Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dokonalé babí léto čeká na tři znamení zvěrokruhu! Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Letní vzduch nahradí kouzelný vánek a chvíle se stanou útulnými, romantickými a barevnými, zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Střelci, ale i další znamení, kterým hvězdy přichystaly opravdu úchvatné období. Patříte sem i vy?

Podzim je barevné a atmosférické období. Na tento magický čas se mohou těšit především tři z dvanácti znamení zvěrokruhu, protože do sebe vše konečně zapadne a vy budete zářit štěstím. Břemeno posledních týdnů a měsíců odpadá a vy si budete užívát krásný čas.

1. Váhy

Váhy se narodily na podzim, a proto je toto roční období obzvláště přitahuje. Horká čokoláda, dýně a barevné listy: Váhy se jednoduše cítí jako doma. Zvláště letos na podzim mohou Váhy využít čas se svými blízkými a strávit kvalitní chvíle. Konečně se cítí naprosto ukázkově a ve své kůži. Planety jsou také na její straně a dopřávají jí nádherný podzim. Jednouše už  to nemůže být lepší. Užijte si to, milé Váhy!

Horoskop na týden od 21. srpna do 27. srpna: Blíženci budou mít potíže se spánkem, Váhy se budou cítit otráveně

Přečtěte si, co si pro vaše znamení horoskopu připravil vesmír na týden od 21. do 27. srpna. Zatímco mnoho znamení bude požeháno pozitivními planetami, na některá znamení čekají různé druhy potíží či negativní energie. Čtěte dále a dozvíte se, zda se potíže se spánkem nebo s financemi netýkají i vás.
svetzeny.cz

2. Štír

Není náhoda, že se Štír narodil v období Halloweenu. Jednoduše cítí, že přišel na podzim, a proto i mu toto období vlévá enegii do žil. Ačkoli je vodní znamení často nepochopeno, letos na podzim konečně cítí, že může být otevřený o svých pocitech s přáteli a rodinou. Cítí se energický a motivovaný a dokáže leccos vyřešit nebo dokázat! Letos na podzim může Štír sprovodit ze světa všechna nedorozumění a dosáhnout cílů, ke kterým už dlouho směřoval.

3. Střelec

Ohnivé znamení je velmi společenské a miluje být se spoustou lidí. Střelec je extrémně společenský a podzim je jejich sezónou. Ve zlaté sezóně 2022 může konečně rozkvést a těšit se na následující týdny. Možná miluje svou svobodu, ale tento útulný podzim rád tráví čas se svými blízkými – a to je přesně místo, kde je Střelec obzvláště oblíbený! Využijte čas a navazujte nové kontakty. Váš šarm vás na podzim donese hodně daleko.