Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 21. srpna do 27. srpna: Blíženci budou mít potíže se spánkem, Váhy se budou cítit otráveně

Přečtěte si, co si pro vaše znamení horoskopu připravil vesmír na týden od 21. do 27. srpna. Zatímco mnoho znamení bude požeháno pozitivními planetami, na některá znamení čekají různé druhy potíží či negativní energie. Čtěte dále a dozvíte se, zda se potíže se spánkem nebo s financemi netýkají i vás.

Ženám narozeným v těchto čtyřech znamení všichni závidí: Štíři jsou nejpřitažlivější, Raci oplývají vášní

Ambice, charisma, sny a sebevědomí. Víte, jakým čtyřem znamením zvěrokruhu závidí snad každá žena? Vzhled není všechno. To, co dělá ženu atraktivní, jsou její vlastnosti, postoje a vystupování. Na jaké ženské znamení zvěrokruhu bude každá žena žárlit?
svetzeny.cz
Info ikona
Aries

Beran

Tento týden budete požehnáni pozitivními planetami a pocítíte štěstí. Budete zaneprázdněni časem s rodinou nebo jinou sociální interakcí. Budete soustředění, což posílí vaše sebevědomí a prestiž. Finančně si povedete dobře díky úsporám a kontrole nad výdaji.

Býk

V tomto týdnu vám pozitivní planety přinesou dobré zdraví a energii. Můžete si užívat čas doma i v práci. Ve svém současném zaměstnání můžete očekávat pozitivní změny, pokud práci stále hledáte, tento týden by se měla ukázat mimořádně dobrá nabídka zaměstnání.

Blíženci

Tento týden pro vás bude spíše negativní, mohou se objevit potíže se spánkem. Můžete také čelit jiným zdravotním problémům. Své těžce vydělané peníze občas utrácíte bez rozvahy, což kolem vás tvoří negativní energii. Budete mít také nižší trpělivost, což může vést k častému vzteku.

Rak

V tomto týdnu budete požehnáni pozitivními planetami, takže se budete lépe soustředit na své cíle. Buďte připraveni dělat rychlá rozhodnutí, která vám v budoucnu mohou přinést dobrý zisk. Budete také připraveni řešit spory mezi členy rodiny.

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká nejlepší zbytek srpna. Váhy, gratulujeme

Půlka měsíce je za námi, ale tři znamení zvěrokruhu mají to nejlepší ještě před sebou - hvězdy jsou jim nyní nakloněny a končí srpen tím nejlepším možným způsobem. Koho se šťastná předpověď týká? Do výčtu patří Váhy, ale i Vodnáři.
svetzeny.cz
Info ikona
Leo

Lev

V tomto týdnu budete zaneprázdněni realizací vašich kariérních plánů. Vaše rodina vás bude podporovat v mnoha důležitých rozhodnutích ohledně chodu domácnosti. Na konci týdne se můžete cítit smutní a osamělí, mohou u vás také nastat zdravotní problémy.

Panna

V tomto týdnu vám budou žehnat pozitivní planety a zklamání z minulého týdne bude pryč. Pravděpodobně najdete nějaký nový směr. Za tvrdou práci dostanete svou odměnu. Budete kolem sebe cítit pozitivní energii, což vás možná přiměje přispět na charitativní účely.

Váhy

V tomto týdnu vás bude pronásledovat negativní energie. Díky tomu se budete cítit otráveni a přemoženi smutkem. Během tohoto období se pravděpodobně také setkáte s nějakou ztrátou. Vyhýbejte se riskantním situacím a hádkám. Na konci týdne na tom budete psychicky mnohem lépe.

Štír

V tomto týdnu budete mít štěstí, budete cítit pozitivní energii a vnitřní klid. Užijte si svůj čas s rodinou nebo partnerem. Naplánujte si návštěvu u příbuzných nebo posezení s přáteli. Na konci týdne můžete očekávat pracovní úspěch. Můžete také očekávat nové partnerství v práci.

Špatná energie: Vstup do domu ovlivňuje váš život. Jak snadno prostor vyčistit podle feng shui

Říká se, že vstup do domova představuje ústa ve vašem domově. To, co spatříme při tom, kdy vcházíme do úvodní místnosti může ovlivnit následující pocity z celého prostoru. Jakými způsoby můžeme ovlivnit to, abychom se my i příchozí hosté cítili příjemně? Inspirujte se našimi feng-šuej tipy, které mohou přetvořit vaše prostředí k příjemnějšímu!
svetzeny.cz
Info ikona
Střelec

Střelec

Tento týden vám žehnají pozitivní planety, díky čemuž budete šťastní. Vaše vitalita bude dobrá, problémy související s prací by měly být vyřešeny. Váš nadřízený je spokojený s odvedenou prací. Vyhýbejte se zbytečným hádkám a naplánujte si výlet s rodinou na své oblíbené místo.

Kozoroh

Tento týden budete plni energie a budete se cítit zdravě. Zdá se, že máte nějaké peníze navíc, které můžete utratit za svou rodinu nebo milované osoby. Můžete se také rozhodnout investovat do některých peněžních dluhopisů.

Vodnář

Tento týden se vás bude držet negativní energie. Ve své práci můžete čelit mnoha překážkám. Buďte trpěliví a spoléhejte na svou intuici, než učiníte jakékoliv rozhodnutí týkající se lásky, financí nebo rodiny.

Ryby

Tento týden se dočkáte odměny za svoji tvrdou práci. Předchozí investice by se měli konečně začít vyplácet, pokud vám někdo dluží peníze, měl by je tento týden splatit. Měl by se také výrazně zlepšit váš zdravotní stav.

Zdroj:The Times of India - Samir Jain