Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 7. do 13. srpna: Je čas uklidit po astrologické spoušti z minulého týdne. Lvi zažijí během úplňku průlomový okamžik

Během tohoto týdne je načase uklidit spoušť, kterou způsobila astrologie minulého týdne. Během úklidu a třídění věcí vyplují na povrch pocity ohledně toho, co všechno se odehrálo. Energie vyvrcholí během úplňku ve Vodnáři dne 11. srpna. Během tohoto týdne nemusí být věci snadnější, ale alespoň se do konce týdne leccos vyjasní.

Děti štěstěny: Znamení s nejsilnější životní energií

Znáte také ve svém okolí někoho, kdo vám přijde doslova jako živel? Obdivujete kamarádku, známou či kolegyni, protože se nezastaví před ničím? Přesně takoví lidé jsou pro nás často inspirací. Jeden by řekl, že vzhledem k tomu, co už dokázali, navíc ještě s úsměvem na rtech, překonat, mají energie na rozdávání. Jak to jenom dělají? Možná, že za to vděčí svému hvězdnému znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Info ikona
Aries

Beran

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna je pro vás především o sounáležitosti. Vaši přátelé, komunita a dokonce i vztahy se spolupracovníky se za posledních let tolik změnili, že máte pocit odcizení. Nedávné otřesy vás však tlačí k tomu, abyste se zapojili do vzájemné pomoci a společných aktivit.

Býk

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna přináší velký okamžik pro vaši kariéru nebo veřejný život. Ať už se jedná o povýšení nebo novou fázi podnikání, čeká vás nová svěží energie, která vás bude pohánět vpřed. Zůstaňte v přítomnosti a vydýchávejte tuto velkou změnu.

Blíženci

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna rozzáří váš sektor cestování, učení a spirituality. To podnítí vaši touhu se přestěhovat do cizí země, přihlásit se na školu nebo strávit celý víkend v knihách. Přestaňte se tolik starat o to, o co přicházíte ve skupinovém chatu nebo v kavárně, ale zaměřte se na svoji vlastní mysl.

Rak

Tento týden vejdou do popředí přetrvávající problémy s dluhy, půjčkami nebo vyjednáváním smluv. I když vás čekají spíše pozitivní zprávy, bude pro vás tento týden emocionálně náročný. Udělejte si čas na péči o sebe, ať už jde o kadeřníka nebo pár hodin u oblíbené knihy.

Astrologické události v srpnu: Co vás čeká během úplňku, novoluní a který den je třeba udělat krok zpět, nebo zapracovat na vaší odvaze?

Když něco naruší váš poklidný život, máte tendenci zůstat motivovaní, nebo vás to rozruší? Tuto otázku si musíte položit během srpna, kdy vás čekají posuny naplněné napětím, které se jistě dostaví. Přečtěte si, co přinese srpnový úplněk, nebo který den přinese zvláštní druh stresu.
svetzeny.cz
Info ikona
Leo

Lev

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna je průlomovým okamžikem pro jeden z vašich hlavních závazků. Získáte energii potřebnou k rozbití nefunkčního partnerského či obchodního vztahu. To, co nyní přichází, je osudové a těžké, takže si dopřejte péči o své tělo a svůj nervový systém.

Panna

S vaší vládnoucí planetou Merkurem ve vašem znamení se cítíte mnohem produktivnější než obvykle, přesto však narážíte na spoustu překážek, pokud jde o posun vpřed. Prozatím se zaměřte na práci, kterou je třeba udělat nejdříve, pak se věnujte detailům.

Váhy

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna je stěžejním okamžikem pro váš romantický život. V posledních letech pro vás bylo těžké s někým navázat romantický vztah. Tento úplněk vám přinese určitou radost, i když bude po cestě mnoho výzev. Venuše vás bude podporovat, abyste byli odvážní ve svém společenském životě.

Štír

Posledních pár měsíců nebo dokonce let se cítíte trochu izolovaní nebo vzdálení od lidí, které nejvíc milujete. Úplněk ve Vodnáři 11. srpna však bude vaší připomínkou toho, že ke spojení s blízkými stačí jen zvednout telefon a zavolat.  

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

Jeden den v srpnu byste měli mít na paměti. Díky konstelaci hvězd se všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí - zde se dozvíte, kdy přijde čas.
svetzeny.cz
Info ikona
Střelec

Střelec

Po otřesech z minulého týdne jste doufali, že tento týden bude o obnovení běžného chodu, ale přesto se vám nedaří, zaspáváte, nestíháte povinnosti, nebo jste rozbili svůj oblíbený hrnek. Zpomalte a zvažte, co je skutečně nutné k tomu, abyste byli každý den šťastní.

Kozoroh

Tento rok jste dokázali udělat velký finanční pokrok a díky šetřivosti zvýšili své čisté jmění. Tento týden si však uvědomíte, že nečekaný výdaj by mohl okamžitě zničit všechny vaše úspory. Zkuste zažádat o zvýšení platu a tolik se nepodceňovat.

Vodnář

Během úplňku 11. srpna budete extrémně citliví. Zatímco jindy se snažíte být chladní, po otřesech z minulého týdne byste se nejraději někomu vyplakali na rameno. Venuše vstupuje do Lva a do vašeho partnerského sektoru ve stejný den a přináší vám podporu od vašeho partnera či přátel.

Ryby

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna je ideálním dnem k tomu, abyste zpomalili a pozorovali. Stáhněte si meditační aplikaci, přečtěte si knihu a dejte si telefon do režimu „nerušit“. Pracujte na svém vnitřním klidu a užijte si něco, co je jen a jen vaše.

 

Zdroj: Jaime Wright