Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší páry podle zvěrokruhu: Patří sem Rak a Vodnář či Panna a Střelec

Info ikona
Horoskop

Zjišťovali jste někdy, jak dobře se k sobě s partnerem hodíte na základě astrologie? Jsou totiž páry, kterým hvězdy nepřejí. Patří mezi ně třeba Rak a Vodnář nebo Panna a Střelec. Které další kombinace jsou nevhodné?

Beran a Býk

Mezi Beranem a Býkem dozajista může vzniknout jiskření a silná přitažlivost, ale vyhlídky na dlouhodobý vztah nejsou dobré. Obě tato znamení mají totiž svou hlavu a nerada ustupují. Býk navíc chce být s partnerem co nejvíce, což Berana po čase přivede k nepříčetnosti.

Býk a Střelec

Zatímco Býci milují teplo rodinného krbu a nejradši se zdržují doma, takovýto stereotyp by Střelce ubíjel, a tak nutně musí vzniknout třecí plocha, která je základem pro konflikty. Střelec je pro Býka příliš prchlivý, divoký a nezkrotný – tohle spojení není dle astrologie dobré.

Blíženec a Kozoroh

Každé z těchto znamení má svůj svět. Blíženec je společenský, rád mluví a baví se. Miluje spontánní akce a překvapení. Kdežto Kozoroh je zaměřený na svou kariéru a postavení. Také nesnáší náhlé změny a zvraty. Jsou až příliš rozdílní.

Týdenní horoskop: Štěstí se tento týden usměje na Panny, Berani ostrouhají

svetzeny.cz

Vodnář a Rak

Zatímco Vodnář je svobodomyslný snílek, který absolutně nestojí nohama pevně na zemi, Rak je rodinně orientované znamení, které je značně emocionální a má tendenci být závislý na svém partnerovi. Vodnáře by Rak příliš dusil, proto se raději porozhlédne po jiném partnerovi.

Lev a Štír

Lev potřebuje k životu obdiv, od koho jiného by jej měl očekávat než od své drahé polovičky. U Štíra ale narazí, tohle znamení vás zrovna lichotkami nezahrne, je totiž dost kritické až „kousavé“. Navíc by Štírovi hodně vadilo, že Lev rád flirtuje.

Panna a Střelec

Střelec je pro Pannu nevhodným partnerem z důvodu, že nemá rád závazky. Střelec se rozhodně nepožene do vážného vztahu či svatby. Zato Panna o těchto věcech sní snad od první chvíle, kdy k partnerovi zahoří láskou.

Panna a Váhy

Váhy by Pannu vytáčely k nepříčetnosti. Panna má ráda ve věcech pořádek a nerada nad něčím dlouho dumá. Kdežto Váhy věčně pochybují a jsou pro Pannu příliš komplikované. V tomto vztahu by o hádky nebyla nouze.

Štír a Beran

Štír s Beranem nedovedou být ani přáteli, natož životními partnery. Jejich vztah by se snadno mohl stát toxickým, možná by dokonce došlo i na násilí, vyostřené hádky a vzájemné urážky. Může ale mezi nimi být žhavý románek.

Horoskop na týden od 7. do 13. srpna: Je čas uklidit po astrologické spoušti z minulého týdne. Lvi zažijí během úplňku průlomový okamžik

svetzeny.cz

Střelec a Kozoroh

Střelec by se ve vztahu s Kozorohem necítil dobře. Potřebuje svobodu, spontánní akce a divokou životní jízdu. Kozoroh je stabilní znamení, které chce mít svůj klid a životní styl Střelce jej vůbec neláká.

Ryby a Panna

Říká se, že protiklady se přitahují, ale v tomto případě to neplatí. Praktická Panna nemůže věčně zasněné Ryby vystát. Ryby zase nedovedou pochopit, proč Panna nemá smysl pro romantiku a vše řeší velmi racionálně.

Vodnář a Býk

Zatímco Býk je rodinně orientovaný a dovede velmi tlačit druhého k určitému závazku, Vodnář takové chování naprosto nesnáší. Vodnář je ten, kdo chce učinit rozhodnutí a nenechá si od nikoho nic diktovat. I přes velkou snahu tohle prostě klapat nebude.

Blíženci a Rak

Zatímco Blíženci se chtějí stále dobře bavit, chodit na večírky a společenské události, Raka tohle neskutečně unavuje. Navíc Rak dovede na Blížence pěkně žárlit, protože je dobře známo, že Blíženci si rádi zaflirtují.

Zdroj: Your Tango