Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální partner podle čínského horoskopu: Krysa najde lásku s Buvolem, Had zase s Opicí

Porovnáváním znamení zvěrokruhu můžete zjistit svou kompatibilitu a předpovědět budoucnost vašeho vztahu. Víte, jaký je váš protějšek v čínském horoskopu? Krysa, Pes nebo Kohout? Astrologie může pomoci pochopit základní povahu člověka, ale může i předpovědět jistý výsledek o úspěchu vztahu? Nechte se překvapit.

Východní zvěrokruh je založen na dvanácti temperamentech, které symbolizuje dvanáct zvířat. Mnoho párů se snaží najít odpovědi na otázky svého milostného života na základě znamení zvěrokruhu. Víte, ke komu se nejvíce hodíte?

Krysa

Lidé narození v Kryse jsou chytří, ambiciózní, společenští, pohotoví a rádi si dělají věci po svém. Většinou si libují v pomluvách a chybí jim odvaha, ale tento rok budou mít štěstí. S největší pravděpodobností najdou lásku s Buvolem, Drakem, Králíkem nebo Opicí.

Buvol

Lidé narození v roce Buvola jsou velmi charismatičtí. Krysa, Kohout a Had jsou znamení, se kterými si budete nejlépe rozumět. Možná právě v jednom z těchto znamení najdete ideálního partnera! Pro nezadané Buvoly je to skvělá zpráva, protože v tomto roce s největší pravděpodobností potkáte ideálního partnera a navážete vztah.

Tygr

Tygři patří mezi silné a vůdčí osobnosti. Trpí přehnanou sebedůvěrou, ale mají výborný smysl pro humor a jsou velmi rádi ve společnosti. Lidé narození v tomto znamení jsou temperamentní a mohou být občas arogantní a náladoví. Vaše šťastné spojení jsou Vepř, Kůň, Drak a Pes.

Horoskop zdraví na týden od 14. do 20. srpna: Raky potrápí bolesti, Lvy zase žaludeční potíže

V minulém týdnu došlo díky astrologické předpovědi k mnoho stresujícím situacím či výrazným změnám. Tento týden je na čase odpočívat a napravit škody způsobené na duševním i fyzickém zdraví. Zjistěte, jakou předpověď zdraví vašemu znamení přináší vesmír na týden od 14. do 20. srpna.
svetzeny.cz

Zajíc

O Zajících (někdy jako Králíci) je známo, že jsou ohleduplní a upřímní. Jsou také velmi společenští a výmluvní. Dokáží být tvrdohlaví, melancholičtí a mlčenliví, když nemají náladu. Říká se, že nejsilnější vztah naleznou po boku Krysy, Opice a Ovce.

Drak

Draci, jak už napovídá znamení jsou velmi energičtí, vůdčí a nebojí se změn. V Číně je Drak symbolem štěstí a toho si zrozenci tohoto znamení užívají jak v lásce, tak v zaměstnání. Vztah s nimi bude doslova ohnivý. Velmi dobře si budou rozumět s Kohoutem, Opicí a Krysou.

Had

Lidé, kteří se narodili v čínském horoskopu Hada jsou aktivní, chytří a cílevědomí. Rádi se obklopují svou rodinou i kamarády, což by většina lidí zrovna u Hada nečekala. Na druhou stranu je velmi žárlivý a nedává svému partnerovi prostor. Jejich šťastné shody jsou Opice, Drak, Kohout a Buvol.

Kůň

Toto znamení je symbolem nezávislosti a aktivity. Tito lidé jsou srdeční, inteligentní a mívají skvělé organizační schopnosti. Nedokáží být chvíli v klidu, ale jsou také velmi egoističtí a vše musí být podle jejich názoru. Harmonický vztah mívají s Ovcí, Tygrem a Zajícem.

Krevní skupina: Zjistěte, jaká je vaše osobnost, ale i logická a emoční inteligence podle japonské teorie Ketsueki-gata

Někteří lidé věří, že na charakterové rysy má vliv hodina narození, horoskop nebo třeba i krevní skupina. Tato teorie má své kořeny v Japonsku, kde na to hodně dají. Mohou se vás na to, jakou máte krevní skupinu zeptat ve fitness, u kadeřnice nebo třeba na úřadě.
svetzeny.cz

Ovce

Lidé narození ve znamení ovce (někdy uváděné jako Kozy) jsou rodinně založení a hledají bezpečný přístav. Rádi pečují o své blízké, jsou to jemné povahy. K jejich negativním vlastnostem patří lpění na materiálních věcech a přehnaná šetřivost. Krásné souznění naleznou s Prasetem nebo Zajícem.

Opice

Chytrý jako opice, to není zde daleko od pravdy. Lidé narození v roce Opice mají přirozenou sebedůvěru, chytrost a charisma. Na druhou stranu jsou až vychytralé a všetečné. Podle astrologie jsou vaše šťastné shody s Drakem, Krysou a Hadem.

Kohout

Kohouti jsou aktivní, veselí a plní života. Rádi jsou středem pozornosti a mají všeobecný přehled. K jejich černějším stránkám patří pocity nadřazenosti a jsou až otravní perfekcionisté. Spřízněnou duši najdou ve vztahu s Buvolem, Drakem a Hadem.

Pes

Lidé narození v roce Psa jsou známí tím, že jsou soucitní a věrní. Jsou také klidní a uvážlivý, nemají sklony k lenosti a rádi vám pomohou s problémy. Mají vysoké nároky na ostatní a mohou působit pedantským dojmem. Nejlépe se hodí k Opici a Zajíci.

Vepř

Lidé v tomto znamení jsou velkorysí, přátelští a cílevědomí. Zřídka hledají pomoc od ostatních, aby si uchovali svou silnou osobnost. Mezi jejich negativní vlastnosti patří netrpělivost a tvrdohlavost. Skvěle se hodí k Tygrovi, Zajíci a Ovci.

Zdroje: astrology, epxress, svetmineralu, horoskopy