Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká nejlepší zbytek srpna. Váhy, gratulujeme

Půlka měsíce je za námi, ale tři znamení zvěrokruhu mají to nejlepší ještě před sebou - hvězdy jsou jim nyní nakloněny a končí srpen tím nejlepším možným způsobem. Koho se šťastná předpověď týká? Do výčtu patří Váhy, ale i Vodnáři.

Srpen zatím nebyl tak snadný a bezstarostný, jak byste si přáli? To může být způsobeno konstelací hvězd. Pokud jsou planety nepříznivé pro znamení zvěrokruhu, může to ovlivnit každodenní život mnoha různými způsoby. Ale máme pro vás dobrou zprávu! U tří znamení zvěrokruhu se od poloviny měsíce vše obrací k lepšímu díky přeskupení hvězd. Pro koho podle horoskopu nyní začíná nejlepší část srpna? Jsou to tato znamení zvěrokruhu:

1. Váhy

Váhy se mohou od poloviny srpna konečně osvobodit od staré lásky a znovu se zamotat do nových flirtů a schůzek. Venuše je po jejich boku a umožňuje nezadaným prožívat vzrušující chvíle až do konce měsíce. Vydejte se milé Váhy do světa a na milostné dobrodružství - bude to stát za to!

Ideální partner podle čínského horoskopu: Krysa najde lásku s Buvolem, Had zase s Opicí

Porovnáváním znamení zvěrokruhu můžete zjistit svou kompatibilitu a předpovědět budoucnost vašeho vztahu. Víte, jaký je váš protějšek v čínském horoskopu? Krysa, Pes nebo Kohout? Astrologie může pomoci pochopit základní povahu člověka, ale může i předpovědět jistý výsledek o úspěchu vztahu? Nechte se překvapit.
svetzeny.cz

2. Vodnář

Mars zatím v srpnu Vodnáře příliš nepodporoval. Místo toho, aby planeta podporovala Vodnáře, byla lakomá, takže vzdušné znamení bylo v mnoha situacích vystresované a přemožené. Ale nebojte se, milí Vodnáři, s tím je teď konec! Přeskupení planet ukončí nízkou úroveň a doplní energetické rezervy. Venuše vás navíc nechá plout na obláčku – takže na konci měsíce vás čeká opravdový "happy end".

3. Blíženci

Blíženci dostali v práci na začátku tohoto letního měsíce pořádně zabrat. Projevily se na nich dravotní problémy a vzdušnému znamení ztížily každodenní život. Ale nevěšte hlavu, milí Blíženci, blíží se lepší časy! Tělo, mysl a duše nyní postupně znovu nacházejí harmonii a díky nim se cítíte fit a vyrovnaní. Zbytek srpna si tedy ještě můžete užít naplno.

Zdroj: Hooroscope.com