, i kdyby to mělo znamenat radikální „otočku“. Je třeba se soustředit na to, jak byste se mohli rozvíjet. Kroky, které tento měsíc uděláte, povedou pomalu ale jistě k velké pozitivní změně.

Číslo 2

V měsíci září se vám bude kariérně dařit, platí to dvojnásob, pokud pracujete v oblasti informačních technologií. Někdo docení vaši práci a dokonce se možná dočkáte i příjemného finančního bonusu.

Číslo 3

Září pro vás bude velmi hektickým měsícem, budete mít spoustu aktivit. Tento měsíc se budete snažit realizovat plán, který jste měli už dlouho v hlavě. Zkuste se neřídit pouze rozumem, ale i srdcem a intuicí, leckdy vám poradí lépe.

Číslo 4

Tento měsíc pro vás bude velmi příznivý v oblasti financí. Zvláště pokud podnikáte, je možné, že se dočkáte vyšších tržeb. Pokud jste zaměstnáni, rýsuje se šance na prémie. Také je na obzoru kariérní postup.

Řidičky podle znamení zvěrokruhu: Býci milují luxus, Lvi překračují rychlost

Přemýšlíte občas, jaké nátury osob potkáváte za volantem? Běží vám v hlavě, jak se chovají i v životě? O ženách za volantem se obzvláště vypráví nespočet vtipů. Pojďme se podívat, co o našem řidičském úmění vypovídá znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Číslo 5

V září vás mohou potrápit problémy v komunikaci naživo. Je třeba, abyste pečlivě volili svá slova i gesta. Tento měsíc se zaměříte na vztahy, zejména ty partnerské. Nezadaní si konečně ujasní, co by od nového partnera chtěli.

Číslo 6

Září by pro vás mělo být měsícem mentální očisty. Už dlouho v sobě dusíte určité pocity, které už musí ven. Ventilovat své emoce je zdravé, na to pamatujte. Vyplatí se vám myslet jinak než ostatní, nesnažte se splynout s davem.

Číslo 7

Tento měsíc si dávejte velký pozor na to, komu se otevřete a svěříte. Jste velmi přátelský člověk, ale měli byste se naučit i emoční zdrženlivosti. Buďte obezřetní. Tento měsíc si dejte pozor i na osoby, se kterými budete obchodovat či uzavírat smlouvy.

Číslo 8

Tento měsíc dokončíte důležité projekty týkající se rodiny či domácnosti. Může jít o splnění slibu rodině, dokončení rekonstrukce i uskutečnění rodinné dovolené. Pokud jste měli nějaké spory s rodinnými příslušníky, konečně se situace uklidní.

Číslo 9

V záři objevíte nové dovednosti a talent. Možná se díky tomu rozhodnete jít úplně novým životním směrem. Září je skvělým měsícem pro rekvalifikaci, učení se novým věcem a studium obecně.

Zdroje: Astroyogi, Affinity Numerology, InstaAstro