Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Září se blíží a bude extrémně náročné pro tři znamení zvěrokruhu. Smůla padla na Váhy

Info ikona
Horoskop

Nový měsíc, nové štěstí? U těchto tří znamení zvěrokruhu bude pozdně letní nálada poznamenána těžkostmi. Tři znamení zvěrokruhu si během září vyberou smůlu a budou se muset vypořádat s řadou nástrah. Ovšem nebojte se, nic netrvá věčně!

Léto se chýlí ke konci a podzim vrhá své stíny dopředu. Začínají poslední teplé dny, listy pomalu mění barvu a jemně melancholická nálada může pořádně zamávat se třemi znameními zvěrokruhu. Přečtěte si zde, která tři znamení zvěrokruhu to budou mít v září těžší:

Kozoroh

Riskujete, že ve vztazích uvíznete a budete mít problémy s komunikací s těmi nejbližšími. Staré neshody se mohou náhle znovu objevit, bývalí milenci vám vstoupí zpátky do života. Buďte obzvláště opatrní, když děláte impulzivní rozhodnutí. Nedorozumění může způsobit, že se vše bude zdát složitější, než ve skutečnosti je.

 

Panna

Září vás může svádět k obchodům, které jsou příliš dobré na to, aby to byla pravda. Buďte kritičtí k tomu, jak utrácíte své peníze, protože možná zjistíte, že investice, o kterých nyní uvažujete, přicházejí s nežádoucími podmínkami. Vztahová dynamika a problémy se sebevědomím by také mohly být předmětem špatné nálady ve chvíli, kdy se Merkur setká s planetou lásky Venuší. Dejte si trochu času na to, abyste si uspořádali myšlenky o romantice, identitě a svých hodnotách, a ujistěte se, že vaše srdce je v souladu s vaší hlavou.

Horoskop: Dokonalé babí léto čeká na tři znamení zvěrokruhu! Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Letní vzduch nahradí kouzelný vánek a chvíle se stanou útulnými, romantickými a barevnými, zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Střelci, ale i další znamení, kterým hvězdy přichystaly opravdu úchvatné období. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Váhy

V září prozkoumáváte otázky sebevyjádření a identity, takže je vhodný čas zopakovat si, jak se reprezentujete a jak komunikujete se světem. Vaše podvědomí vám toho teď má hodně co říct, i když se zdá, že zprávy jsou zpřeházené. Udělejte si čas pro sebe, abyste se vypořádali se svými myšlenkami.

Zdroj: Horoscope, Freundin