Přejít k hlavnímu obsahu

Největší romantici podle zvěrokruhu: Ryby i váhy jsou pro romantiku stvoření

Některá znamení zvěrokruhu patří mezi beznadějné romantiky, zatímco jiná jsou s romantickými gesty spíše na štíru. Hned tři hvězdná znamení jsou ale doslova posedlá romantikou a nemohou bez ní fungovat. Máte za partnera raka, ryby nebo váhy? Vyhráli jste pravděpodobně ten nejromantičtější protějšek z celého zvěrokruhu. Jak se jejich romantické vlohy projevují?

Blíží se oslavy svátku lásky a některá znamení zvěrokruhu si ho pravděpodobně užijí mnohem více než jiná. Aby také ne. Romantiku totiž mají souzenou i svým hvězdným horoskopem. Kdo z nich je nejromantičtější a jaká milostná gesta od nich můžete jako jejich partnerka očekávat?

Rak

Raci bez pochyby patří mezi nejromantičtější znamení zvěrokruhu. Z projevů náklonosti mají rádi většinou úplně všechno. Ne nadarmo se říká, že raci patří mezi rodinné typy. Jejich romantická duše miluje dávat najevo svým blízkým, že jsou pro ně vším. A to nejen partnerům, ale často také svým dětem. Kýč a velká gesta? Přesně to můžete od raků očekávat. Žena rak s vděkem přijme velkou kytici růží, stejně jako vlastnoručně namalovaný obraz nebo postel plnou okvětních plátků květin. V případě výběru dárků pro raka tak nemůžete sáhnout vedle. Stejně tak vy můžete od svého raka očekávat společné pozorování hvězd nebo romantickou večeři při svíčkách za doprovodu smyčcového kvarteta. Jejich partneři mohou mít ale někdy problém s tím, že neumí jejich romantická až kýčovitá gesta dostatečně oplácet. Nemějte však obavy, raci jsou skromní a na oplátku jim stačí dát cokoliv, čím jim dáte najevo, že vám na nich skutečně záleží. A to se vám povede klidně i s maličkostí, například v podobě vlastnoručně uvařeného oblíbeného jídla pro raka.

Mohlo by se vám líbit

Výklad snů: Objevte čtyři nejčastější sny o vztazích a co znamenají. Nevěra značí nejistotu, opuštění zase emoční zhroucení

Sny nám umožňují nahlédnout do našeho podvědomí. Přečtěte si, jaké jsou čtyři nejčastější sny o vztazích a co znamenají.
svetzeny.cz

Váhy

Váhy zbožňují flirt i romantiku samotnou. Jako vzdušné znamení jsou rádi středem pozornosti svého protějšku. Zvláště ženy si potrpí na drahé a luxusní dárky v podobě šperků a drahých parfémů. Váhy se rády nechávají hýčkat, ale samy své partnery také hýčkají. Ovšem vztah s váhami může být právě proto velice náročný, protože od vás vyžaduje hodně času a energie. Když se na vztah, který je pro váhy důležitý, nesoustředíte, zrozenci v tomto znamení to okamžitě vycítí a budou na vás naštvaní. Romantika a velká romantická gesta jsou tak zároveň klíčem pro šťastný a spokojený vztah s váhami.

Ryby

Ryby jsou snílci a stejně tak mají vysněný také svůj ideální vztah. Právě proto mohou mít často mylnou představu o tom, co je ve vztahu reálné a co už je jen výplodem jejich bujné představivosti. I v oblasti romantiky si tvoří vzdušné zámky a mají od svých protějšků velká očekávání. Touží po okázalých gestech a scénách jako z románu nebo romantických filmů. Přesně to může být ale problém, protože od svého partnera někdy očekávají příliš. Proto je lepší, když si se svou drahou polovičkou hned ze začátku vztahu stanoví jasné hranice pro romantická gesta. Je dobré říct si, co mohou od vztahu očekávat a co už je zkrátka moc. Potěšíte je pouze okázalými projevy vaší náklonosti a kýčovitou výzdobou doplněnou o nekonečné vyznání lásky. Ryby jsou velice citlivé znamení, a když se jim nedostává dostatečné romantiky a vztahu jako z pohádky, mohou být hodně zklamané a smutné. To vám dají nejčastěji najevo tím, že se ještě více uzavřou samy do sebe. Recept na štěstí ve vztahu s rybami jsou tak neustálá pozornost a romantické zážitky.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu vás nikdy nevypečou a ozvou se po shcůzce. Patří sem Beran i Lev

Téměř každý to někdy zažil: Po skvělém rande se ten druhý už jen tak neozývá. Stane se "duchem". To se vám ovšem s těmito třemi znameními zvěrokruhu pravděpodobně nikdy nestane.
svetzeny.cz