Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší páry podle zvěrokruhu: Patří sem Rak a Vodnář či Panna a Střelec

Zjišťovali jste někdy, jak dobře se k sobě s partnerem hodíte na základě astrologie? Jsou totiž páry, kterým hvězdy nepřejí. Patří mezi ně třeba Rak a Vodnář nebo Panna a Střelec. Které další kombinace jsou nevhodné?

Beran a Býk

Mezi Beranem a Býkem dozajista může vzniknout jiskření a silná přitažlivost, ale vyhlídky na dlouhodobý vztah nejsou dobré. Obě tato znamení mají totiž svou hlavu a nerada ustupují. Býk navíc chce být s partnerem co nejvíce, což Berana po čase přivede k nepříčetnosti.

Býk a Střelec

Zatímco Býci milují teplo rodinného krbu a nejradši se zdržují doma, takovýto stereotyp by Střelce ubíjel, a tak nutně musí vzniknout třecí plocha, která je základem pro konflikty. Střelec je pro Býka příliš prchlivý, divoký a nezkrotný – tohle spojení není dle astrologie dobré.

Blíženec a Kozoroh

Každé z těchto znamení má svůj svět. Blíženec je společenský, rád mluví a baví se. Miluje spontánní akce a překvapení. Kdežto Kozoroh je zaměřený na svou kariéru a postavení. Také nesnáší náhlé změny a zvraty. Jsou až příliš rozdílní.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Štěstí se tento týden usměje na Panny, Berani ostrouhají

Měli jste v poslední době smůlu? Nic, čeho jste se dotkli, nefungovalo? Možná je tomu teď konec! Protože pro tři znamení zvěrokruhu bude druhý srpnový týden velmi zvláštním časem. Štěstí už klepe na dveře!
svetzeny.cz

Vodnář a Rak

Zatímco Vodnář je svobodomyslný snílek, který absolutně nestojí nohama pevně na zemi, Rak je rodinně orientované znamení, které je značně emocionální a má tendenci být závislý na svém partnerovi. Vodnáře by Rak příliš dusil, proto se raději porozhlédne po jiném partnerovi.

Lev a Štír

Lev potřebuje k životu obdiv, od koho jiného by jej měl očekávat než od své drahé polovičky. U Štíra ale narazí, tohle znamení vás zrovna lichotkami nezahrne, je totiž dost kritické až „kousavé“. Navíc by Štírovi hodně vadilo, že Lev rád flirtuje.

Panna a Střelec

Střelec je pro Pannu nevhodným partnerem z důvodu, že nemá rád závazky. Střelec se rozhodně nepožene do vážného vztahu či svatby. Zato Panna o těchto věcech sní snad od první chvíle, kdy k partnerovi zahoří láskou.

Panna a Váhy

Váhy by Pannu vytáčely k nepříčetnosti. Panna má ráda ve věcech pořádek a nerada nad něčím dlouho dumá. Kdežto Váhy věčně pochybují a jsou pro Pannu příliš komplikované. V tomto vztahu by o hádky nebyla nouze.

Štír a Beran

Štír s Beranem nedovedou být ani přáteli, natož životními partnery. Jejich vztah by se snadno mohl stát toxickým, možná by dokonce došlo i na násilí, vyostřené hádky a vzájemné urážky. Může ale mezi nimi být žhavý románek.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na týden od 7. do 13. srpna: Je čas uklidit po astrologické spoušti z minulého týdne. Lvi zažijí během úplňku průlomový okamžik

Během tohoto týdne je načase uklidit spoušť, kterou způsobila astrologie minulého týdne. Během úklidu a třídění věcí vyplují na povrch pocity ohledně toho, co všechno se odehrálo. Energie vyvrcholí během úplňku ve Vodnáři dne 11. srpna. Během tohoto týdne nemusí být věci snadnější, ale alespoň se do konce týdne leccos vyjasní.
svetzeny.cz

Střelec a Kozoroh

Střelec by se ve vztahu s Kozorohem necítil dobře. Potřebuje svobodu, spontánní akce a divokou životní jízdu. Kozoroh je stabilní znamení, které chce mít svůj klid a životní styl Střelce jej vůbec neláká.

Ryby a Panna

Říká se, že protiklady se přitahují, ale v tomto případě to neplatí. Praktická Panna nemůže věčně zasněné Ryby vystát. Ryby zase nedovedou pochopit, proč Panna nemá smysl pro romantiku a vše řeší velmi racionálně.

Vodnář a Býk

Zatímco Býk je rodinně orientovaný a dovede velmi tlačit druhého k určitému závazku, Vodnář takové chování naprosto nesnáší. Vodnář je ten, kdo chce učinit rozhodnutí a nenechá si od nikoho nic diktovat. I přes velkou snahu tohle prostě klapat nebude.

Blíženci a Rak

Zatímco Blíženci se chtějí stále dobře bavit, chodit na večírky a společenské události, Raka tohle neskutečně unavuje. Navíc Rak dovede na Blížence pěkně žárlit, protože je dobře známo, že Blíženci si rádi zaflirtují.

Zdroj: Your Tango